Te fundit

11:26

11:24

11:15

11:12

11:05

11:04

10:57

10:55

2024-03-03 19:10:00Politika TEMA

2 Komente

 1. J
  Jorgo

  ore sa kohe qe te votojne socialistet mblidhi te gjithe demokratet e vijo jepu poste sic ke bere qe nga fillimi...

  1. K
   Kapterri

   E shkatërroi dhe i bleu edhe ato pak kokrra të se djathtës. Të lumtë k.... Ja kalove edhe Enverit.

   Lini një Përgjigje

   18:40 Politika 20 komente

   18:10 Politika 12 komente

   17:40 Politika 2 komente

   17:00 Politika 11 komente

   15:10 Politika 11 komente

   14:55 Politika 6 komente

   14:25 Politika 12 komente

   13:37 Politika 64 komente

   12:25 Politika 5 komente

   11:45 Politika 8 komente

   Më të lexuarat

   11:52 Bota 13 komente

   18:59 Politika 54 komente

   12:03 Politika 17 komente

   22:10 Kronika 1 koment

   17:55 Sociale 30 komente

   13:42 Politika 17 komente

   Blog Tema

   11:04 Blog

   10:15 Blog 1 koment

   15:30 Blog 6 komente