Te fundit

17:49

17:32

17:22

17:14

17:05

16:59

16:57

16:52

2024-03-02 19:50:46Politika TEMA

15 Komente

 1. ´´piktori´´,qe nuk u be kurre kryeminister

  Sa vjen dhe rrukullisja,ne forme orteku shkaktuar nga sindromi´´vec histori suksesesh´´,agravohet ne menyre integrale,mirpo pacientit rama me mani madheshtie,vazhdon fluturimin me presh,qe sa vjen dhe trashet dhe gjithe sejmenet dhe sahanlepirsit aferndenjes,nuk guxojne ti thone nje fjale.Vizita tek nje psikiater do te bej,nje tentative per t´i hiqur preshin,dhe te ulet i cfrytyr poshte dhe mbas kesaj te permendet dhe tja lere karrigen,qe i ka zene merimange,nje shqiptari, perendimori te vertete demokrat shume dimensional,sic eshte Erion Veliaj.

  1. Perlat Spahiu

   sa e ka gjoben ,more edhiu I rames,llulli i mullirit?

   1. Perlat Spahiu

    sa e ka gjoben ,more edhiu I rames,llulli i mullirit?

    1. Perlat Spahiu

     sa e ka gjoben ,more edhiu I rames,llulli i mullirit?

     1. Perlat Spahiu

      sa e ka gjoben ,more edhiu I rames,llulli i mullirit?

      1. S
       Soza

       Reklama është shpirti i tregëtisë dhe mbuloja e hajnisë.

       1. K
        Kris

        Nje kryeminister I lumtur

        1. Z
         ZDF

         O Mero Gël-baza pse nuk nxjerr komentet?? Kte Lulin ky Rama e bashk me stë miun Veliaj e njofin shum mir..I kan dhon dyqonet në Rinas dhe trrotuaret e sheshet ku ky ka lokalet.. Jeni bo gazet barrbone si ajo e lëpirsit tjetër Bollino

         1. a
          astriti

          o ZDF edhe sherlekomsi do te kishte zili me zbulimet qe ben .te jesh kaq i zgjuar valle ? ndoshta . por eshte dhe nje mundesi tjeter ,mund te jesh nje rrot ..... ri qe se ke shokun .po hapesira o idiot kane gjithe bisneset ne tirane dhe paguajne taksa ,nga te cilat sigurohen sherbimet per komunitetin ku ben pjese dhe ti .po ti ske faj se ty te pelqenin nevojtoret restorante te lana ,qe qelbeshin ere .dhe besoj se e ke pasur ndonje restorant nevojtore te lana prandaj dhe je qejfprishur ,po mos kij merak se do shkruajme dhe per restorantin tend si pjese e hidhur e shkaterimit te tiranes autor i te ciles besoj se ke qene dhe ti .prandaj mos u merr me mullirin se po fluturon ,merru me vetveten se po deliron ne zbulimet e tua cmendureske .

          1. a
           astriti

           o ZDF edhe sherlekomsi do te kishte zili me zbulimet qe ben .te jesh kaq i zgjuar valle ? ndoshta . por eshte dhe nje mundesi tjeter ,mund te jesh nje rrot ..... ri qe se ke shokun .po hapesira o idiot kane gjithe bisneset ne tirane dhe paguajne taksa ,nga te cilat sigurohen sherbimet per komunitetin ku ben pjese dhe ti .po ti ske faj se ty te pelqenin nevojtoret restorante te lana ,qe qelbeshin ere .dhe besoj se e ke pasur ndonje restorant nevojtore te lana prandaj dhe je qejfprishur ,po mos kij merak se do shkruajme dhe per restorantin tend si pjese e hidhur e shkaterimit te tiranes autor i te ciles besoj se ke qene dhe ti .prandaj mos u merr me mullirin se po fluturon ,merru me vetveten se po deliron ne zbulimet e tua cmendureske .

           1. Z
            Zyko

            Kryeministri qe fluturon me... kur populli i zvarritet si breshke. Duket qarte se propaganda nuk po funksionon me, njerezit jane zgjuar...

            1. A
             Agim

             .Mulliri a qafiri po I rremben trotuaret e Tiranes me ato kioskat plastike qe po shtohen njera pas tjetres... Trana po koiskozohet....

             1. S
              Sadna

              Tani ka ardh te mulliri shkely diten o te des une une jam per injorantet qe i bej zap

              1. J
               Jonuz.lika..mesues.pemsionist

               Shqipëria..ka..bërë..përparime.pas..shkatrrimet..e..gropat.eberishes..qe.os..u.befte.me..igjalle..per..te.ardh..ne..pushtet..ai..pusht.me..pushta,t.e Tij..na..groposn..Edi..Rama .mundohet..të.na.nxjerri.nga..gropa..por..ne.popull.90..perqind. Jemi.ne.grope Pensione. Vdekje.turpi..llkurr.nuk.arrijm..europen..edhe100.vjet.turp..te.gjithe.jan.legena.materniteti..ushofshin.keta..hajdute..

               1. J
                Jonuz.lika..mesues.pemsionist

                Shqipëria..ka..bërë..përparime.pas..shkatrrimet..e..gropat.eberishes..qe.os..u.befte.me..igjalle..per..te.ardh..ne..pushtet..ai..pusht.me..pushta,t.e Tij..na..groposn..Edi..Rama .mundohet..të.na.nxjerri.nga..gropa..por..ne.popull.90..perqind. Jemi.ne.grope Pensione. Vdekje.turpi..llkurr.nuk.arrijm..europen..edhe100.vjet.turp..te.gjithe.jan.legena.materniteti..ushofshin.keta..hajdute..

                Lini një Përgjigje

                19:41 Politika 6 komente

                16:22 Politika 22 komente

                16:05 Politika 4 komente

                15:27 Politika 8 komente

                14:00 Politika 7 komente

                13:33 Politika 2 komente

                13:22 Politika 1 koment

                12:40 Politika 11 komente

                10:57 Politika 7 komente

                10:01 Politika 16 komente

                Më të lexuarat

                21:22 Politika 42 komente

                09:10 Kulturë 9 komente

                18:09 Blog 25 komente

                19:47 Politika 53 komente

                09:17 Bota 11 komente

                19:19 Bota 9 komente

                Blog Tema

                17:05 Blog

                10:04 Blog 13 komente

                09:06 Blog 2 komente