Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-02-04 18:27:11Politika TEMA

78 Komente

 1. P
  Petrit

  Stambolli digjet kurva krihet.

  1. P
   Pjeter mustaku

   Hajini mootin, hajani!

   1. K
    Kembana

    Gjysmën jepjani Pjeter Mustakut që të zbuti dhe mustaqet, kurse pjesen e mbetur ndajuani ketyre papagallëve ketu tek tema pa harruar Meron

    1. T
     Tahypi

     Pjesen tjeter mos me e harru me ja dhan SALIUT duke i rene kembans.

    2. V
     Vranakonti

     I lumt. Ai nuk do meret me budallenjet e opozites se foltores. ,me Sali Kukudhin qe trembe kalamanjet. Edi Rama eshte kryeministri me i mire.

    3. B
     Boli

     Petrit :Stambolli i djegur ka qene ndersa kurva ka miting ne 11 shkurt!Uroj te mos jesh Petrit Vasiloviçi.

     1. A
      Albina

      Stambolli digjet, kurva krihet, kurvarit Sali nuk i ngrihet.....

      1. A
       Arditi qe ta ngjiti

       Jo po do çaje karin me idiota

       1. M
        Mbeshtetesi...nga prapa

        Kush stamboll po' digjet, vetem Sarajet e saliut po' digjen,qe u djegshit dhe ju qe i shkoni nga prapa akoma,,

        1. 6
         600 vjet nuk u poqe , o shqiptar ................

         po shko ne stamboll o petrit baxhella

         1. B
          Bëni kujdes, se pse ështe hajdute, ordiner:::

          Rama; ështe një klysh i Erdoganit, turk muttttee dhe një hajdut ordiner, njësoj si Saliu edhe Meta.

          1. R
           Roberto

           Cili Stamboll u dogj o TITO??? Ma shpjego pak ku qendron problemi ketu??. Pastaj sa per Kurve e di gjithe Shqiperia se cilet jane qe nga Berisha,Agush Meta me kompani.

           1. P
            Palluesi I gruas se Robertos

            Stambolli I gopit se sat'shoqe o Bert spiuni

          2. E
           E verteta dhemb....

           Koqe kanari,e keni katandisur gyzelin zako klloun.... I kujtoj corapekuqit se dhjetra ne mos qindra gyzele m'Albanistan bejne "ski" mbi koshat e plehrave duke mbledhur kanoce per te siguruar buken e gojes......

           1. M
            Mbeshtetesi...nga prapa

            Thuaj saliut zenit e dhondri te shesin disa saraje dhe ti sistemojne keta te kanaceve,,,se ne fund parate e tyre Kan vjedhur,

            1. M
             Mbresa

             KUNDER MALLKIMIT TE GJUHES SHQIPE (1865-1911) Si shqiptarë që jemi Shqip ne duhet të mësojmë Dhe Zotin, të drejtë kemi, Ne gjuhën shqipe ta lëvdojmë. Epo ju gjuhën tonë Doni ta humbisni fare Dhe me mallkim e me nëmë Shprehni ta shpini në varre. S’më vjen rëndë nga priftërinjtë Që s’ dinë ç’ bëjnë e ç’punojnë, I urdhërojnë të zinjtë Që gjuhën shqipe ta mallkojnë. Po krye-priftërinjtë e tyre Nëkëmbës t’ orthodoksisë Shumë punë prej mynxyre Bëjnë kundër Shqipërisë! Të mallkojnë njerëzinë Të nëmosin gjuhën tonë, Të përçajnë Shqipërinë, Zoti mos e pastë thënë! Thonë s’ ditka Krishti shqip Dhe shqip-fjalë s’ pret prej nesh, Vetëm në gjuhën greqisht Të dëgjon e të mban vesh! Këto e shumë të tjera, Që dëgjon në kishë brenda Dhe na mallkojnë për hera Gjuhën tonë që s’ ua k’ ënda. S’ kanë frikë as turpërohen Që përçmojnë Perendinë, Po mburren edhe lëvdohen Sepse shërbejnë Grejqinë! Gjuhën e kemi tonë Të vjetër dhe të vyer, Nga Perendia ish thënë Që ta ruajmë të çkëlqyer. - Poezi nga Petro Nini Luarasi

             1. P
              Pordhe me rigone....

              allah uakbar......

