Te fundit

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:26

21:26

21:19

2023-12-05 09:19:00Politika TEMA

3 Komente

 1. B
  Baca Bajram

  Ptu more bythkir i poshter, malok i trash, shpellar barbar! Per c'imunitet flet ti more zagar i zgjebosur, si qen te terbuar suleni per te mbrojtur krye zagarin Sa-Halen dhe Garda duhet t'ju lejoj te digjni Parlamentin...!!!??? Po mir jua ben, se ne kete vend s'ka qeveri e as ligj,drejtesia s'funksionon, se ti dhe githe ato zagret dhe bucet e terbuara duhet te viheshit para drejtesise... ju duhet te ishit ne burg dhe jo ne parlament. Dhe sa duhet te duroj ky vend nga plehrat si puna jote??? Kur do clirohemi nga ky llum katunarie qe po na mbyt???

  1. A
   Arbeni

   Malokët janë kafshë të tërbuara të etur për gjak.I till është edhe ky zjarrvënës me emrin mul kaka.Ptu ju qifsha rracën malok muti.

   1. M
    Myzeqari

    RRUGAC ,CUB ,XERO INTELEKT ,I SHPLAR DHE I NEVERITSHEM ne kulm.E quan veten KUKSJAN,ti je llumi kukesit.Kuksjanet jan burra te beses,me tradita dhe zakone burrash ,patriot dhe te NDERSHEM ,diskutimet i bejn ball per ball.dhe jo me thike pas shpine.Flamur jam i sigurt se fundi jote do jete i turpshem.

    Lini një Përgjigje

    09:18 Politika 9 komente

    09:15 Politika 8 komente

    22:20 Politika 25 komente

    22:10 Politika 2 komente

    22:00 Politika 10 komente

    21:37 Politika 7 komente

    20:52 Politika 13 komente

    20:50 Politika 34 komente

    20:20 Politika 1 koment

    19:47 Politika 23 komente

    Më të lexuarat

    09:16 Politika 16 komente

    09:27 Politika 24 komente

    11:13 Blog 29 komente

    12:08 Bota

    11:28 Politika 110 komente

    09:17 Politika 59 komente

    Blog Tema

    21:00 Blog

    19:24 Blog 6 komente

    16:58 Blog 3 komente