Te fundit

23:43

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

2023-12-04 22:20:00Politika TEMA

25 Komente

 1. N
  Noci

  E kemi patur zakon ne Shkoder kur ndonje si pune e ketij dhe e pyesnim" kur te doli gjumi ku ishe" .Keta e kujtojnë Shqiperine ne vitin 91

  1. E
   Eri

   Ta dua te qeshuren Sidorela. Te pelqen patetizmi i tyre deri ne butafori. Jo me kot i fton keta tipa "te frymes se re" si ky Hoxha apo Tik Lapaj qe shfaqen si idealiste, por flasin njejte si xhaketat e vjetra.

  2. N
   Niku

   Merrni dhe buke me vete se s'dihet sa zgjat protesta.

   1. M
    MOKRARI

    OPO SA KARAGJOS ESHTE KY TIPI.DHE TE THUASH QE KY PERSON ESHTE I PERSEKUTUAR.KY NUK ESHTE GJE TJETER VECSE NJE SPIUN DHE SAHANLEPIRES I KOMUNISTIT SALI BERISHA.E PROVOVE SA TE DUAN NE ZGJEDHJET VENDORE NE VORE O KERRIC

    1. a
     american23al

     Ky Hoxha ngjan me qente qe u ka humbur nuhatja dhe ulerijne vend e pa vend sepse jane confuse se ku eshte gjahu i tyre.....!!!! Ha ..ha... shkon pas padronit sepse e kon me therrime rrugen se ku shkon.... Keta jane ushtare te Don Kishotit qe shkojne vehten e tyre ne pasqyre dhe imagjinojne luften e fituar ne mendjen e tyre... Ha.... ha idiote klasike........

     1. 1
      10 vota haaa

      10 vota mori ne Vore ky kllun komunist

      1. S
       Shkërdheni

       Këto thagma na përrallisin nga mëngjesi në darkë. Po pasi ta rrethonin kryeministrinë, ku do e bëni shurrën, në lulishte, pra do na e futni ne se kryeministrit do ti rruani bythën, se ja u ka ble sali halenë me kullën në qendër të Tiranës.

       1. A
        Aron

        Te gjithe keta qe i shkojne mbas Saliut, jane krejt trapa.

        1. U
         USA

         Mosbindje civile = shkelje ligji dmth burg.Kush ka nge dhe para le ta provoj. Partia s’mban pergjegjsi.!!!

         1. U
          Unë

          Këta veç në mbyllshin vrimat hyrëse të Albanës!

          1. R
           Rithemelimini pordhes

           Rot kari komplet nga koka dhe deri te kembet ….

           1. A
            Ari

            ????????????????????

            1. I
             Ish shqupisti

             Kta ngelen grupi zjarrit , ka 30 vjet ndjellin luft konflint gjullurdi , kurr nuk foli sikur nje her te vetme kjo parti per 30 vjet per nje program zhvillimi , qe ne vitin 90 te e mbaj mend qe ndersyen njerzit te shkaterronin çfar kish ndertuar komunizmi dhe qe e ben realitet dhe deri sot qe degjoj kte buçkon , kta ngelen ne revolucion , kta kurdoher qeverin e kan kerkuar nepermjet dhunes , jan shkaterrimtar injorant hajdut mashtrusa njerez me 1 milion vese jan ber bashk dhe duan pushtet te behen te pasur , vetem ne kte menyr e imagjinojn pasurin e tyre , asnjeher nepermjet biznesit apo punes , jan llumi shoqeris , sot kan dal nga moda komplet, sa dhe vet qeshin me idjotlleqet qe nxierin nga goja tyre , kta duhet te zhduken te ter nje or e me par nga skena politike qe kti vendi ti kthehet qetsia qe te heci perpara , esht partia batakçinjve injoranteve dhe dallkaukve .

             1. h
              hajduti me cizme

              Jallah jallah cna dhive gazit mri cuno.Mos vdeksh kurre inshallah,te shtypte ndonje autobot fekalesh do zoti,por para se te ikesh per lesh hajde me rruaj topen e majte se te djathten ja kam lene Sali karit

              1. f
               fariu

               Me "KERICA" si puna e këtij, Berisha del e çirret nëpër podiume për të bërë për vehte sa më shumë KERRICA. ............Dil blloko rrugët hyrje në qytet, por jo pa pyetur me përpara atë që të ka pjellë. .............PIS. .........dhe presim ne që tek ne te ndodhi ndryshimi.

               1. D
                Dauti

                Vazhdo o trap lepi bolet e fishkura te salehut.

                1. P
                 Patrioti

                 Gjithë debilat tek Saliu janë mbledhur. O zot, nuk ka asnjë normal te Krimineli?

                 1. N
                  Nje plak qe i beso endrave ishallah del

                  Shume mire do beni po ne krye te kesaj te jete Berisha Argita dh i biri dhe endra keshtu ishte nje nga keta behej kurban.Jam nje plak dhe i besoi endrave ,kishin kapur nje dash te madh per ta bere KURBAN .Dashi blegerinte po nuk kishte shpetim?

                  1. m
                   monika

                   ke do bllokosh ti o roib qire me rangen roverin tand po provoje se ta paosim mamin si sebahatja

                   1. T
                    Titvasil shkollëshumi

                    @Monika, a di gjë se ç'punë ka bërë apo bën ky 'gjarpëri me syze', si dhe ç'arsimim ka? E kam këtë kërshëri se më duket si shumë idiot dhe i 'verbër', edhe pse mban zyze.

                   2. K
                    Kullufi, jo Kulluri

                    Kush u shkri gazit Kullufi??? Qe nuk ka lene gje pa thene kunder Bashes dhe tani qe i hodhi nje kocke i ben temena!

                    1. D
                     Demokrati idealist

                     O NOC KA DEK NANA,KA DEK KARIN I PËRGJIGJET NOC RROKU…HAHAHA! BURRË BOLE DASHI KY INDRITI.

                     1. M
                      Maloku

                      Idiot mbeti ky lumadhi. As vete nuk i beson ato qe thote se qesh si ata debilat me budallalleqet e veta. Ik or djale se je i ri e ke jeten perpara. Mos u merr me plakun Mere se ai e ka ne terezi. Se mos e dime ne dhe ti mund ta kesh ne terezi se perderisa vete pas tij ke ngjyer dhe ti gishtin gjekundi.

                      1. R
                       Rrnofte LEXHENDA ! dhe zagaret e Novojtores

                       Zot na fal ! Gjithe Muti eshte ne PeDe- n e Foltore Nevojtores.

                       1. Tu

                        Ku ka shku puna...te perfaqsoje PD ky Hoxha

                        Lini një Përgjigje

                        22:10 Politika 2 komente

                        22:00 Politika 10 komente

                        21:37 Politika 7 komente

                        20:52 Politika 13 komente

                        20:50 Politika 34 komente

                        20:20 Politika 1 koment

                        19:47 Politika 23 komente

                        19:00 Politika 2 komente

                        18:50 Politika 2 komente

                        18:12 Politika 20 komente

                        Më të lexuarat

                        11:53 Blog 53 komente

                        11:40 Sport 23 komente

                        18:51 Politika 21 komente

                        17:42 Politika 24 komente

                        10:21 Kronika 7 komente

                        10:28 Dossier 32 komente

                        Blog Tema

                        20:28 Blog 9 komente

                        20:17 Blog 18 komente

                        15:13 Blog 2 komente