Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-12-04 12:28:00Politika TEMA

10 Komente

 1. Z
  Zvaranik deputete

  - Pse po te qendrosh dhe te flasesh me deputetet e mazhorances eshte krim ? - Keta nuk e njohin fare demokracine jane komunist o me mua o kunder meje rruge te mesme nuk ka. - Duhen dekada qe te krijohet nje opozite construitive me kera zvaranik haaaa asgje . - E para je shqiptar e dyta intelektual e treta deputet e katerta ku eshte e keqja te rine bashke jane kundershtar ne ideollogji ne mendime asgje me shume .

  1. L
   Luftuam bllokmenet dhe na erdhen salimenet

   akoma se ke mar vesht ti qe partija thote mos u shoqero me njerez me biografi te keqe.

  2. J
   Juli

   Plasen çekollatat edhe kndeje!!!!!Duhet te gjeni sa me shpejte kurajen te shporreni e e femijeve tane….e kombit tone kalbesira .Te ashtuquajtur Opozite!!!

   1. T
    Titvasi

    Or pederast ,jane ata te mazhorsnces qe nuk te afrojne ty , ( moj ) gazmende ,

    1. !
     !!!

     Koncepti qe o me mua o kunder mua, eshte i gazetares ne radhe te pare, paçavure gazetare. Sepse szali kurva i ka mesuar qe me gjysmen e shqiptareve jemi armiq, gjysma tjeter eshte jona. Keta duhen zhdukur qe te shpetoje Shqiperia!

     1. P
      Pensionisti

      Aroma e Bardhes takimet e fshehtai i ben me 7x7- 42shin

      1. 1
       1001

       Ti ne kohen e komunizmit do kesh qene AGBV i talentuar ....ata thurnin intriga dhe teori konspiracioni te rasni brenda ate qe nuk pelqenin ...ke ndonje fakt qe Bardhi takohet me Bashen ?? Po ke tregoje , po ske ri e mos thur istori nga trutete tua te thara ...

      2. G
       Gazi

       Moj bardhoshe bukuroshe Qe me bredh qoshe me qoshe Tropojanet jan te mire Sidmos per nje te q#re Jorka tropojanet i ka dobesi Se e q#nin kur e futen ne bashki Lodhet jorka jua mban ti

       1. H
        Himarioti

        Bardhi është një mi kanalesh, shkon pas erës së ushqimit më të mirë, jo pas ideologjisë. Kështu janë të gjithë militantët e Berishës, xhihadistë, që vuajnë nga pasioni për pushtet, para dhe lavdi.

        1. C
         Columbo

         Gaz Bardhi nuk është as me PD-në zyrtare, dhe as me selin blu.Si mund të vazhdoj në politik., dikush që nuk respekton ligjet dhe rregullat e demokracis.Azem Hajdari ishte më i zgjuar se këta demokrat që nuk ja kan iden demokracis. Sot duhet një opozit të bëjë opozit vëndit, pasi ata që njihnim, jan tërbuar.

         Lini një Përgjigje

         11:47 Politika 1 koment

         11:32 Politika

         11:07 Politika 13 komente

         10:56 Politika

         10:45 Politika 1 koment

         10:37 Politika 2 komente

         10:28 Politika 15 komente

         10:21 Politika 1 koment

         10:14 Politika 7 komente

         10:12 Politika 1 koment

         Më të lexuarat

         01:10 Kulturë 11 komente

         10:23 Dossier 2 komente

         15:16 Politika 13 komente

         10:17 Kronika

         11:33 Bota 13 komente

         14:18 Politika 10 komente

         Blog Tema

         20:50 Blog

         11:20 Blog 8 komente

         18:08 Blog 3 komente