Te fundit

10:10

10:00

09:56

09:50

09:49

09:40

09:33

09:31

2023-12-05 22:10:00Politika TEMA

1 Komente

 1. N
  Na i rrofte SPAK uuuuuu

  Keta ju drejtuan kushtetueses per afrikanet . Eshte thjeshte per te intimiduar SPAK per ti thene largohu nga Berrisha dhe ka dhene rrezultat .Non grata i injoron i ofendon e nxori dhendrin nga burgu neser do hyje ne SPAK nga dritare dhe do ti nxjeri nga dera. Nuk ka drejtesi ky palaco eshte frikacak por artin e zhantazhit e metrison mire, nese ketij i kthehesh me te njdjten arme shuroset ne breke E thene shkurt nuk ka drejtesi ose me sakte kjo palo drjetesi funksionon per fukarain qe nuk ka mbeshtetje pra ligji ne Shqiperi jo i barabarte ( vive le SPAK )

  Lini një Përgjigje

  21:56 Politika 1 koment

  18:40 Politika 26 komente

  18:30 Politika 5 komente

  18:02 Politika 9 komente

  17:49 Politika

  16:57 Politika 7 komente

  15:27 Politika 4 komente

  15:19 Politika 2 komente

  15:07 Politika 9 komente

  14:03 Politika 5 komente

  Më të lexuarat

  11:29 Ekonomia 48 komente

  10:16 Politika 26 komente

  11:13 Kronika 12 komente

  11:59 Dossier 1 koment

  20:00 Rajoni 84 komente

  17:42 Politika 18 komente

  Blog Tema

  21:10 Blog

  17:08 Blog 9 komente

  09:19 Blog 1 koment