Te fundit

17:38

17:32

17:22

17:14

17:05

16:59

16:57

16:52

2024-02-20 20:20:00Politika TEMA

12 Komente

 1. S
  Shko

  Fuck non gratave

  1. E
   ENTSOE

   Berisha krimineli I Ben te gjitha, me grekun, me islamiket, kunder Rambujese, kunder shqiotareve te A. Ahmetit, kunder UCK dhe Thacit! Kunder Blinkenit! Po I shkurtohet litari, si shefi I tij EH do te perfundoj.

   1. N
    Niko

    Mallkimin,si më dosjen e i Ilir Metës!

    1. D
     Daullxhiu

     Turp.more legena gjakprishur qe dilni ne shesh per antishqiptarin sali haleja

     1. S
      Shkldrani-Belgjike

      Viçidoli and co në afrike ti çojnë bashk me beleris dhe mos harrojn janullatosin.

      1. l
       lypsi23

       Sali Berisha ky trathtare i shqiperise duhet te jete i paligjshem ne Shqiperi, keta idiote per mua qe shkojne pas keti renegati nuk jane gje tjeter ne shpirt te njenjte me te..

       1. X
        Xha

        Ata kara me qe mbajnë banderolën, e dinë se çfarë shkruan aty?

        1. P
         Palikaris

         Shife mor sa bukur e kan shkru fredis beleris hahahaha te pagdhendur do ngelen gjithe jetes

         1. N
          Nardi

          Himara zgjodhi një chose një kriminel anti Shqiptarë.

          1. K
           Kujtimi i Arsen Gjinit

           U harrua Arsen Gjini i shkrete, ushtari qe vran greket bashke me tradhetarin Fredi Beleri ne 1994 kur sulmuan posten e kufirit ne Peshkepi. Nonat ne pidh pdistave edhe gjith atyre qe i shkojn sales mbrapa.

           1. S
            Saranda

            Deri ketu ka shku antishqiptarizmi i Berishes. I ka rene maska perfundimisht. Qelbesira Berisha nxori dje hapur bandat evorioleshit dhe Flamur Noken e UDBse. Turma e bastardve ne mes te Tiranes e ne mes te shqiptarise guxuan te shfaqin hapur banderollen antishqiptare per bastardin Bejler.

            1. A
             Albani

             A ka mbete ndonje me gjak shqiptari ne trojet shqiptare.Sali Berisha pa diskutim eshte kryetradhetari,Edi Rama bene aleance me serbomaqedonet per boten serbe,Albin Kurti me primitivizmin e tije hasmeron ShBA dhe BE kundra Kosoves,lufton me te gjitha mjetet UQK dhe posaqerisht kreret e saje.KU SHKOJNE SHQIPTARET NE KETE SHEKULL?do pyeste cdo njeri.

             Lini një Përgjigje

             19:50 Politika 34 komente

             19:45 Politika 9 komente

             19:36 Politika 7 komente

             19:28 Politika 4 komente

             19:20 Politika 20 komente

             19:17 Politika 10 komente

             19:10 Politika 16 komente

             18:58 Politika 4 komente

             18:51 Politika 31 komente

             18:40 Politika 6 komente

             Më të lexuarat

             21:22 Politika 42 komente

             09:10 Kulturë 9 komente

             18:09 Blog 25 komente

             19:47 Politika 53 komente

             09:17 Bota 11 komente

             19:19 Bota 9 komente

             Blog Tema

             17:05 Blog

             10:04 Blog 13 komente

             09:06 Blog 2 komente