Te fundit

22:55

22:40

22:25

22:16

22:10

22:10

22:05

22:01

2023-02-04 12:27:54Politika TEMA

39 Komente

 1. L
  Luani

  Sa fytyra të dhjera që janë o zottttt, çdo llojë bythe është më e mire se këta .., janë twjeg të neveritëshme, të pështirosur..!!

  1. H
   Huan Si Qan

   Uauuu. Kjo dyshe sikur ka dale nga pavioni 17. Apo jane komediane ne ndonje film komik me koleg Fantocin.

   1. Q
    Qeni i Cepanit

    Te dhjete koke e kembe

   2. T
    Temes ngeli tu i lepi bolet Ktyre Shkerdhatave

    hahah , na thoni ndonji gje te re O Kryekurvat e Politikes , pa kte keng e kemi degjuar tashme disa her ne kto 10 -vjet _duke i fry Gerrnetes se Te Gjatit . jeni pljes e kazanit te gjitha .ymer pederi ju ka Mutrat me me vlere brenda halese vet. Cfar Marrezie ,cfar Shkerdhatash merrin ala frym ne kte Bote !

    1. Qafkuqi

     Mos pac zemren sic ke surratin, na qive dhite , na dogje fshatin.

     1. M
      Martini

      O Peco u plake dhe nuk u poqe

      1. V
       Vëzhguesi

       O Peço , u plake dhe nuk u poqe , po ngele gjithë jetën koqe . Je një megalloman dhe një imitues i budallallëqeve të shefave të tu . Ky është karakteri yt që e ke manifestuar gjithë jetën .

      2. m
       mona

       Fytyra me te poshtra ne Shqiperi nuk gjen.

       1. M
        Martini

        O Peco u plake dhe nuk u poqe

        1. A
         Autoktonus

         Mortje.

         1. 1
          19

          Ti kokra e kurves te ruan karin maksimumi qe mund te besh .jo se rama eshte burre i mire .por jeni ju te gjith kurva dhe hajdute qe qini grat e njeri tjetrit .prandaj populli ka neveri per ju e kompani sala iliri monika e me radhe se jeni shume si mbaj mend te gjithe .ok mor kokra e kurves .ty ta kan qir gruan te gjithe dhe ske ber gje jo do mbrosh shtetin nga korupsioni.rama eshte bythqiri me i mire prandaj fiton .

          1. H
           Himarioti

           Mjafton t'u shikosh fytyrat për të kuptuar çfarë përbindshmërie fshihet në kokat e tyre.

           1. A
            Astrit USA

            Jeni te dy si dardolece qe vihen ne nje are me te mbjella per te trembur laraskat.Edi apo Edvin si e ka emrin kryemunistri i shqiprise nuk pjerdh fare per ju e te tjere si Salehu dhe banda tij inatcore qe kerkon iterpelance per nje gjyq qe zhvillohet ne usa.Ju nuk dini cfar kerkoni more te mjere.Interpelancen ta kerkoni per ato probleme qe ka shqipria me ekonomine,me te ardhurat perfryme infacionin e rritur,emigrimin e te rinjve per paga me te larta etj.Cdo gje qe kerkoni behet per interesin tuaj jo te popullit qe ju ka besuar mandatin e perfasimit te tij.Jeni kthyer ne mjerane te politikes,qe nuk keni sjelle asgje te mire vec korrupsionit dhe rrugacrise ne sjellje e veprimet qe beni.Ata qe ju njohin e dine se cfar monstrash jeni dhe cfar qellimesh keni,per hetimin qe zhvillohet ne usa per drejtusin e k/zbulimit te usa qe kerkoni ta lidhni edhe me shqiprine,kur atje ku zhvillohet hetimi nuk eshte thene se ky person ka bashkpunuar ne kryerjen e veprave penale me shtare te larte edhe ne shqipri.

            1. E
             Eni

             Inatcinjte vec me fol keq jane

             1. G
              Goni

              Eshte i ne te gjitheve

              1. E
               Ersa

               Pupu ca sdegjojme nga keto mjeranet e lsi-se

               1. K
                Klena

                Duket qe nga fytyra keto te lsi-se sa te ndyre qe jane

                1. y
                 ymer

                 ke ke vendos ti tito te vesh meqe e hoqe ahahhahaha

                 1. A
                  Arbeni

                  Nuk gjen më LEGEN burrë se ky pikua i partis së ilir metajt.Është një bythëlëpirës i ilir metajt që është sa një mut çobani.Ptu ju dhjefsha rracën qelbësira ose më sakt fekale të politikës shqiptare.

