Te fundit

15:10

15:07

15:09

14:58

14:49

14:36

14:27

14:19

2023-11-21 23:12:00Politika TEMA

78 Komente

 1. S
  Shkodrani

  Hiqeni mor kete kurven nga puna...ajo nuk ben as per pastruese halesh jo me te gjykoje çeshtjet me te ndjeshme te ketij vendi te vjedhur e rrjepur nga Malltezi e kompani.

  1. K
   Kalec Dega

   Ky shkrim duhet injoruar pasi vetem nga paragrafi i pare del qarte analfabetizmi tipik ne Tema i "Shkrimtarit" qe do kete rrjedhur si Ismaili i Kadarese....lol

   1. E
    Edhe pasqyra tmerrohet nga fytyra juaj !

    Keta njerez si ky Karkaleci duhen shmangur fare se jane bere pjesa me e erret e tokesh shqiptare dhe po kontriubojne per zhdukjen e saj; jane me shume se kriminele. Sa po lexova nga Facebbok tani se nje komentuese e justifikonte gjyqtaren Olldashi qe ..." ajo e bleu, nuk ja fali.." dhe ishte pikerisht nje vlonjate tipike qe e kam pare ne video me Sali Berishen ne Vlore dhe vellain e saj ne video me Fredi Belerin ne zgjedhjet e kaluara. E kuptoni se ka mundesi qe keta njerez jane pjese e grupit kriminal te Erzen Breçanit, me sa duket. Prandaj shqiptaret duhet ngritur ne kembe te shpetojne Shqiperine nga keta kriminele qe penetrojne si gjarperinj ne mes popullit.

    1. C
     Cunat e Tirones, jo Maloke

     Ti anonimi i perhershem ne Komente neper Portale e sidomos ketu tek TEMA, je nje PD_ist i semure dhe bastard ne menyren si shkruan dhe mbron kurdohere Liderin NON GRATA dhe familjen e Tij biologjike dhe politike. Ti bastard i malokerise Berishjane mos guxo me kurre te besh ironi me emrin e te madhit Ismail Kadare, sepse Ju malokeria Berishjane por dhe malokeria Metiste, edhe pse kane kaluar mbi 3 dekada nga ngordhja e Sistemit Bolsheviko-Komunist, keni ngelur ne bajraktarizem dhe keni qe ne Dhjqror 1990, qe shfaqni dhunshem karakterin dhe monstruozitetin e zjarrvenies, shpifjes, kercenimit, vjedhjes dhe vrasjes pakufij. Mos e ze me ne goje per ironi e krahasim ne komentet e tua perverse, emrin e te madhit shqiptar te perbotshem Ismail Kadare

    2. T
     Taraboshi

     Sa mire paska funksionuar vetingu ne drejte

     1. a
      albi

      per te qene korrekte dhe te kujdesshem, une vete ne 2015 u interesova per apartament ne kompleksin Partizani. Kam folur vete me Bektashin, nuk e njihja e nuk me njihte. Pasi biseduam nje cope here, me dha si cmim 750€/m2. Kishin perfunduar atehere 3 kulla mos gaboj e po punohej per te tjerat. Ne 2015, ai ishte cmimi, prandaj dhe cmimin e gjykateses, nuk mund ta quaj favorizues. Gjyqtarja duhej te kishte abstenuar dhe te terhiqej nga gjyqi sepse ka lidhje me ceshtjen dhe nuk garanton paanesi, por te ecim pak ngadale me gjyqin publik per favorizime e ndere, sepse nuk eshte kaq e garantuar. Cezarit, ate qe eshte e Cezarit...

      1. T
       Turpi eshte pak...

       éalbi" lere Çezarin, se nuk besoj se njehe fare, pro e perdor se ke degjuar, por ketu flitet me shume se gjyqtarja Olldashi ka liruar Malltezin qe dyshohet se ka abuzuar me 17 pallate te jashteligjshem, aty s'ka fare prone private se ate toke ja ka blere privatit qeveria e Musolinit dhe eshte shteterore; gjyqtarja Olldashi la ne burg deri sa vdiq Enver Shehi per evazion fiskal, la ne bursafet Gjicin se i shkoi nje femer ne burg dhe ai s'mund ta mbante ne dore, do ja fuste dhe mire beri, la ne burg...............s'kam kohe ti numuroj se s'me paguan njeri, por gjyqtarja Olldashi eshte kriminele ne bashkepunim, ky eshtre perfundimi dhe ju qe kerkoni te arsyetoni pa logjike, jeni bashkepuntor te krimit. KJo pune ka fije shume te thella krimi. Shqiptaret duhet te ngrihen dhe tu shuajne rracen fare se i moret ne qafe pe r32 vjet me Sali, ti zbulojne varrin Sheqeres, me gjith ketao kerma qe vijne verdalle sot. Nje here ka lidur njeriu dhe nje here do vdes, por te vdes me nder dhe jo te zvarrite si krimb se e shkelin me kembe pastaj

