Te fundit

23:43

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:39

21:40

2023-12-05 09:23:00Politika TEMA

3 Komente

 1. s
  skilja

  dolen kafshet nga kafazi, cfare pritet ?

  1. s
   skilja

   dolen kafshet nga kafazi, cfare pritet ?

   1. A
    Arbeni

    Shpellari mul noka i ka vënë zjarrin parlamentit dhe ju bëni sehir !? Pse nuk i hiqni imunitetin dhe të përgjigjet penalisht ky klysh maloku.

    Lini një Përgjigje

    09:19 Politika 3 komente

    09:18 Politika 9 komente

    09:15 Politika 8 komente

    22:20 Politika 25 komente

    22:10 Politika 2 komente

    22:00 Politika 10 komente

    21:37 Politika 7 komente

    20:52 Politika 13 komente

    20:50 Politika 34 komente

    20:20 Politika 1 koment

    Më të lexuarat

    11:53 Blog 53 komente

    11:40 Sport 23 komente

    18:51 Politika 21 komente

    17:42 Politika 24 komente

    10:21 Kronika 7 komente

    10:28 Dossier 32 komente

    Blog Tema

    20:28 Blog 9 komente

    20:17 Blog 18 komente

    15:13 Blog 2 komente