Te fundit

22:41

22:25

22:16

22:10

22:00

21:50

21:48

21:40

2024-02-23 09:28:49Politika TEMA

10 Komente

 1. K
  Klaus

  Bushati eshte djallezor. Nuk jane gjysem milion vota te Berishes. Jane gjysem milion kunder kandidateve te Rames per bashki. Ku brenda hyjne edhe 100 mije LSI-ste. Pjesa me e madhe jane apolitike fare, por sduan Ramen. Berishiste maksimumi jane 100 mije, por jane te strukturuar, sepse kane vjedhur ne grup. Bardhi dhe Bushati duan ta zbukurojne sikur eshte Parti. Eshte investimi 30 vjecar i demokrateve te Berisha te cilin ai po e mban me force dhe pak per inerci per te shpetuar veten nga SPAK-u. Thjesht nderron "vitrinen" here pas here, sic eshte kete here Bardhi, Boci me kompani. Por i ka dale boja. E kuptojne te gjithe qe eshte asgje. Eshte si ai plaku te cilit i rrine afer nuset e djemve, e i sherbejne me shprese per ti marre trashegimine per femijet e tyre pas te iki nga kjo bote.

  1. L
   Luani

   Ja erdhi në motë , sa gjysem milioni janë ..!!!po ke bythë formo një parti tjeter , me gjysem milioni ti mer qeverinë sr shpejti .., po ti o bushat byths as një qind mijë nuk u votojnë dhr ti e di mirr po lekët qe mer çdo darkë te detyrojnl ts thuash .., do ts shikoni në 2025 pd , ssli muti etj 6 deputet te gjithë

   1. H
    Humore pa pagese neper TV .

    Ne munges te kohes per te pare ndonje Estrade humoristike ! lexojme keto pacavure njeri me i forte se tjetri ne mendime ! u kenaqem vazhdoni se kursejme Biletat dhe kohen per te shkuar ne ndonje Estrade ! Mbijetesa per te siguruar dhe per te mare ndonje honorare si Gazetare apo politikane ! nga TV.. ( pastaj se cfare marin nen dore ne te zeze , eshte pune tjeter ).

    1. s
     spata

     Keta gjelat e rrjepur ,qe synojne kapjen e Pd ,po e hane sapunin per djathe .Berisha po luan me karten familjare, te garantoje pasurine qe i ka grabitur popullit shqiptare dhe se rruan per gjendjen aktuale te politkes qe ndiqet . Do me cdo kushte te komandoje kete force politke te Pd se shkeputur qe te imponoje planet e tija djallezore . Kur ta kuptojne debilat e Pd se Rithemelimit ,cdo gje do kete percepitur ne kurthin e berishizmit me perfaqsim te forca aktive antishqiptare.Shpellari eshte ne agoni dhe nukpo le gje pa bere te realizoje synimet ne interes te tij dhe familjes . Zgjouni o debilaq sa nuk eshte vone . Do perfundoni te gjithe ne koishin e plehrave te historise antishqiptare .

     1. S
      STRUGA

      Hani mut sa të doni, jeni vulëhumbur, kuptojeni të shkretën! Jeni të pashpresë dhe Bardhë zezi, dhe bardhat si ky biçim politiKa*i kapen pas kallamit për të shpëtuar bythën e nxirë.

      1. S
       Shqipëria

       Bijet e Serbisë jane zote te kjo tok dhe bejne si duan ku mbeshtetje kan injorancen hajdutrin tradhetin

       1. H
        Humoristi

        Nje fajkt eshte i vertete!Ne pd fituesi eshte mbi 90 per qind!

        1. S
         Shkembi

         Plehra… vetem plehra. E mjera Shqiperi, si i duron kaq shume plehra?!

         1. A
          Arbeni

          maloku çjerrë bython me thonjë çdo ditë nga marazi duke pëllitur nga minarja ku ndodhet i ngujuar nga SPAK u.Ai nuk ka shpëtim,atë e pret burgu për gjithë të kqiat që i ka bër Shqipëris dhe shqipëtarëve.Kot e ka ai po e mbyll me turp karjerën e tij.

          1. K
           Ku ku lokja per loqen qe polli!

           Po mirë mi, se Gitën do t'ju çojë këtyre loqeve! Edhe Gitës përveç non gratës, këta loqet i la. Është si t'ju lësh kalamajve trashëgimi një arkivol. Që kur erdhi në Tiranë, nga malet ku e çonte babai më dhën, yyyy u bë budalla fare. Me kartelë. Kujtoi se zbriti nga malet, ra në restorant dhe do iki pa paguar. Tani që ja la faturën e marrëzisë, të vrasjeve, të tërbimit, të non gratës, të partisë të çuar për dhjam qeni, Gizës dhe Zenit, të hajë mut.

           Lini një Përgjigje

           09:14 Politika 3 komente

           22:00 Politika 5 komente

           21:30 Politika 2 komente

           21:20 Politika 6 komente

           20:50 Politika 6 komente

           20:38 Politika 5 komente

           20:26 Politika 6 komente

           20:20 Politika

           20:09 Politika 19 komente

           19:49 Politika 7 komente

           Më të lexuarat

           09:20 Politika 10 komente

           10:03 Sport 34 komente

           11:59 Sociale 47 komente

           09:14 Politika 4 komente

           17:05 Politika 10 komente

           19:19 Politika

           Blog Tema

           19:00 Blog

           14:30 Blog 13 komente

           19:44 Blog 7 komente