     2. D
      DMK

      Ca gjykate e kapur nga Berisha që ka 11 vjet ne opozitë Berisha komandon gjykatës dhe prokurorë duhet internuar si fis

      1. R
       Rrnofte LEXHENDA ! dhe zagaret

       DMK ! Vampiri mbetet Vampir. Zagari po zagar.

      2. k
       k

       Te arrestohet edhe kjo fshatarja.

       1. E
        Elmira

        Në burg edhe ajo me malltezin..iku për lesh edhe kjo..si nuk marrin vesh xhanëm..

        1. B
         Baca-Bajram

         Ky eshte sistemi yn i drejtesise... Po mire kjo kudra e kuqe, shentorja e ndershmja, nuk hoqi dore nga gjykimi per konflikt ineresi, po Gjyka nuk dika se c'pasuri ka deklaruar koj bucja... E bleu apartamentin per 65 mij euro dhe e shpagoi per nje vite, athere duhet t'a ket pas rrogen 100 mij euro???? Keta jane te gjithe ti marresh e ti fusesh ne nje anije e t'a mbysesh mu ne mes te Adriatikut...

         1. T
          Teknollogjie e re !

          Tkatike Prefesionale e hetuesise dhe e Drejtesise . Me nje gure do viten dy zogjte....z. Mlalltezi po e po , por nderkohe do te pastrohet dhe Gjygjetarja ne kete raste ! Eshte tamama si Teknollogjia e re ! dikur me Tel te shtepise dhe sote em Tel celulare pa gabull vetem me " Hajrin " " Hajri " eshte Teknollogjia me e sakte dhe e e besueshme sote.. Keshtu perfundojne Lepujt ne qere ...

          1. T
           Teknollogjie e re !

           Tkatike Prefesionale e hetuesise dhe e Drejtesise . Me nje gure do viten dy zogjte....z. Mlalltezi po e po , por nderkohe do te pastrohet dhe Gjygjetarja ne kete raste ! Eshte tamama si Teknollogjia e re ! dikur me Tel te shtepise dhe sote em Tel celulare pa gabull vetem me " Hajrin " " Hajri " eshte Teknollogjia me e sakte dhe e e besueshme sote.. Keshtu perfundojne Lepujt ne qere ...

           1. V
            Vranakonti

            Mos u çuditeni,nuk eshte ndonje skandal apo zbulim i madh. Ka blere nje apartament dhe kaq. Cdo njeri do blej apartament se do jetoi. Por e keqja e gjykteses qe liroi nga burgu Malltezin eshte çeshtej shoqerie. Jante lidhura gjerat. Gjyqetarja Ilirjana Olldashi, Gjyqetarja e GJ,kushtetuese Xhaferllari dhe Argita jane shoqe te ngushta dhe ja vjene nje dite qe ja shperblejn njera tjteres.Ky eshte problem dhe jo ajo e blerjes se nje apartamenti.

            1. s
             shoqeria per dite te zeza duhet

             problemi me i madh eshte,e ka blere apo i eshte falur,se edhe cmimi aty nuk eshte 750 euro...dhe a jane pare te pastra

             1. K
              Komshiu I Ymerit tek Magneti

              Ymerrr bol ja hype gruas se Vranapordhes. Edhe Ymeri ka " blere" dy apartamente tek Magneti. Ku eshte problemi? Ku ti blinte tek Carapuli I Edvinit? Apo Papuli ? Keta sufllaqexhinjte I kane ngrene neuronet me byrek qe ne mengjes. Konflikt thote Ymerobazetaria !!! Po ti pse ke apartamente tek Magnet o Ymerrr? ( shih çensura e Ymer Jarges tani fap)

             2. M
              Martin

              Hidhini hekurat krimineles!

              1. D
               Dani USA

               Po te kete shtete gjyktsia olltrashi meriton ti zere vendin qe ka lene boshe ne qeli mallkrezi.

               1. T
                T

                Qe ti bjem shkurt, gjyqtarja Olldashi mori 30,000 € ero rryshfet. Nga 1000 € metri katror e ka bler 709 95 meter katror 1000=95000€,ajo e bleu 65000€ 95000-65000=30,000€ ryshfet. Pre ne Spak kemi nje gjyqtare apeli mashtruese.Ju dhjefsha mu ne reforme.

