Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-11-30 16:58:00Politika TEMA

3 Komente

 1. A
  Alex

  Sulu Hasani hidhju ne gryke se keshtu te do padroni ,pu Emrin Hasan nuk e ke se te ka pushtuar Rusia por nga ata qe te shkerdhyen per 500 vjet dhe tani I quan Vllazen ose Babe , po cdo presesh nga ju qe shitet besimin per nje dore gross dhe padroni yt A, Mer , Dhe Ike e di kete . pu fare e keqe

  1. R
   Ramut bolja

   O Hasan avash se i trembe ruset mos fol kaq eger ,ahahha

   1. K
    Katnari

    Kishte burra të tjerë aty apo ishte vetëm hasani me lavrovin. Apo ata të tjerat vetëm dëgjonin keta te dy

    Lini një Përgjigje

    14:20 Politika 7 komente

    14:09 Politika 3 komente

    13:25 Politika 1 koment

    13:09 Politika 22 komente

    12:02 Politika 5 komente

    11:42 Politika 15 komente

    11:23 Politika 22 komente

    10:53 Politika 74 komente

    10:22 Politika 31 komente

    09:49 Politika 2 komente

    Më të lexuarat

    09:14 Blog 17 komente

    10:06 Dossier 15 komente

    09:10 Politika 9 komente

    11:02 Bota 11 komente

    09:39 Politika 11 komente

    09:30 Politika 13 komente

    Blog Tema

    17:49 Blog 2 komente

    17:29 Blog 15 komente

    16:36 Blog 6 komente