Te fundit

19:48

19:40

19:31

19:23

19:17

19:10

18:59

18:50

2024-03-02 14:00:00Politika TEMA

7 Komente

 1. a
  aqiframa

  Cfaqia e ketij Bufoni,vazhdon tani brenda vendit,me slloganet e bllokut te dikureshme,vec suksese dhe asnje deshtim.Mania e madheshtise tek kjo qenie,cfaqet ne formen me te renduar,me qesharake dhe te rezikeshme,per karrigen ku eshte ulur.

  1. E
   EdiRamaTallaVa (ERTV)

   Nuk ja paska dhene Rames dozen e sotme te hashashit Endri Fuga e po derdellit kesisoj...

   1. P
    Pordhe me rigone....

    O Zot cfare tjeter karllik do te degjojme nga ki k@r me size!?

    1. G
     Genjeshtar 2 metra

     Sa per te sqaruar ju loqet qe genjeni si ne derr! Shume mire ajo pista. Po ky genjeshtari dy metra qe genjeu per ujin e pijshe. 24 ore e per energjine elektrike e per naften e tj etj etj, ky nund te genjeje budallenjte. Po kalendari i garave te formula 1 eshte i mbyllur dhe i percaktuar deri ne vitin 2030. Prandaj ik o nastradin genje katnaret e elbasonit

     1. N
      Niku

      Ky e ka "fiksim" Toskanen se s'ka mundesi:):)Para ca vitesh thoshte per Roskovecin qe eshte si Toskana:):) Mjer delet qe s'kane qene ndonje here ne Toskana, ose me sakte qe nuk e dine as ku bie:)

      1. J
       Jovan Bregu

       Ginjen haptazi ky është në delir. Në asnjë datë kalendari i F1 nuk parashikon një garë në Shqiperi janë në diskutim të hiqet në Monako dhe Stamboll Dhe do vijë në Elbasan puuu.....kur te ikën truri

       1. F
        Flamuri

        I modhe je o Edi Rama ,cfare po ben per kete vend ,do ngelesh ne histori me shekuj ,per cfare ke bere e do besh ,votimet e 2025 e te 2029 nuk dikutohen ,se populli e shef se cfare ke bere ,te gjitha qytetet jane bere shkelqyeshem ,Tirana shembull ,Vlora turistike ,Durresi ,Saranda ,e mbas ketyre do behet edhe Shkodra ,kujtoni qytetet ne kohen e komunistit Berisha ,vetem plehera pa ndricim ,vazndo me keto ritme ,qe ne 2033 te votojne prap Shqiptaret ,

        Lini një Përgjigje

        13:33 Politika 2 komente

        13:22 Politika 1 koment

        12:40 Politika 11 komente

        10:57 Politika 7 komente

        10:01 Politika 16 komente

        09:52 Politika 10 komente

        09:44 Politika 43 komente

        20:31 Politika 28 komente

        20:19 Politika 31 komente

        17:38 Politika 19 komente

        Më të lexuarat

        22:10 Kronika 1 koment

        11:04 Blog 78 komente

        09:19 Kronika 3 komente

        09:10 Kronika 7 komente

        10:12 Politika 30 komente

        15:00 Politika 32 komente

        Blog Tema

        18:59 Blog

        17:48 Blog 1 koment

        12:05 Blog 9 komente