Te fundit

18:04

17:53

17:45

17:38

17:35

17:29

17:20

17:15

2024-04-16 10:00:00Politika TEMA

6 Komente

 1. T
  Tironsi i Vorrit Bomit

  Nolt e mo nolt o Cim Gabeli i nish Tulles nr. 3 , nga Gabel hekur krhyes Sali me 3 muaj ne plepa te boni Prekuror. Ndersa burazer jot Presidhjeri Bamir Topi te rriti nw detyre te boni Krye Perkuror.. Tani nuk mbahet mo Cim gabeli yne u bo analust , gjithollog ec perpara Cimo se gjithe breun e lumit e ke mrapa.

  1. B
   Borsh

   Ti je tironc i bathores dhe i vonuar i 2002 Si tu duk m…. qe te hodhi non grata nga kati i 8 Ikni mor bythqir se e keni bere vendin te pabanuar

  2. V
   Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

   Hajdar, kane gilluar hetimet private per djemte e tu sepse shpenzimet qe bejne nuk perputhen me te ardhurat.

   1. X
    Xxx

    Rrnofshn Gabelte e bregut te lumit te Tirones vellezerit e Cim Perkurorit.xx

    1. B
     Beni

     Ky pordhac koke bosh qe falet pese here ne dite na ben dhe si I zgjuar.Nuk ka me halabak njeri se Hajdar Çimi.

     1. r
      rezart

      po si mund te gjykoshe edi ramen qe eshte i fundit krye minister qe akuzohet per pervetesime ???? kur sali krimineli dhe ilir krimineli qe thone me prova per dritan priftin e ndjer minister i energjetikes e sa te tjer ka vrare ??? cdo krim duhet gjykuar me radhe i pari sali berisha e mos te dali me nga burgu deri s a te vdesi po i njejti denim dhe per ciftin meta te dergjen jo me pak me vjedhjet e bera dhe krimet njerezore pse nje person i thjeshte qe ben nje vrasje denohet edhe me burgim perjet ashtu edhe keta kriminela dhe te tjer qeveritare z altin jepu denimin maksimal populli 100/100 eshte pro vendimit tuaj albanias i duhej nje si juve jeni personi i duhur ne kohen e duhur ne shqiperi amin

      Lini një Përgjigje

      09:50 Politika 3 komente

      09:49 Politika 17 komente

      09:33 Politika

      09:21 Politika 6 komente

      09:15 Politika 40 komente

      09:06 Politika 2 komente

      09:02 Politika 7 komente

      23:21 Politika 6 komente

      23:13 Politika 3 komente

      23:09 Politika 13 komente

      Më të lexuarat

      10:24 Kronika 6 komente

      12:25 Kronika 4 komente

      20:19 Kronika

      10:31 Kronika 9 komente

      12:15 Politika 15 komente

      09:17 Kronika 39 komente

      Blog Tema

      09:39 Blog 8 komente

      18:18 Blog 10 komente

      17:05 Blog