Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-03-18 16:36:00Politika TEMA

16 Komente

 1. k
  kush do me dit per kte Cop Muti Haleje

  ore , ju plehrat e kazanit . e kuptoni ju se nuk i intereson kujt ne kte Bote se si qelb ky cop Muti Haleje !

  1. D
   Demokrati

   Kush te pjerdh ty i damkosuri familjarisht Non Grata ? ty vrases vetem cecenet te mbeshtesin ,demokratet e vertete me pak vonese ,por u ndane perfundimisht nga nje vrases e i damkosur Non Grata

   1. p
    pinoku

    Nuk shoh ndonjë gjë të keqe apo të pavërtetë në ato që ka shkruajtur s.b. Veçse dalloj tërbimin e pandalshëm të Meros ndaj tij. Saqë nuk ndalon së shpifuri dhe gënjyeri, siç është rasti me titullin e shkrimit që nuk ka asnjë lidhje me brendinë! Kur do të jetë ndonjëherë i ndershëm, korrekt dhe i paanshëm ky Mero Baze?! Sala është aq i ndyrë, aq i mallkuar, aq i urryer sa nuk ka nevojë t'i shtosh bishta. Se nxjerr sytë e tua. Kemi politikanë mashtrues, gjykatës të korruptuar deri në palcë, mjekë të pashpirt që të lënë të vdesësh po nuk u dhe para, por kemi edhe media të shpifura, me pronarë të pështirë. Tragjedi.

    1. K
     Kv

     se ti nuk arrin ta shohesh gjene e keqe, faji eshte i tallashit qe ke ne tru e jo i Meros ...

    2. A
     ARRESTONI KRYEKURVEN E VICIDOLIT

     NQS SPAK PUTANA NUK ARRESTON SALEH HAMUTAJN DUHET TE AKUTOHET PER BASHKPUNIM ME KRIMIN E ORG POLITIKE DHE KRIMINELIN SALIH SADAM BRRISHA

     1. S
      Shefik Ormëni

      Këtu njerzit komentojnë pa lexuar fare çfarë shkruhet. Shikojnë titullin dhe sa shohin në të Berisha, ashtu si demi kur sheh bezen e kuqe, sulen me të shara. Që Berisha është një demagog klasi kjo dihet, por në këtë rast dhe ata që kanë vendosur këtë titull, i cili nuk ka asgjë të përbashkët me çfarë shkruhet, janë po të njëjtë si ai. Gazeta kur jep një lajmë, e ka për detyrë të jetë e saktë dhe pse jo, të jap dhe burimin e tij (gjë që në këtë rast e bënë) por ama titulli është thjeshtë propagandë partiake.

      1. P
       Poseidon

       I BUKURI I SHPELLES HALE BIRRISHE KARRA XHIXHI....

       1. P
        Poseidon

        I BUKURI I SHPELLES HALE BIRRISHE KARRA XHIXHI....

        1. P
         Poseidon

         I BUKURI I SHPELLES HALE BIRRISHE KARRA XHIXHI....

         1. P
          Poseidon

          I BUKURI I SHPELLES HALE BIRRISHE KARRA XHIXHI....

          1. P
           Poseidon

           I BUKURI I SHPELLES HALE BIRRISHE KARRA XHIXHI....

           1. P
            Poseidon

            I BUKURI I SHPELLES HALE BIRRISHE KARRA XHIXHI....

            Lini një Përgjigje

            15:40 Politika 21 komente

            14:56 Politika 5 komente

            10:00 Politika 39 komente

            12:16 Politika 2 komente

            12:06 Politika 35 komente

            11:58 Politika 12 komente

            11:46 Politika 40 komente

            10:50 Politika 38 komente

            10:27 Politika 10 komente

            10:25 Politika 3 komente

            Më të lexuarat

            11:49 Sociale 18 komente

            10:40 Sociale 19 komente

            11:35 Blog 22 komente

            12:02 Ekonomia 37 komente

            15:28 Kronika 17 komente

            10:25 Blog 21 komente

            Blog Tema

            20:20 Blog

            12:16 Blog

            11:35 Blog 22 komente