            2. A
             Artan Tare

             Bravo të qoftë

             1. I
              Iliaz

              Sa bukur familja Rama

              1. a
               altini

               Pse e quani arratisje kur ai thjesht ka shkuar me pushime

               1. S
                Sindi

                Ben shume mire qe kalon kohe me familje ,shpresoj tja kaloni bukur.

                1. B
                 Besard

                 Keshtu ju pafsha gjithmone te lumtur e te gezuar.

                 1. G
                  Goni

                  Asgje nuk e pengon mbretin te kenaqet per veten dhe familjen e tij

                  1. A
                   Alban

                   I urojm nje fundjav sa me te bukur pasi pas cdo gjeje qe ai kalon ai behet me i fort se kurr,ska gje qe e pengon

                   1. t
                    titi

                    super bukur ai vendi

                    1. t
                     tosi

                     ku ka me bukur se te rrishe pran familjes

                     1. I
                      I

                      Po xenin pse s’e mori ?

                      1. G
                       Gerta

                       Sa bukur kur shohim kryeministrin tone te kaloje kohe me familjen e tij

                       1. e
                        enter””

                        Shko haha edhe mutin se eshte me bukur

                       2. I
                        Ilir

                        Jo Stambolli digjet, por Saliu digjet e Rama po e fik me dëborë.?!

                        1. E
                         Eda

                         Si gjithmone e gjen kohen dhe per familjen kryeminstri yne

                         1. r
                          raul

                          Stambolli eshte ne kulmin e shkelqimit o Petrit hunderri se hyjne cdo dite 1.5 milion vizitore dhe tani ne janar nga 2.5 qe hyjne ne korrik. Kurse Legjendari Edi Rama po kalon disa ore relaks se eshte ne krye te shtetit prej 10 vitesh dhe do jete te pakten deri ne 2029 kur besoj do terhiqet vete se populli shqiptar e ka nominuar 3 here dhe nuk mund te shpresoje kurre Hu Xhintao i foltores 80 vjecar te rikthehet me se populli shqiptar atij dhe spiunit Agush kokeducja jua ka prere bileten pa kthim ne 14 maj, ne koshin e plehrave te historise.

                          1. P
                           Petrit

                           Vertet?! Ka plasur mireqenja ne "Stamboll"!

                           1. s
                            saliu duhet te shpallet terrorist

                            nuk e ke pare mireqenien ti PECO te vila saliut dhe monikes ku edhe macja ka banjo dhe iliri masturbohet ne jale si pedofil me 16 vjecaret partizane

                          2. V
                           Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

                           Ky sikur ishte me grip! Nuk i kane thene mjeket qe duhet te evitoje motin e ftohte? Kryeminister HAJDUT dhe LEGEN !

                           1. M
                            Mbeshtetesi...

                            Ku humbe o vito zhulsi,,e nxorre koken nga halej,,,ku she futur,,

                            1. E
                             Erdogan

                             Mjeket i kane thene te shetisesh ne ajer te paster. Dhe aty ajri eshte i paster dhe mushkrite riperterien.

                             1. A
                              Arditi

                              Grip ishte o loqe jo murtajë. Palle njeriu

                              1. D
                               Davidi

                               O Kardit, vet Rama tha qe ishte flame. Flame baraz murtaje. Avokat i atij mashtrusit, bythqir.

                             2. A
                              Artisti

                              Artist bora eshte photo fake, sepse ke dale midis dy pirgjeve me dhe te cilat nuk kane shume bore. Por per relaks, dhe te promovoshe per reklam Malësisë e Madhe ia vlene.

                              1. L
                               Likja

                               Artist,,,kujdes kosheren se bletet te paskan ikur

                               1. O
                                O like na fike

                                O like..si nuk e kupton sarkazmen o djale i shkolluar, sepse dukesh si ata qe kan mbaruar universitetin pa mbaruar te mesmen

                                1. L
                                 Like ke vajt per bath

                                 O Like ta kan treguar barsaleten e urres " e shikon urren, jo nuk e shikoj, por cfar faji kam une qe nuk e shikon" Artisti ka ka bere shaka me borren o Like.

