Te fundit

18:50

18:41

18:16

18:04

17:53

17:45

17:38

17:35

2024-04-16 09:50:00Politika TEMA

3 Komente

 1. V
  Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

  Ky e ka akoma statusin e priftit se dua te rrefehem per nja dy tre mekate qe kam bere?

  1. Voskopojari

   Ore Toni Gogu ! Nuk e di se çfar pret zotrote nga nje rrugaç ordiner qe ka hyre ne politike jo nga aftesia apo militantizmi partiak i tij , por nga miqesia dhe krushqia e mentalitetit te vjeter anadollak . Veprat dhe aktet e tij rrugaçerore te ketij modeli , ne i kemi pare live neper ekranet televizive . Keta tipa nuk kane vend ne kuvendin e Shqiperise , po per veprat penale qe kane kryer , duhet te jene ne burg .

   1. M
    Mateo

    Kapadaillek alla shqiptar: jepi ne post karafilave si ky soj kryetari komisioni dhe ,,,hajt ta mbash. Ka mesuar nga Ustai i tij, krimineli i shume krimeve, qe psall cdo dite duke kercenuar cilindo qe nuk i shkon pas, si ky zagari, qe kerkon te kafshoje. Keta quhen ligjvenes, po zbatojne veten ca ligje, qe u shkojne per shtat; te tjeret jane copa letre. Se nuk kuptojne c'eshte shteti.

    Lini një Përgjigje

    09:49 Politika 17 komente

    09:33 Politika

    09:21 Politika 6 komente

    09:15 Politika 40 komente

    09:06 Politika 2 komente

    09:02 Politika 7 komente

    23:21 Politika 6 komente

    23:13 Politika 3 komente

    23:09 Politika 13 komente

    22:10 Politika 3 komente

    Më të lexuarat

    10:24 Kronika 6 komente

    12:25 Kronika 4 komente

    20:19 Kronika

    10:31 Kronika 9 komente

    12:15 Politika 15 komente

    09:17 Kronika 39 komente

    Blog Tema

    09:39 Blog 8 komente

    18:18 Blog 10 komente

    17:05 Blog