Te fundit

17:52

17:44

17:40

17:37

17:29

17:24

11:07

16:15

2023-12-02 14:10:00Politika TEMA

42 Komente

 1. D
  Didi

  Drejtoresha e AMA-s ne shtepine e se ciles pallohen Basha dhe Balla se Desada vete pallohet kudo pervecse ne shtepi, qenka revoltuar dhe na beka moral! Me pak fjale moral karakurvash

  1. B
   Bejkush

   Kam qirë një Didi dikur ,edhe në gojë... Qenke pikërisht ti!

   1. P
    Paradoksi - lumpenë të djathtë të Saliut

    Bejkush. Ha ha ha ha. Pavaresisht komentit të ashper, mos vdeksh kurrë. Disa si puna e ketij kllufit, kështu e duan. Keta qe shajne Enverin dhe shkojnë mbrapa Saliut jane vemjet me të ndyra dhe mbeturinat me të ndyra te shekullit të kaluar. Edhe Diktatori Enver nuk i nxori femijët e tij ne podiume. Vetem grekërit trashegojne partitë, dhe Sali Qeni. Dava qensh domethënë.

    1. B
     Bejkushja

     Po me katunar qe dukesh nga emri! Edhe une kam qene aty me tet shoqe!

     1. A
      Agimi

      Edhe une kam provuar te njejten

     2. X
      Xhezo Smokthina

      Hë, Gazmend Bardhi, e more vesh kush do jetë pasuese e Berishës? Sepse të gënjente mëndja ty se mund të ishe ti me piruetat politike që bëje! Berisha punon me mënd, PD si shumicë ja lë vajzës dhe pjesën tjetër si pakicë ja lë sidjalit të tij, Lulëzim Basha. Pirdhuni ju të tjerët, o futni kokën në zgjedhë në doni të bëheni deputet, o mbathjani nga PD. PD është parti politike vetëm e Berishës.

      1. A
       Ardes

       Didi ...ta boni da da da...dhe hani mut ...bastarde shpellash..

       1. I
        Idi

        Didi të paska palluar fort Saliu i nog gradave.

        1. D
         DEMOKRATI NGA KAVAJA

         dhe une kam pare nje DIDI qe ja mban familjes berisha gjithe diten karin ne goje duke i bere gojore SALIUT QELBESIRE.

        2. F
         Fuad Cela Verzheshtes

         Ptu rrace shpellaresh , rrace kriminelesh , rrace vrasesish gjakftohte , rrace hajdutesh mbare shqiptare , rrace kurve moj e bije e liries mbesa e teze kryebuces Vjolca. Zhdukuni nga faqa e dheut o te pa udhe megjithe Kryekriminelin- hadutin - vrasesin - shpellarin NonGrata.

         1. F
          Fuad Cela Verzheshtes

          Ptu rrace shpellaresh , rrace kriminelesh , rrace vrasesish gjakftohte , rrace hajdutesh mbare shqiptare , rrace kurve moj e bije e liries mbesa e teze kryebuces Vjolca. Zhdukuni nga faqa e dheut o te pa udhe megjithe Kryekriminelin- hadutin - vrasesin - shpellarin NonGrata.

          1. a
           andi bushati biri kurves

           Mire e ke moj DESADA po ku marin vesh familja kriminele Birishi pa e e cpopulluar shqiperine ata si soje e sorollop te serbise nuk do pushijne qe u shofte raca e ndyre e tyre.

           1. M
            Mqs te pelqejne k...

            Ha ha ha po ka me k.....e se Desada!

           2. l
            llazi usa

            Tani tu mbush mendja moj Desada

            1. E
             E verteta

             Ju mbysh xhepi jo mendja

            2. D
             Demokrati i vërtetë

             Së shpejti Liria, nën shembullin e Nexhmije Hoxhës dhe me ndihmën e Fahri Balliut, do botojë një libër me titull shumë kuptimplotë: "Saliu ynë"!

             1. D
              Daullxhiu

              Bobooooo rraca e berishajve, perfundimisht nuk e njeh turpin. Rrac muti.

              1. U
               Unë

               Po që pas 20 e ca vjetësh, më në fund dëgjoj Desadën të flasë në gjuhën time! Të lumtë Desadë, më mirë vonë se kurrë!

               1. H
                Ha ha ha

                Po mire e ke! Me gjuhen e baxhellave

               2. B
                Ben

                Sala filloi sportin e trashigemise politike,paska vendos Argiten per t'ja lene partine.

                1. C
                 Cimi vlora

                 Kriminelet po bejne revolucion, kerkojne ndihme

                 1. A
                  Ardi

                  Me mire vone se kurre Desada. Me ne fund e kuptove edhe ti .

                  1. D
                   Dde

                   Te qerrohen bastardet ...jane non grata dhe ne Tirane...e Shqiperi Kosove..fuck!

                   1. N
                    Nje i Moshuar

                    aO popull mjeran ju qe degjoni Saliun aty ne “Kuvend “ca te reja ndigjoni? Bath Bath po nje koker kjo Eshte e. reja pse humbisni kohen kote apo ju ka dhene nga nje 5000leksh ,keshtu ka bere ndervite per votime shperndante lek qe te fitonte ndaj kundershtarit e pse jeni te mare akoma sju eshte mbushur mendja qe ai eshte fatkeqesia e ketij vendi ?

                    1. L
                     Ledion

                     Sa e shemtuar. Si nena e djallit

                     1. a
                      american23al

                      Po e nxjerrr nga xhepi mostren tjeter te familjes, Berisha.... duket qarte plani i djallit berisha ta ligjeroje PD ne prone personale duke kaluar pushtetin tek vajza e tij , nje nga mostrat me te eger se i jati, familje shushunjzash e te neveritshem. Me sa duket pjesemarrsit e kesaj komedie te ndyre jane vetem vemje qe zvarriten ne balten e pregatitur nga familja Berisha si shtrat per te jetuar vetem per te marre fryme. NEVERI per te gjithe ata qe shkojne pas ketij trathtari...