                                 1. L
                                  Likja nga borra

                                  Like lexo ndonje liber

                                2. V
                                 Vini

                                 Kalofshi bukur si familje

                                 1. P
                                  Personi A

                                  Kujdes nga FBI ! Do tju heqin qafe si urdheruesit te pagesave dhe bakshisheve te korruptimit. McConigal ka ciceruar nje roman per km e Delestanit.

                                 2. R
                                  Roni

                                  Boga eshte vend shume i bukur per te kaluar pushimet

                                  1. T
                                   The truth

                                   Me gjithe cingijen nga pas, tamam si turkeshe duket.

                                   1. C
                                    Cingiu qe te pallon cingijet e familjes

                                    The Truth,,,ato cingiet e fisit ku ti kesh,

                                    1. S
                                     Saliu

                                     Turkesh eshte e ka thene vete kumandari o te qifsha Gruan

                                   2. C
                                    CRUX

                                    Ky Popull i vuajtur meriton me shume sesa magjypt qe ka….Cirku ne Fshat

                                    1. A
                                     Athina

                                     Këto poture qe vesh kjo femer jane te peshtira. Si dysheku me eurot e Alda Klosit.

                                     1. M
                                      Mbeshtetesi...nga prapa

                                      Bej te fala janulles,,,ik futi nje sufllaqe te qetesohesh,

                                     2. A
                                      Agron

                                      Ja kalofshi sa me mire

                                      1. V
                                       Vk

                                       Cdo popull meriton qeverin qe ka.

                                       1. U
                                        USA

                                        RRUAJANI ATO BOLET E MEDHA EDI TRIMIT USA

                                        1. B
                                         Benet Beci tërë pordhë mbi motor BMW HP4

                                         Magari të kishte bole o USA nga Kardhiqi. Po ai ka vetem dy lajthi te thara dhe nje minipenis te atrofizuar. ( kjo sipas ditarit te Delina Ficos). Qimet pubike ja ka dhuruar Shkrelit dhe Ed Shalsit ti mbjellin ne koke. Si ke pare shtellungat e ndyshkura qe ju kane mbire.. hajt'pra moter e grua ku ta kesh

                                        2. B
                                         Bardha

                                         Turp mir ske o edvin po as meshire qe perdor nje femije perqe,lime politike. Rrac e ndyre

                                         1. S
                                          Sali gerdeci

                                          O bardha,,,o femer idiote,o loqe femer,,,te besh foto me familjen shfryzen foton per qellime politike,,,a ju marte muti SHALET,se trut ja u ka mar me kohe,,,,sado mllef qe te kenu kelyshet e saliut,rama do vazhdoj si kryeminster,,,saliu drejt varrit me turp si hajdut,vrases,

                                         2. T
                                          Tir Vasili

                                          nga ketu shkon me kembe ne theth dhe nga aty shkon ne Tropoje te takoje Agron Nezen me ate tjetrin, turp per lajmin, dhe e dyta neve taksapaguesve na kushtojne vizitat e tij me familje , bile jane edh te trishtueshme me eskortat e tij

                                          1. U
                                           UNE

                                           Po c'ben bre Rama, kerkon me zor ti besh njerez keta egersira mali ? Ti qofsh !! Po ja arrite dot ti kthesh ne njerez, je vertet Perendia mbi Toke.

                                           1. Z
                                            Zyko

                                            Edhe sala edhe Ilir mavria sa here kane pasur ndonje hall merrnin malet. Duket se hallet i kane njelloj tere keta prijsa te handakosur.

                                            1. E
                                             Enxhell

                                             Veshje e papershtatshme. Gjithe kjo bore, sigurisht qe ben shume ftohte. Kepuca sporti, pa dorashka e kapele, dihet qe s‘kane lidhje me kohen/ temperaturen e as me natyren.

                                             1. L
                                              Lumja

                                              Uaaaa, mami! Sa e lumtur jam qe shoku Rama e kalon kaq bukur te dielen!

