Te fundit

10:25

10:15

10:12

10:00

09:57

09:50

09:45

09:41

2023-03-17 15:40:00Politika TEMA

73 Komente

 1. k
  kunderzbuluesi shqiptar

  Bravo Rame,,dole me trap se Albini e Voza Osmani.Ceshte ky karshillek adoleshentesh me ju mjeranet drejtues shtetesh.Tju vije turp qe nuk late spiun serb,rus e grek pa i dhene drejtimin e shikut,nje institucioni pacavure ku glojne nje tufe idiotesh e te shiturish

  1. K
   Kalec Dega

   Ja ka thy me rekorde Berishes, drogaxhiu i Vucicit….nga Surreli…. - Ose psikopatus ose nen ndikimin e kokaines, tradhetari me i madh i tradhetareve, Edvin Loqja…. Lol

   1. R
    Raimond vlonjati

    Bravo Rama, sherbetori i Vucicit, emeron ne kyre te Shik-ut nje spiune te Serbise. Ca spiun i qelbur serb eshte ky hajduti Kryeminsiter , bastard i qelbur Kjo kosovarja eshte shkarkuar nga Albini sepse kjo ishte e rekrutuar nga Serbia, ndaj Opozita jone te ngrihet ne Parlament dhe te mos lejoje te emerohet kjo spiunia e Serbise ne krye te Sherbimit tone sekret

   2. V
    Vranakonti

    E ke gabim o zoti Rama! Nuk ja vlen kjo zonje per kryetare e SHIK.

    1. K
     Ka ikur prej leshi Edvin Drama....lol

     Hiq mos e rruni bithen, e rekomanduar nga Vucic...aha, me disa gjuhe te huaja...p.sh.: shqip, kosovarisht, serbisht, kroatisht apo gjermanisht e anglisht....lol....

     1. L
      Lasgushi

      Jam 100% dakort me Kunderzbuluesin. Vlora,mundet të jetë e zonja dhe pozitive, por: Ajo dhe rethi i ngushtë janë shumë më të akspuzuar nda ndikimeve dhe presioneve të shërbimeve armike,nisur nga prejardhja dhe vëndbanimi. Ajo e ka të pamundur të luftojë mbeturinat e shumta të Berishës Gazidedes e co.në cdo qelizë të shërbimin shqiptar.Që e kanë katandisur atë mos më keq. Si ka mundësi?!.... Që të gjithë drejtuesit e SHISH,me përjashtim të F.Klosit,të kene qënë spiunë apo nën ndikimin direkt të shërbimit sërb.Ose të aktivizuar rekrutuar në shërbim nga spiunë të kategorisë Gazidede,Berisha etj. Këtyre qëndrimeve ala brekushe,mundet ti dëgjohet havazi,shumë shpejt.

     2. K
      Kejsi

      Nje propozim shume i mire ky,zonje hyseni eshte personi i duhur per ate post.

      1. L
       Lulezimi

       nga e di ti kur asgjekundi nuk na thuhet CV e saj dhe as pse e debuan shtetaret kosovare...per ndonje faj apo se ishte shume e zonja....

       1. T
        Titi

        Per ti heq nje loqe serbi mir qenka

       2. A
        Arjan

        Kejsi po ti ku e njeh ,apo thote rahmuti dhe ti gati tu.Na mbyten idiotet.

       3. G
        Goni

        Sa mire pasi eshte nje grua goxha e denje per kete pozicion

        1. E
         Evisa

         Kejsi dhe ti Goni, përveç faktit që ju paguajnë për të bërë hosana, dua të di, keni ndonjë informacion ju për zonjën në fjalë që ju bënë të mbështesni këtë vendim të zotit Kryeministër gati me ovacion? Mendoj se e keni për detyrë të jepni një informacion për mbështetjen tuaj pa kushte, duke na bërë edhe ne të shtonim radhët e mbështetësve për vendimin e zotit Kryeministër. Sepse të dashur, Kejsi, Goni

         1. E
          Evisa

          ju duket sikur mbi shpatulla keni vetëm kafkën dhe për të gjykuar përdorni trurin e K/ministrit. Po të merni hua një referencë nga informatika, ju dukeni si terminale të lidhur me njësinë qëndrore.