                  1. p
                   petriti

                   kush eshte pilli i sateme mut muti

                   1. E
                    Esi

                    Po mirne that ju sdo e diskutojm m haah

                    1. O
                     Olti

                     Je ti zemer jo edi rama ahah

                     1. Roberto

                      Ama Peco Pecikllasi e ka thene kete ne krah te Agushit????

                      1. A
                       Ani

                       Po kari po me ato mend rri ti

                       1. E
                        Eno

                        Mos rri shume me liken se te ka bere si vetja budalla

                        1. J
                         Jimi

                         Zot na ruaj nga keta dordolece !

                         1. L
                          Lili

                          Yyyyy peco i sjpifurrrrŕ

                          1. S
                           Skraparliu

                           O tito a te bejme ty kryeminister se ke mare 260 vota dhe dhe vere llapa rahmet paste do merte me shume,sekretare ate te kombinatit qe e financon dhe shqiperia do eci para me shoku titi.

                           1. P
                            Petraqi

                            Petrit Vasili. Tregohu shqiptareve a vazhdon the punoje gruaja e juaj sekretare e ambasadoorit the Servise ne Tirane? Çuditerisht askush nuk e dinte kete fakat trondites she asnje deoutet apo gazetar nuk e Ka ngritur kete pyetje. Gazeta Tema ta sqaroje kete moment pası eshte shume domethenes.

                            1. N
                             Noci

                             Nuk eshte hera e pare qe e thua por Rama perseri kryeminister mbetet se me 300 votat tuaja zor se rrezohet

                             1. V
                              Vlesht

                              Petrol! Po spiuni eshte dakort me ty? Se spiuni thote qe do heqim Romen ne 14 Moj! D.mth spiuni, shefi yt, e njef akoma Km? Titi! Rakordo me spiunin, he vella se na "coroditet". Dhe mos fol me nenkuptime budallai. Kjo eshte lepirje sume dopjo! Per Nongraten dhe spiunin! Udhehqesit e ardhshem te Revolucionit anti- amerikan. Qe ju befte halla ju befte!

                              1. P
                               Petraqi

                               Korigjim duhet lexuar : gruaja a Petrit Vasilit sekretare e Ambasadoorit te Serbise ne Tirane....

                               1. D
                                Dhimoplati

                                O Petraq ? Gruaja e Peco Vasilit sekretare apo p*th kare e ambasadorit serb eshte?

                               2. U
                                Ushtari.

                                Shet shet pushuni dhe mbani vesh e ka thene xhaxhi titi kete gje. Si more mos te jete e vertete.Ja si jua ha mendja juve.Genjen kjo mendje e ndritur.Ne shyqyr qe e kemi.Bravo tite jepi tite forca tite.

                                1. S
                                 SPARTAK

                                 dy kokloqet e ktij kombi....vllezrit siameze te partise se lllllllliiiiiiii....o zot ca mban kjo bote

                                 1. Z
                                  Zot na fal cfare ke krijuar !

                                  Me kto fytyra te ndyra Rama vdes ne Pushtet.

                                  1. z
                                   zeni

                                   Po perse jane kaq te shemtuar, si ne shpirt ashtu edhe ne pamje. po te paktern kemite bukur baxhelen e Ilirit - pidhshtremsen e Pyllit te Lirise.

                                   1. I
                                    Ilir koke qoshja

                                    Fytyrat me te ndyra me te dikretituara , me hajdute , me te peshtira . Mos jete Edi Rama te jeni ju ujqerit e vjeter ju dini si silleni me kete popull yt fare e poshter .

                                    1. U
                                     Ushtari.

                                     O tite perse ngjani kaq shume me njeri tjetrin si shpjegohet kjo gje.

                                     Lini një Përgjigje

                                     11:45 Politika 8 komente

                                     11:18 Politika

                                     10:25 Politika 31 komente

                                     09:47 Politika 68 komente

                                     09:29 Politika 15 komente

                                     09:11 Politika 3 komente

                                     21:10 Politika 8 komente

                                     19:37 Politika 15 komente

                                     19:20 Politika 11 komente

                                     18:46 Politika 18 komente

                                     Më të lexuarat

                                     12:41 Politika 50 komente

                                     11:35 Politika 23 komente

                                     09:31 Politika 7 komente

                                     17:33 Politika 7 komente

                                     10:26 Sociale 27 komente

                                     09:16 Politika 12 komente

                                     Blog Tema

                                     18:18 Blog 2 komente

                                     21:40 Blog

                                     19:50 Blog 3 komente