Te fundit

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

21:40

21:30

21:22

2024-03-03 18:10:00Politika TEMA

12 Komente

 1. E
  Ekonomisti

  Ky po qe eshte lajm. U dyfishua paga minimale tani

  1. Z
   Zihni Bargullasi

   Paska ngelë Lulushi pa lekë dhe ka shkuar të hajë ndonjë drekë qyl.

  2. f
   fredi

   I futi nje dreke qyl si gjithmone dhe iku,Xhep Uken e ka honger uku....

   1. P
    Pukjani

    Po ça Rexhep Uka ????? Atë se dëgjojnë as binjakët dhem të tij, jo më elektorati. Hajdut me çizme qe në 1994 me Genc Rrulin për drurin e arrës

    1. P
     Portokall

     Ky dge drekat I jep si takime

     1. J
      Jimi

      Me xhepen e drurit te arres do te rifreskosh partine more vulhumbur !? Po keta lloj jane relike politike qe nuk i hyjne ne pune askujt. Jo po therrit Neritan Ceken, ngri nga varri Gramoz Pashkon e tj dhe ke per te bere prokopi, ashtu sic beri ati yte shpirteror me ty. Si ti dhe ati yte shpirteror jeni per muze'.

      1. C
       Cjapi

       O luli pase qene kokrra e karit! Ore akoma ti, me keto idiotesira! Ulu me kembe ne tok o pallosh, o idiot i dobishem vetem per Ramen! Po tall bolet Rama me ty dhe ti si ato lopet qe kur jane ne epsh kerkoje te nderzehem me cdo dem qe ju del perpara

       1. P
        Patriot

        PD nuk vjene ne pushtet po nuk afroi te perdjekurit reale politik dhe ish pronaret te cilet e votuan deri ne 94 me shprese qe Sali komunisti do ti conte dinjitetin ne vend. Te tjeret ( partite e kualicionit te PD) jene kopila te PS. Ajo pjese qe voton, 45% e populsise, me mire ja jepe voten nenes parti se sa kopilave. Dhe 65% gri qe nuk voton, sepse nuk ka kujte ia japi voten, ka menduare emigracioni. Partia eshte e lumture sepse edhe nje nga pikat e Katevices per shpopullim po realizohet. OSBE- OLDIR vazhdon certifikim e zgjedhjeve me 45% pjesmarrje. Pra ne shqiperi 65% I nenshtrohet 45%, kjo eshte rrumpalle sepse ne demokraci eshte e kunderta.

        1. L
         Lymi Tymi

         Shume bukur, janë bërë kokë me kokë dy baballare te kombit! Pas drekë a pive ndonjë got dhallë me ketë mytyberin tjeter? Të kthjelloheni e ta mbildhni mendjen se më nuk vini në pushtet per te mbushur xhepat. Bëni qelepir ato që vodhët.

         1. K
          Kallulli.

          Pirdh o Lule pirdh.

          1. M
           Murgu

           Teoria që nuk e kuptoj kurrë praktikën !

           1. z
            zoti i falte !

            7x7 = 42

            Lini një Përgjigje

            17:40 Politika 2 komente

            17:00 Politika 11 komente

            15:10 Politika 11 komente

            14:55 Politika 6 komente

            14:25 Politika 12 komente

            13:37 Politika 64 komente

            12:25 Politika 5 komente

            11:45 Politika 8 komente

            10:03 Politika 15 komente

            20:22 Politika 8 komente

            Më të lexuarat

            13:57 Sociale 19 komente

            09:35 Politika 48 komente

            13:30 Politika 44 komente

            09:22 Politika 7 komente

            09:15 Kronika 21 komente

            10:25 Politika 5 komente

            Blog Tema

            21:47 Blog

            20:47 Blog

            11:15 Blog