          1. G
           Goni dhe Kejsi

           Po jo mer , c'ne....Pastaj, ne nuk paguhemi per te dhene pergjigje pyetjeve tuaja.

           1. R
            Remo

            Corapekuq,, po si mund te marresh ish shefen e inteligjences(se sumes) te nje shteti tjeter, dhe, ta ngarkosh po me te njejten detire?...gjeni te kemi more pallosh gjeni...mos harro, kur t'i mbaroje mandati ketij noter Baromit, gati eshte nje fare Kavaja Hasoni nga Maqedonia, eshte shume e lexuar edhe kjo, me disa gjuhe te huaja qe vetem ti i kupton o lideri i permasave boterore.

           2. D
            Davidi

            Pozicionin lopthi.

           3. N
            Notknow

            Duhej nje figure kaq e respektuar ne krye te SHISH.

            1. s
             shishi

             Nqs kjo është kosovare, pa e paragjykuar, nuk paska Shqipëria një grua apo burrë të aftë për këtë detyrë?!

             1. S
              Sazani

              Shqiperia ka jo pak burra e gra qe mund te vihen ne kete detyre , po kjo zonja qendron jashte konjukturave politike shqiptare qe shkojne sa ne njeri krah ne tjetrin dhe qe te mos te sillen si "gjenerali" Gazidede qe e degjeneroi kete strukture si polici te Saliut dhe te njohur per krimet qe ajo kreu ( mjafton te kujtoni Remzi Hoxhen ) .

              1. k
               komentues i perhershëm i Meros

               "shishi" nuk e paragjykon, por e gjykon! Per ç'fare niveli flasem dhe ke komunikojme!

               1. A
                Arjan

                SHISHI PO KU KA SHQIITARET PO IKIN ,SHUME SHPEJT DO SJELLIM DIKE NGA BANGLADESHI.O RAHMUT KESAJ I THONE PER INAT TE VJERRES SHKON ME MULLIXHINE.

               2. B
                Beni

                I uroj shume sukses zonjes hyseni,duhej nje person i respektuar ne ate pozicion.

                1. a
                 amerikani

                 Te lumt Edi Rama Je burrështetas i permasave botrore Respekte per TY çdo herë dhe në çdo kohë

                 1. L
                  Llapaqeni Sa-Hale Breshkani

                  Bravo, nje vendim shume i drejt. SHIK-u duhet de-Sa-Haleizuar, te gjithe hafijet e Shpellarit duhen spastruar nga SHIK-u.

                  1. "Breshkani", "hafije"... tregojnë që je nga e njëjta zonë me "Shpellarin". Mendoj që bashkë-ndjamë shumë mendime kundër "Breshkanit" por për mua krimi më i madh që ai i ka bërë këtij kombi është rrënimi i sistemit arsimor të tij dhe si rrjedhojë, mes shumë pasojash të tjera, futja e një kulture të tillë afër-primitive ku gjithnjë e më shumë shqiptarë (si ti) gjykojnë njeri-tjetrin nga elementë të tillë siperfaqësorë si prejardhja (shpellari, laluci, jugsi, greku, vllehu...) dhe... më e tmerrshmja... gëzohen për inferioritetin kulturor a intelektual të atij që kanë përballë... Kjo është pikësëpari pasojë e sistemit të shkatërruar arsimor nga i cili ke dalë dhe ti o njeri i mirë dhe faji për këtë është masivisht me emrin Sali.

                  2. V
                   Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

                   Nuk ka shans ta dekretoje pa lejen e amerikaneve. Imagjinoni se ne cfare niveli bashkepunimi do kete midis AKI te Kosoves ku zonja eshte SHKARKUAR dhe SHISH te Shqiperise ku zonja do emerohet sipas IDIOTIT qe kemi kryeminister.

