Te fundit

22:40

22:25

22:18

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

2024-02-22 09:19:00Politika TEMA

21 Komente

 1. U
  Usa

  Je monster Qelbansalliu...qe shfrytezove nderin e studenteve per ti kaluar...Studentet dine shume per ju qelbesire...fuck you!

  1. G
   Genti

   Ky nuk eshte nga Elbasani por nga katundet e Elbasanit ne kufi me Librazhdin.

   1. k
    k

    Kush shkon pas non gratës është me të meta mendore.

   2. S
    Shkembi

    Cuditem me kete mender profesori qe e pret te ardhmen nga bytha e nje kufome, te cilin e mbajne te inoliare, se qelb dynjane

    1. B
     Buda

     Mos u cudisni me kete fshatar ne gene qe mbron birin dhe dhenderrin e Serbise, Sali Vuk Merishen. I verbuar nga lakmia dhe ambicia, sociopati Sali Vuk Berisha marshoi drejt pushtetit absolut i ndihmuar nga keta fshatarё dinake, hipokritё dhe dredharakё, shpifёs dhe shpirtzinj që, pёr fat tё keq, pavaresisht se kanë zbritur nëpër qytete, Shqiperia i ka me shumicё. Sociopati Sali Berisha, njё monstёr me çrregullime psiqike tё pashёrueshme iu turr pushtetit politik nё Shqipëri postdiktatoriale duke ndjekur shtegun e zakonshëm të të gjithë diktatorëve: shtegun e shtruar me kokalla njerëzish dhe të damkosur me njolla gjaku. I fiksuar nga ideja se pushteti është gjithçka, ky kryekriminel dhe kryehajdut rreket ta veshё ndërgjegjen me besimin e rremë se ёshtё i paprekur dhe i pandёshkuar nga Drejtёsia e Re Demokratike nё Shqipёri. Njerёzit qё kanё lindur dhe jetojnё nё njё shtet ligjor demokratik çuditem pse ky i pandehur me fakte dhe prova tё pakundёrshtueshme nuk izolohet nё burg?!

    2. L
     Latif Dreqi

     po Dudushes i punon me gruaja tek tubacionet e UKT se bashkise? apo punon paradite dhe mbasdite shkon tek top haleja..

     1. G
      Gëzim

      PD ka një aftësi të paparë, të ketë si përfaqësues persona antipatik për atë nuk arrin të bëj per vete elektoratin gri.

      1. P
       Pocari

       Eh mor Dudush me ke po merresh dhe ti, ata jane klonuar nga Berisha dhe jane gjithe njelloje monstre, qe per berishen lene koken. Ata te gjithe jane trushplare, pa mendim , pa idenditet dhe te gjithe veprojne si nje tufe robotesh te telekomanduar nga pronari i ballkonit te WC-se.

       1. m
        maks

        Boçi eshte fisnik, ky bqiri nje lepires

        1. K
         Komunisti

         Duket qe nga fytyra qe Boci eshte spiun , medioker, sharlatan, karagjoz, bythlepires, llapaqen, pederast, gamor pa dhome, i peshtire, qelbanik etj, etj qe keqja qe i ka pa fund dhe e fundit vetem professor nuk eshte.Sa ti mbaroje mandati i deputetit do negli pa pune se nuk do pranohet te japi mesime se nuk do te pranojne studentet te kene nje profesor te tillesa me kete biografi kariere

         1. M
          Mateo

          O Maks, ku e sheh fisnikerine e Bocit ti? Apo se eshte sejmen i bindur i Nongrates ?e thuash se eshte llapaqen i palodhshem, do te isha dakord me ty, po fisnik...nuk e di a e ia di kuptimin kesaj fjale.

