Te fundit

22:57

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

2023-12-04 22:10:00Politika TEMA

2 Komente

 1. i
  ilir

  Keta kane qene dy vellezer te te lidhur ne sliten e qeneve te propagandes se Rilindjes. Ku eshte i dyti?! Ka kohe qe se kemi pare....sa per Ballen...ish burri i GRUAS eshte mbudhes topi i Rames ne cdo kuptim te fjales...

  1. S
   Shpend

   Gjithe ata burra qe e mbajne vehten per analiste , merren me nje te luajtur nga mend e kokes qe vetem varri 2 m i thelle , do te zhduke veset e tij prej rrugaçi dhe huligani ordiner . Me sa duket keto sjellje te komsomolasit viçidolas i interesesojne Rames per zgjedhjet e 2025 . Po harron Rama qe miletit i ka ardhur ne maje te hundes me keta monstra politikane dhe per veprimet e tyre ne kundershtim me ligjin beje pergjegjese ate dhe qeverine e tij . Vertet qe drejtesia nuk varet nga Rama , po ai ka ne dore shumicen qe duhet te mbaje pergjegjesi per situaten e krijuar dhe te vendose normalitetin ne sallen e parlamentit . Duket sikur Sali krimineli me banden e tij , kane marre peng shtetin .

   Lini një Përgjigje

   22:00 Politika 10 komente

   21:37 Politika 7 komente

   20:52 Politika 13 komente

   20:50 Politika 34 komente

   20:20 Politika 1 koment

   19:47 Politika 23 komente

   19:00 Politika 2 komente

   18:50 Politika 2 komente

   18:12 Politika 20 komente

   18:00 Politika 16 komente

   Më të lexuarat

   09:16 Politika 16 komente

   09:27 Politika 24 komente

   11:13 Blog 29 komente

   12:08 Bota

   11:28 Politika 110 komente

   15:51 Politika 22 komente

   Blog Tema

   21:00 Blog

   19:24 Blog 6 komente

   16:58 Blog 3 komente