                   1. D
                    Drejtori ne potence i shikut per Tironen Cen Hajda

                    O Vito Suma te qan zemra per spiunet e Serbit Gazideden,Visho Ajazin e compani,por duhet te ftehemi dhe na qe jemi shtet e spjerdhim per kalbesirat sllave

                    1. R
                     Remo

                     Drejtor trapi,, ate Visho Ajazin e Salehut(spiunin e serbit) ku e ka emeruar Rame poturexhiu mbasi i mbaroi mandati? Me duket se, ambasador Shqiperise ne NATO, apo jo?! Perse more gjeni, perse?

                   2. H
                    Habia

                    Po ky palla ja ben per inat Albin Kurti? Plus me gjithe ata oficerë shqiptar, ajo paska mbetur per tu marr?

                    1. h
                     hafija i pa zbuluar

                     O habija mos u cubit se tek oficerat e shajkut shqiptare vetem demente mendore e spiun sllavo grek gjen

                    2. J
                     Joni

                     I urojme suksese ne detyren e re

                     1. L
                      Loni

                      Nje zgjedhje shume e mire

                      1. N
                       NDERSHMERIA

                       Historikisht keni jetuar me borxh ne te gjitha drejtimet. U shua Shqiperia per nje grua me te mire se kjo? Mjafton ti dalesh kundra Albinit. Mblidh mbejet. Skd ci ben kur te ka rene ne dore drejtimi i shtetit. Veprim adoleshenti. Thuaj tani se e do shume Albinin. Ngulja thiken pas shpine.

                       1. R
                        Rezbat beu

                        Ke plot shqiptare te diplomuar ne SHBA ne fushen e sigurise sill njerzit nga perendimi o cope e karagjozit

                        1. K
                         Koli

                         Po u zgjodh,ke bere shume mire ZKryeminister.Keta qe jane ne Shqipni,jane te gjithe Bashkepunetor me Babdat,te gjithe te korruptuar,shumica jane te gjithe te Saliut dhe Likes.Keta te Kosoves jane me te dhene per Kombin,jane me puntore,dhe me te rregullt per zbatim ligjesh.Disa te mesiperm shkruajne:Po e ben per inat te Vioses Bythderres dhe Albin Pordhes:Jo zoterinj qe gjithmone shpreheni pa i njohur njerezit:I mbani mend Ish Ministrin e Jashtem dhe Ministren e Arsimit,me origjine nga Kosova:Njerez te mrekullueshem,te paperlyer,asnje fjale nuk doli per to per 4 vite:Keto njerez i duhen Shqiperise,lerini Budallalleqet:Pse nga Kosova,nuk paska Shqipnia?Kosova eshte Shqipni Legena,dhe Shqiptaret e Kosoves jane njerez te Mrekullueshem,te zgjuar dhe puntor,mjaft me me diferencime,dhe kush ne te Shqipnise,qe per 45 vite rronim nen Enverin,Ma Va Fancullo Tutti.

                          1. S
                           Shaqo

                           Duket se u prish pune bandave, qe kane njerzit e tyre ne shish e polici. Kundereagimet jane te priteshme, sidomos nga kapot e mafies.

                           1. t
                            tirona

                            o kolo në rregull po asnjëri nga ata ministrat si ngrysi 4 vite.

                            1. d
                             dakort me Kolin

                             Per te qene korrekt me Kolin, kerkoj qe dhe Kryeministri te zgjidhet nga Kosova, me qe ne Shqiperi te gjithe jane te korruptuar dhe armiq te kombit ...