                                              1. J
                                               Justice

                                               There style cracks me up ! So much for Picasso taste

                                               1. j
                                                joel shkodra

                                                "Kaloi nje gjendje te renduar gripale" - mire kjo nuk e pengoi te shkoje ne debore, po "gjendja e renduar Canigale" a ka kaluar? Per te kaluar kjo duhet te shkoje p.sh. ne ishujt Seychelle.

                                                1. B
                                                 Bora

                                                 Bardha ti dote jesh e bardh po shpirtin e paske qymur! Mos nderhyni ne privatesine e tjetrit! Ai ta kaloj gezuar me gjith familjen.

                                                 1. F
                                                  FCB

                                                  Nderkohe leket e vjedhura te termetit qe solli bota per fukarenjte gjenden tubave te aspirimit , rrace bastarde.

                                                  1. N
                                                   Nue Luca

                                                   Sa qejf i paska brekushet familja Rama,si tenxhererja dhe kapaku ????

                                                   1. D
                                                    Dursakja

                                                    Kush punon dhe djersit mendjen në detyrën që ka, të gëzojë dhe të lumturohet gjithë jetën., por të punojë ama dhe në çast të mbajë përgjegjësi për atë që bën. Pushime të kënaqshme dhe kalofshi bukur!

                                                    1. H
                                                     Hajdari

                                                     Populli me unik ne Bote. Me idiot. Rrace majmuni, Edit po I del tym nga koka, nga veshet, nga xhepat, nga bytha...eshte komplet I corientuar...populli historik hesterik mbas udheheqesit nuk do tja dije qe nuk ka buke per femijet...vetem te na rroje krieministri...

                                                     1. V
                                                      Vlora

                                                      Si RAMA nuk ka pasur kryeminister dhe zor se do vije pa ikur ky bres qe eshte i infektuar me qoftelargun . Kemi pasur nje tjeter qe na mburrej sa shume notonte dhe tallej me popullin ne mbledhe te qeverise sa shume bera not.

                                                      1. c
                                                       cEndriFuga e felliqesirave

                                                       Ramen e kane zene ethet e panikut qe nga nisja e hetimit atij FBI-stit! Pasi e mbajtem shume dite mbyllur, vendosem ta sopzdisim ca kohe andej nga Boga me shprese se do ti kaloje ky Gripi Psikopatik.

                                                       1. N
                                                        Një opinionist nga USA

                                                        Një foto e pahijshme per nje kryeminister, ku bashkëshortja pozicionohet me gjysmen e pasme si " modelet" e instagramit dhe kodi i veshjes nuk pershtatet me rregullat e motit dhe te natyres, por per ti bere karshillek rrethit te tyre dhe publikut te gjere. Foto qe le per te deshiruar.

                                                        1. F
                                                         FBI

                                                         Ke do bleje kesaj rradhe....?

                                                         1. O
                                                          O lleshi

                                                          Nje njeri i korruptuar nuk mund te jet familjar i mir po ne shqiperi te gjitha shkojn

                                                          1. E
                                                           Edi Rama - Afgani i Europes

                                                           Duket qarte se eshte Fotomontazh. Edi Rame dhjaksin e zune dhimbjet e Lindjes sapo u mberthye nga drejtesia amerikane ai McGonigal.

                                                           1. G
                                                            Gent

                                                            Dikur Merua na jepte Berishen duke notuar. ????????????

                                                            Lini një Përgjigje

                                                            17:15 Politika 16 komente

                                                            17:04 Politika 40 komente

                                                            15:30 Politika 2 komente

                                                            13:10 Politika 19 komente

                                                            13:00 Politika 6 komente

                                                            12:27 Politika 39 komente

                                                            11:45 Politika 8 komente

                                                            11:18 Politika

                                                            10:25 Politika 31 komente

                                                            09:47 Politika 68 komente

                                                            Më të lexuarat

                                                            11:49 Sociale 18 komente

                                                            10:40 Sociale 19 komente

                                                            11:35 Blog 22 komente

                                                            12:02 Ekonomia 37 komente

                                                            15:28 Kronika 17 komente

                                                            10:25 Blog 21 komente

                                                            Blog Tema

                                                            20:20 Blog

                                                            12:16 Blog

                                                            11:35 Blog 22 komente