                      1. Z
                       Zani

                       Argita do ta provoje si e provoj Rudina e Azemit, vetem per nje gje habitem qe si ka mundsi qe ne Shqiptarve si ne kohen e komunizmit edhe sote qe interrneti ka ber te njohur edhe injorantet me te mdhenje jo vetem te Shqipris por te gjith botes nuk del nje grup intelektualesh qe te largojne keta hajdut politikan te shitur dhe te punojne per vendin. Argita kryetare e PD, pu, pu, pu… krushqi me Jovan Brevun, 30 vjet mbrapa prape me kohen. Shqiptaret vrasin njeri tjetrin per nje cop toke apo kanal po nga ana tjeter pranojne sklaveri te perjetshme nga politika. Per dy vjete vijne ata te Likes the ca vite na vjen dhe Zao i Rames dhe historia perseritet.

                       1. k
                        k

                        Gërdalla maloke do na shpëtojë nga prapambetja që gjeti ne tirane kur doli nga shpella ?

                        1. L
                         Lana

                         Paska kthy mrapsht hunden....gjynah ma mire e kishte ...si ajo e birishes.

                         1. D
                          Demokrat ne shpirt jo per pazare

                          Shko moj debile beji fresk Blend Klosit se e ke krushk! Ti je nje nga ato monstrat qe ke vjel demokracine dhe tani po vjel rilindjen!

                          1. C
                           Cantarutti

                           Desada kane qene pjese e kesaj turme te nje nje partie te quajtur PD qe vetem me antikomunizmin nuk ka lidhje ndaj dhe lufta brenda saj e ndare ne tre kater grupime nuk ka vlere kur komentohet dhe kur sulmojne njeri tjetrin ata qe dikur hanin ne nje tas te gjithe bashke.

                           1. l
                            leko

                            Familje kriminale....

                            1. f
                             foltoristi

                             Bo bo cfare fytyre e shemtuar kjo pjelle bastarde e Saliut dhe Lirise.

                             1. M
                              Muhameti

                              Ja kaloj edhe Kim Ir Senit ne Korene e Veriut.

                              1. A
                               Aron

                               E shpifur dhe e neveritshme si shtrigani qe e prodhoi.

                               1. P
                                Pensionisti

                                C eshte kjo shemtire qe keni nxjerre ne foto ,duket si Salehu me paruke.Tani u kujtua kjo te ndihmoj babane qe i mori ferra uraten.I njejti fat me te te lret dhe ty e gjithe familjen tuaj.Nuk e keni kuptuar qe familjerisht jeni non grata nga USA e Anglia.Ju shofte fara keni 30 e kusur vjet qe pasuroheni ne kurriz te popullit dhe s jeni ngopur,more te pangopur.Dhe vjen nje dite qe do ti paguani te gjitha.

                                1. F
                                 FATMIRI

                                 KETA SOJIQIRET JAN NON GRDA SI FAMILJE DHE KETA ROBQIRET JU SHKOJN NGA PAS

                                 1. C
                                  Columbo

                                  I duhen disa vite gjakëftohtësi Znj.Argita që të bëhet e para grua në Republikën Popullore Socialiste të Shqipërisë.,Presidente Republike. Dhe nga populli do votohej për të pa hezitim.

                                  1. k
                                   kane ndodhur pa tregohen

                                   Desada Metaj eshte ajo "opozitarja" qe bashkoi ne shtepine e saj Lyl Bashen me Tao Ballen.

                                   1. l
                                    lani

                                    keto shgarravina jane turp i botes pupupu .njer Shqiperia kush e ka drejteru edhe kush drejton edvin i pa afti......keto jane bastard

                                    1. G
                                     Gaspër

                                     Shum bukur dhe llogjike shprehja e Denadës. Por kur trutë janë damkosur nga opiumi se vetëm berisha do bëjë shqipërinë, të parët janë të infektuarit se një ditë do gëdhihen ministra. Qesharake për njerëz që të paktën diplomat i bëjnë intelektualë, por në faktë janë mediokër në atë që mbështesin dhe kërkojnë të na shesin. Turp i madh, për këdo që ndjek këtë plakaruq manjak, ku partia u bë si partia shokut jung, Bum me vetm Bum mbahet mënd berisha, vrasje, djegie, shkatërrim, firma piramidale, rrëmbime, shantazhe dhe pasurim të familjes tijë.

                                     1. S
                                      Spektatori

                                      Sa e shpifur, sa e shemtuar, c’fare zhgarravine, si shtrige, si neperke helmuese, e neveritshme ne ekstrem, mos tu shfaqte as ne enderr.

                                      Lini një Përgjigje

                                      14:00 Politika 2 komente

                                      13:50 Politika 5 komente

                                      13:10 Politika 10 komente

                                      12:52 Politika 28 komente

                                      11:58 Politika 8 komente

                                      11:50 Politika 4 komente

                                      11:39 Politika 33 komente

                                      11:32 Politika 10 komente

                                      10:48 Politika 7 komente

                                      09:43 Politika 21 komente

                                      Më të lexuarat

                                      12:02 Politika 12 komente

                                      10:05 Blog 44 komente

                                      11:32 Politika 9 komente

                                      18:32 Politika 44 komente

                                      09:19 Politika 17 komente

                                      18:25 Bota 25 komente

                                      Blog Tema

                                      17:11 Blog 1 koment

                                      10:05 Blog 44 komente

                                      21:00 Blog 6 komente