                            2. A
                             Asd

                             Vetem pse e ka pushuar Albin Kurti, nuk duhej ta emeronte Rama. Nje fije e holle dyshimi qe Albini mund te kete patur te drejte duhej ta bente Ramen te ndalej. Rama synon leadershipin "surprizues te te papriturave". Ne te njejten kohe "bleu" edhe besnikerine e kreut te SHIK. Mund te themi qe Rama po "luan shah" me shpenzimet e kontribuesve shqiptare. Kush do ti kerkoje llogari?

                             1. A
                              Anton

                              Albini e pushoi ngaqe ishte e vazhdon te jete ne lufte me Amerikanet . Kujtoni shprehjen e famshme si talleshte me Ameriken kur ishte ne opozite “Amelika Amelika” nuk kam as me te voglin dyshim qe Edi Rama as ja kishte degjuar emrin kesaj zonje por eshte imponim i Ambasades Amerikane dhe i pres duart nese emerohet takimin e pare do e beje me Ambasadoren Kim .

                              1. A
                               Arjan

                               ANTON DUHET TE JESH KOKRRA E CARIT PER MENDJEN QE KE ,KUJTON SE AMERIKANET E KANE PER DETYRE TE NA BEJNE NJREZ NE.PO ASHTU LE TE BEHEMI SHTETI I 52 I AMERIKES.

                             2. R
                              Roni

                              Ok, por si esht ligji per kete pozicion sensitiv. A lejohet ti jepet nje qytetari/qytetare kosovar? Pak sa e cuditeshme….

                              1. A
                               Albi

                               80% e politikaneve dhe zyrtareve te larte te Kosoves kane shtetesi shqiptare po e kane marre pa u ekspozuar shume . Albini i pari

                              2. D
                               Dauti

                               KY vertet qe eshte huri i hales! Pa pyet njehere more shul hipije, pse e shkarkuan ne kosove kete mallin? Sikur nyk te ka dale mire me ministra kosovar more haleja jone qe na ngele ne dere, jo se je burre i mire por kemi opozit me mut se r TY.

                               1. S
                                Saimir

                                Po si mund te marresh drejtorin e sherbimit informativ nga nje shtet tjeter?! Ca spo degjojme, ky palla i gjate se ka idene e shtetit e qeverisjes.

                                1. K
                                 Koqevrari

                                 Koliiiii mesoni shqip njehere se na hapet barkun, flisni sikur keni patate ne goje.

                                 1. n
                                  ndertuesi

                                  Hahahaha Kolo ,jo patate ,por zhavor lumi

                                 2. S
                                  Shaqo

                                  O Tema, qe po e bastardon gjuhen. Po flisni me gjuhen e rruges, barazoni spiunin me ate qe merr informata nga spiunet. Saliu imponoi kete gjuhe qe heret, dhe ju akoma ne nivelin e trogloditeve. Nuk u lejohet.

                                  1. çikasi

                                   Po ky "pis" milet akoma nuk e ka kuptuar se Rama e ve kete per "garniture" se SH.I.K nuk ka te panvarur ......punen ketu e ben CIA ,shikasit jane thjeshte numerore ku do te beje pjese dhe kjo çika . Rama e di kete dhe luan me nervat e tartakuterve qe vazhdojne i bien fyellit ne nje vrime . Republika e hashashit eshte de fakto koloni e Daj- Sam-iut por çapaçulet nuk po dun me e kuptu !!!!!Tobe strafkulla çare na ka gjet neve.

                                   1. b
                                    blushi

                                    Shkembim eksperience. Ne sapo derguam Adrian Krasten ne Prishtine si nje yll qe do te ndricoje TV kombetar te Kosoves. Jep e merr. eshte kjo pune. Tani po perpiqemi ti gjejme nje keshilltar presidente Osmanit se si te hartoje strategjine nderkombetare te luftes.

                                    1. S
                                     Semi

                                     Vlora koqevarja, po ku e con o hipolit. Po ca garancie ka qe ajo nuk do punoje per te tjere, vecanerisht per serbet per te cilet koqevaret kane dobesi!! Po si mundet vjen kjo turkesha nga vend tjeter e behet shefe inteligjence!! Boll u tall me ato gencat qe na solli ministra qe e ndriten. Ckarin bohet kshtu mor jahu!!!

