Te fundit

11:12

11:05

11:04

10:57

10:55

10:46

10:43

10:40

2024-02-20 15:15:00Politika TEMA

11 Komente

 1. A
  Ardes

  ....hahahaaaaa....trokasin dere me dere...Gazi,Muli...o zot! Nuk mbledhin dot as sojin e vet...populli ju ka bo mutin mbi koke....dhe Sales...dhe Bardhit..Mulit...Lulit...as 1000 bajga nuk mblidhen...mbaheni mend!

  1. K
   Kriminelet ne Burg !

   Populli jua ka bere mutin te gjithve ! PSE ! se keta mostra i vodhen ne rradhe te pare cdo familie..me Firmat Piramidale ! pastaj me vjedhjet e pasurise te gjithe Industrise per Skrap ! pastaj filluan me vrasjet kush e kundershtonte ! por vete plehrat e kane lepurin ne barg me KG ! por gjenin tru thare dhe barke boshe dhe i paguanin per vrasjet ! pastaj hapja e depove te Armeve ! qe Spiunazhi Serb dhe Greke ! duke e ditur qe shqiptaret jane gjake nxehte ! jepu Arme se vriten vete njeri me tjetrin sic u varne dhe sic po vriten.... 97 djegja e gjithe shqiperise kudo...anarki.....etj etj etj krime... Tani secili mundoeht te ruaj bythen e tije.....kure te gjithe do te shkojne per leshe perpar Drejtesie....

  2. L
   Likja i Pazarit te Ri qe t'thyn ne mes

   Moooooooosssssssssssss cna thate, na hidhnuat me kete lajmin e mungeses se ketyre njethundrakeve ne proteste

   1. D
    Daullxhiu

    Likja ta thyen ne mes me kudhren e mones

   2. E
    Ermir

    Prandaj keni nxjerre gjithe policet dhe shishasit e Shqiperise?

    1. r
     robi

     ne emer te leshelise ne pordheste do jete vullkani i kucoves Lefqen hunderr maliq kokexhufka , Tedi bibiloshi, gjelkaposhi, kokboshi hundpalloshi si dhe sharebajga e Jales Kejdi dhembcakallja.

     1. Y
      Yp Xhixhi

      E o shyqyr more ...rehabilitojeni tashme Liken me Moniken e i kerkoni ndjese per tere ate llum qe u keni hedhur! Nuk e keni zor fare, a nuk ju nxorri Rama ne 21 janar me Videon Meta-Prifti para kryeministrise per ta bere me pas Liken Kryeparlamentar e President?

      1. N
       Noci

       Lilua nuk ishte budalla si te gjithe njerëzit e Berishes.Atij me shume se te tjerëve i ka djegur prapanica me indiferencën e Blinkenit per opozitën dhe mbështetjen e Rames

       1. D
        Dardani i Ri

        Janë përplitjet e fundit të lumpenkomunizimit, të armiqëve të demokracisë dhe kombi tonë. Kryekrimineli i kombit tonë, Sali Shpellar Berisha, e ka të qartë se po jeton momentet e fundit të jetës por, kërkon që , para largimit nga kjo jetë, të bëjë qametin. Nuk e bën dot, as me shpellarët si Bardhi, Noka, Peka dhe Co. Populli është distancuar me kohë nga kjo klikë antishqiptare.

        1. V
         Vlora

         Ba c’fare lajmi te hidhur na dhate po ta kishit lene pas protestes se tani do na bjere leshi i menderes . Mutnika e Likja presin ti bashkohen ne biruce Salmutit ndetsa keta qe kane vajtur ne proteste do ja hane kaken Rames edhe mua po sidomos Flamut Noka e Bardha e tere soji e sorollopi i dhjertores , natyrishtne ngrenje muti do te jene Fadhiu me vicin e tij e Cim kari si ideatori si me thene propogandisti i ririririririri themelimiiiiiii i dhjertores .

         1. t
          turisti

          Ne proteste do te marrin pjese ata qe po merren me ato qe ka bere Enver Hoxha para 100 vjetesh dhe duan Sali komunistin

          Lini një Përgjigje

          14:15 Politika 6 komente

          13:35 Politika 4 komente

          13:26 Politika 2 komente

          12:42 Politika 7 komente

          12:33 Politika

          12:09 Politika 3 komente

          12:01 Politika 47 komente

          11:17 Politika 7 komente

          10:56 Politika 2 komente

          10:30 Politika 2 komente

          Më të lexuarat

          11:52 Bota 13 komente

          18:59 Politika 54 komente

          12:03 Politika 17 komente

          22:10 Kronika 1 koment

          17:55 Sociale 30 komente

          13:42 Politika 17 komente

          Blog Tema

          11:04 Blog

          10:15 Blog 1 koment

          15:30 Blog 6 komente