         2. N
          Nuriu

          DUDUSHI BEN SERVILIN SE PERFITO NGA ED RAMA, SHKO SHIFJANI VILEN ETJ ETJ ETJ. DUDUSH ALBANI KAPERCEU YLBERIN SE JA KA NDI LEZETLLIKUN. TASH ZHVAT CA MILJONA TE REPARTI USHTARAK RTSH I ALFRED PEZES NE JA HODHI SUMES. KISHA KO PA E PA QEKA BO GJYSH

          1. U
           Ushtari.

           O profesor luco sa gjoba ke vene per studentet per ti kaluar.A ka qene dedhire e tyre per ti dhene apo kushti jot per tj kaluar.Thashethem eshte.Por nje fjale e urte popullore thote: "ku ashte me za nuk ashte pa gja."

           1. S
            Shkërdheni

            Prandaj venë punët vijë këtu se ka pasur profesorë të tillë. Po meqenëse Dudushi është bythlëpirës, po Grida me luçianon çfarë janë?! Ata sjanë bythlëpirës por koqe në duart e sali halesë që ju ka me prova vjedhjet dhe kështu këta zdalin dotë nga stani i tij dhe lehin nga frika e Samiut dhe trima me njerëzit e ndershëm.

            1. M
             Moni

             Na e shpifet me kete Lucianon cdo nate, nga njera studio ne tjetren.Njeri i peshtire qe ka mesuar disa shprehje permendesh e flet me duar sikur po reciton. Jo me kot ne kafenete e Tirones e quajne “ budallai Elbasonit”.

             1. A
              Aron

              Keta nuk behen njerez. E mori nje pergjigje ky idioti ne Elbasan, pikerisht nga sjelljet e tij.

              1. S
               Shkodrani-Belgjike

               Profesor leshi si shum e shum gomar të pd leshit, Dudushi ja thot në sy të vërtetat ktij gomari profesor.

               1. A
                Arbeni

                “Fisnikëria” e tij u pa në zgjedhjet lokale të 14 Majit.Populli i Elbasanit këtij farë fisniku i dha një dru në bythë.Po të ishte fisnik do t’i kish dhënë votën,por i dha një mut të hante atij vet dhe sali malokut.

                1. D
                 Dursakja

                 Albano si ke pranuar të shkosh në një studio ku është ftuar ky lumpen proletar? Ju qëndroni shumë lart dhe shumë para se ky njeri (nëse mund ta quajmë). Ju përgëzoj për kontributin tuaj në fushën e gazetarisë!

                 1. a
                  american23al

                  Ky Boci qenka nje llafazan i zhurshem dhe tej i bezdisur, zot na ruaj se cfare “ intelektualesh” kemi…!!!! PD me kete kontigjent njerezish zhurme medhenj dhe llafazane, inatcore te paimagjinuesheme si kryetari i tyre psikopar Berisha nuk do te kete shanse te mbeshtetet nga populli per derisa kohe qe ata nuk bejne qendrimet e tyre te moderuara dhe me civile…

                  1. A
                   Ardi

                   Nuk mbeti zagar rrugesh te pa sterelizuar ,qe nuk jane bere professore dhe gazetare!!!!!!!!!! O duduuuuuuush ,me booooooocin ,po I late kazanet e mbeturinave pa qen te zgjebosur ore derdimene!!!!! Po kur keni Vila dhe ju !!!!!! Jua jep frangaj ju dhe asaj laraskes ,tatres gride!!!!!

                   Lini një Përgjigje

                   09:13 Politika 40 komente

                   09:00 Politika 3 komente

                   22:25 Politika 2 komente

                   21:19 Politika 2 komente

                   20:08 Politika 1 koment

                   20:06 Politika 4 komente

                   19:50 Politika 3 komente

                   19:29 Politika 22 komente

                   19:20 Politika 2 komente

                   19:13 Politika 1 koment

                   Më të lexuarat

                   13:57 Sociale 19 komente

                   09:35 Politika 48 komente

                   13:30 Politika 44 komente

                   09:22 Politika 7 komente

                   09:15 Kronika 21 komente

                   10:25 Politika 5 komente

                   Blog Tema

                   21:47 Blog

                   20:47 Blog

                   11:15 Blog