                                     1. p
                                      poli

                                      Akoma se kane kuptuar shqipot qe eshte shprehje Macizmi vendosja e grave nga Rama dhe jo emacipimi....eshte per ti dominuar...

                                      1. E
                                       Eda

                                       Te gjitha ‘Vlorat’ e jetes publike jane gra zonja, paskam simpati pa e njohur ende….Ishalla nuk na zhgenjen!

                                       1. F
                                        FCB

                                        Mos i vini faj , ka te drejte , ka mbi nje muaj qe kerkon nje Rilindas per kreun e SHISH asnjeri si del qe te mos kete vjedh e te mos jete marre me Droge , keshtuqe do marr borxh.

                                        1. L
                                         Lozhani

                                         Suksese...nuk do jete si gazdedete e sale kurves...

                                         1. F
                                          FAZLLIQ-qires i familjes Berisha

                                          JEP DORHEQJE MOR ALABAK MENDER KRYEMINISTER QE E KONSIDERON SHTETIN BORDELLO DHE MBLEDH TERE PROSTITUTAT DHE AGJENTURAT E TERE BOTES NDERSA POPULLI SHQIPTAR KA MARRE ARRATINE! vetem idjotet kokpalaret agjentet UDB-ashet akoma nuk e kane marre vesh se je ne sherbim te krushkes Serbi e majkes rusi TI bashke me LIKE FLORI dhe SS-Serbin S A L I ! Ne cilin vend edhe te 'botes se trete' nje alabak 'kryeminister' poston ne facebook, thjesht propozimin presidentit pèer nje vend 'kyç' funksion kaqe delikat te nje qenjeje te huaj per ti bere karshillek kujt!?

                                          1. P
                                           PPSH (Partia Patronazhisteve Shqiptare)

                                           Kryespiunia eshte sa per figure (si Bame Begaj). Tere barra e Spiunimeve i mbetet anetareve te partise sone...

                                           1. K
                                            Koli

                                            Or Koqevrari,me je drejtuar mua?Cfare ka Shqipja ime,qe po te duket ty ,si me Patate ne goje?Me shkruaj per cfare e ke fjalen,me pelqen ta di dhe ti Permiresoj gabimet:He Trimi Koqevar,nuk besoj je nga Kosova,shkruaj me emer,dhe lini Kosovaret ne hallin e tyre,mos harro:Kosova eshte emer Serb i dashur,Emri i Veriut te Shqipnise i marre me force dhe i Falur Serbise Kurve,Quhet Dardania:Kosovaret jane Dardanet,nje nga Fiset e shumta Shqiptare te asaj kohe,qe na kane bere krenar si Shqiptare.Me fal per sqarimin,munt te kesh me shume shkolle se mua,por shkruaj prap or Mik,me sqaro:

                                            1. L
                                             LOL

                                             Koqevart qe falsin shq=ip nuk do te thote se jane shqiptare , ata kane shkekuj qe skane asnje lidhje kulturore me Shqiperine dhe njihen si Kosovare dhe jo shqiptare, ja i pysni po te doni.....sa shqiptare ndihen.... = Si Berisha dhe Rama ne sherbim te serbit....lol

                                             1. R
                                              Remo

                                              Koli,, me shqipen, bej c'te duash, te falet(je pordhiot i flakte) por mos e dhit me Italishten sepse te heqin dokumentat ata, pastaj, perfundon ne Shqiperine e corapekuqit e te mori lumi...me ngadale sepse kete shefen, s'e kemi huazuar nga Italia, mos merr flake nga suma kot se koti.

                                             2. K
                                              Kiara Tito butrinti

                                              shume mire zoti Rama! ajo eshte specialiste...

                                              1. G
                                               Goni

                                               Zgjedhje e persosur zoti Rama. Plotesisht dakort te kemi kryeagjente nje Giulia Robert's kosovare. Jam dakort me emerimin e nje zonje te shkarkuar nga debilja Vjosa Osmani.

                                               1. N
                                                Noci

                                                Keni degjuar ndonjeherë se Vjosa Osmani i ka dashur Shqiperine dhe shqiptaret se nuk po flas per Ramen.Nuk i ka bere Rama karshillëk pushtetarëve kosovare.Ata e lane pa pune e mori ky i joni

                                                1. s
                                                 spata

                                                 Ne te vetmin vend te botes ky sherbin nuk vlen.Eshte e vertetuar boterishte se shqiptaret jane spiunet me te zot e te rezikshem kunder njeri tjetrit . Spiun ka qene Zogu ,Enveri ,sot Saliu ,Meta ,Basha e Rama .Pune spiunash, ne cdo perjudhe historike, qe ka kaluar populli shqiptare . Rama ,si spiuni me i specjalizuar,ka perfituar shume nga eksperienca e Berishes,Metes dhe Aleatve tane ,ska nevoje per kete instutucjon shteteror. Me qe ja kerkojne,kete vend , strukturat Euroatlanitke ,Rama se ka per gje te vendosi ne kete poste kedo qe ka per zemer . Zgjodhi nje femer nga Kosova ti thote botes dhe Opozites se nuk mbane anene e askujt . Zgjedhja e kesaj zonje ,qe skam pse ta paragjukoje ,per aftesite profesjonale, eshte nje risi per ne. Shume shtete te botes e ne vecanti Rusija ,jane mbeshtetur ,ne ngritjen e ketij sherbimi tek femrat . Ndoshta femrat jane shume here te pershtatcme per keto pune se sa burrat .Femrat ruse, qe jane te shperndara ne cdo cep te rruzullit toksore ,kane qene te sukseshme duke depertiuar ne brendesi te kokave politke boterore . Me qe jane shume te lakmuara, per sex ,ato kane terhequr ,shume politkane hamshore ,duke u marre ate qe u duhet .Pikerishte dhe K/M ine synon te vere nen kontroll strukturat shteterore e administraten qe sot jane zhytur ne korrupsjon galopant . Me qe skema e pastruseve deshtoje le ta provojme femren ne kete varjante te ri . Mendoje se kjo skeme dote funksjonoje .Shume kriminel shqiptare e kane patur suksesin e tyre pikerishte ne lidhjet dhe angazhinin me femra.Ky fenomen ka qene shume i perhapur sidomos gjate kohes qe sundonte Berisha .Njohe disa femra ,te perdala,qe u lidhen me Pd duke sherbyer me devotsheni . Ato nuk kurseni dhe femijet e tyre ,ne keto pune te peshtira. Sex ,para ,vrasje ,hajdutllek e pushtet dote jete e ardhmja e Shqiperise .Lum kush te rroje te shijoje keto te mira qe as ne enderr si kane pare shqiptaret .

                                                 1. k
                                                  km

                                                  Cfare ekaperience te madhe paska zonja,a zonjusha....Habi ne shkallen superiore,sigurisht nga mungesa e pervojes time.Ka drejtuar AKI per kater muaj,Jo kater vjet.Pervoje historike.Kenga:-me te lumte more cjap ,pervoja e dhise ta beri zap.

                                                  1. D
                                                   DARDANIA ERKUQE

                                                   Populli thotë: Nuk mbahet shpia me çivia! As Shqipëria nuk bëhet me UDBasha E KOSista “shqiptarë” të LDKucave me kompani... Dyshohet se Vjosa e Albini e kanë shkarkuar për ta katapultuar më lehtë në Tiranë, si i katapultuan të gjithë udbashat e kosistat dhe analistët e tyre “shqiptarë” kudo në Shqipëri... e luftëtarët e UÇK i shohin me neveri si në Prishtinë... DARDANIA ERKUQE

                                                   1. A
                                                    ATDHETARI

                                                    President ne se je burre per kariken qe mban mos u bej vegel e Ed spiunit. Neser pergjegjesia e tradhetis do te pllakose zemren. E ka mesuar vellai i madh Vucic, prandaj propozon nje spiune. Asnje nga ministrat kosovare nuk jane shquar per pune. GURI I RENDE NE VENDIN E VET.

                                                    1. X
                                                     XHI BU

                                                     Zgjedhje prefekte,suksese zonjes ne fjale, ne kete menyre i priten dhe shkeputen fijeve lidhese te Saliut e Ilirit me SHISH , qe shpesh qe ndodhit apo informacionet shtetrore me pare i merrnin shoket e larte permendur se sa institucionet shtetrore.Zgjidhje e zgjuar prandaj jane kunder.

                                                     1. L
                                                      Lol

                                                      Palo qeveri I leshoj zagaret Te krijoj tymnaje Te mashtroj shqiptaret Ne palce vajtur thika Cari eshte ne hall Jep urdhra nga vrima Nuk del vete perballe Zullumet e tij Nuk kane te sosur Tani edhe Shikun Eshte duke djallosur Ose eshte ne krize Ose ka mbaruar Ndryshe asesi Nuk mundet shpjeguar Vec nje mendje e lih Stis te tilla gjera Deshmi qe PS-ja Eshte qelbur e tera Sala e Iliri Si dreqi e i biri Sa te jete Rama e Velia Bordello Shqiperia Dashte Perendia Shporret nje Edvin E na ben dhurate Dhe ne nje Albin

                                                      1. g
                                                       ganiu

                                                       Me të vërtetë që nuk paskemi parë gjë akoma. Ky është në tërë kuptimin, një psikopat i paparë.

                                                       1. C
                                                        Ciceroni

                                                        Ne nje institucion kaq te rendesishem e jetik, qe deri me sot nuk i ka sherbyer vendit , por ka qene i lidhur e u ka sherbyer interesave e grupimeve, i dekonspiruar, jashte cdo standarti ,do te kerkoja seriozitet nga politika, qe me sa duket mungon totalisht. Behet fjale per sigurine kombetare, qe me sa shoh vazhdon te jete problematik. Me nje president te vogel qe i rrinte sus kryeministrit diten e betimit , zor se kemi gje ne vije.Tranzicioni vazhdon.

                                                        1. a
                                                         anti25642654censurë

                                                         tradhëtia e radhës e diktatorit pa brekë në bythë!të japësh një nga institucionet më hermetike të shtetit me qira disa vjetore shërbimeve të shteteve armiqësiore,greqisë(helidon bendo)dhe sërbisë(vlora hyseni)do të thotë të "mbash baraspeshën"(ekuilibrin)në ballkan! ka ndonjë në atë mut parti socialiste që ti thotë të paktën një fjalë,nuk po dëgjoj as nevrastenikun brraç gjigantin e xhuxhave,këtij dobiçi matjan??

                                                         Lini një Përgjigje

                                                         15:20 Politika 6 komente

                                                         15:00 Politika 1 koment

                                                         14:00 Politika 3 komente

                                                         13:49 Politika 2 komente

                                                         13:40 Politika 3 komente

                                                         13:11 Politika 7 komente

                                                         11:49 Politika 8 komente

                                                         11:00 Politika 38 komente

                                                         10:24 Politika 45 komente

                                                         09:36 Politika 29 komente

                                                         Më të lexuarat

                                                         11:52 Bota 12 komente

                                                         18:59 Politika 53 komente

                                                         12:03 Politika 17 komente

                                                         11:05 Kronika 10 komente

                                                         17:55 Sociale 25 komente

                                                         22:10 Kronika

                                                         Blog Tema

                                                         10:15 Blog

                                                         15:30 Blog 5 komente

                                                         15:00 Blog 7 komente