                1. M
                 Megi

                 Ca jane keto budalleqe , 712 euro/m2 kemi blere ne si banore qe nuk njihnim askend. Kontrat e 2016.kontakti ka cilesi dhe cmimet me te lira.

                2. J
                 J

                 Spaku eshte i mbushur me berishist,kjo Olldashi eshte nje nga ata,ne se kjo nuk largohet nga Spaku atehere kemi te drejt te themi,Sali gezoje Aspakun,dhe mos e rruj hic se nuk te gjen gje. Puna e Spakut jan arkat me sardele dhe seksi i Safetit,keta meritojn burg jo krimet dhe vjedhjet e families berisha. Na fal Amerike qe e shpalle nongrata Saliun,por dhe Spaku si Saliu nuk e rrun per ty.

                 1. S
                  Salikoqepetulla

                  Plere gjyqtare keto duhen te zhduken me rrenje,qe te behet drejtesi.!!

                  1. M
                   Momqirsi grekofoneve

                   Te shkoje kjo ne qeline bosh tani. Thyen dhe shkelen ligjet nga gjykatesit!!! Ne te s’emes edhe kjo.

                   1. G
                    G

                    Komedija radhes nga Spaku,futi ne burg per nje arke sardele dhe nje qirje10 minutshe zv ministren e brendshme dhe Safety Gjicine,kurse antarin e families mafioze Berisha cilesuar nga USA e liron nga burgu. A mund te besohet me Spaku???!!! Mund te vendosi besushmerin vetem ne se denohet gjyqtarja Olldashi qe mori ryshfet nga Malltezi.

                    1. k
                     kola

                     dmth kjo ka kaluar vetingun dhe na liron nga burku nje person qe ka kapur shtetin me vjerrin e vet per korrupsion madhor, jemi komplet monstra, derra te eger, se meritojm shtetin e ligjit po vetem shtetin e turmes.

                     1. D
                      D

                      Kishim dyshime per Spakun,por kjo gjyqtarja e Saliut,Olldashi,i vuri vulen. Kjo e ktheu besimin te drejtesia me keq se para reformes.Zero me xhufke! Kemi bere nje vere ne uje.

                      1. D
                       D e vogel e shtypit

                       O mjeshter....kjo eshte gjykatese...nuk eshte prokurore...SPAK ka prokurore

                      2. T
                       T

                       Mbas veprimit te kesaj mender gjyqetareje,Olldashi,kamikazja e Sali kriminelit,mund te themi pa e tepruar, ju dhjefsha mu ne reforme.

                       1. E
                        E

                        Drejtesi me dy standarte,per te njejten akuze,Vangjush Dako,Safet Gjici dhe disa kryebashkiak socialist ne burg,kurse antari i familjes mafioze Sali nongrata ne liri. Tani dy rruge ka,o te dalin te gjithe nga burgu,ose Malltezi i Saliut te futet Brenda. Ruga tjeter eshte,ju dhjefsha mu ne Spak.

                        1. S
                         S

                         Shteti me varfer ne Europe i paguan keta te Spakut me shume se gjyqtaret e Gjermanise,dhe keta tallin menderet me shqiptaret duke dhene vendime me dy standarte per te njejten akuze. Kryebashkiaket socialist ne burg dhe per nje s qirje,kurse Malltezi i Sali nongrates ne shtepi.Ptuuu...!

                         1. R
                          R

                          Harxhuam para per reformen ne drejtesi,dhe harxhojm duke i paguar keta te Spakut sa frengu pulen,kurse keta na bejn mutin duke vendosur standart te dyfisht,nje per Saliun dhe nje per pjesen tjeter te shqiptareve.

                          1. G
                           G

                           Spaku...boll kemi pune me socialistat,nje arke peshku ketu nje kanal atje, na hapi pune edhe nje qirje andej nga Kukesi,nuk kena kohe te meremi me Saliun,boll e ka nongraten nga Amerika.

                           1. O
                            O

                            U gezuan shqiptaret,se ja me ne fund dhe i paprekshmi Sali krimineli para drejtesise si gjithe te tjeret,po e gjitha paska qene nje loje,dhe e nyt bile,Spaku paska tall menderet me miletin.

                            1. P
                             Populli

                             U gezove ti o patronazhist! Jo shqiptaret!

                             1. L
                              Li

                              Qelbesire nuk perfaqeson popullin ti funderine.

                            2. F
                             F

                             Borxhe te medha duhet te ket patur gjyqtarja Olldashi te familja e nongrates Sali,se ndryshe nuk do kishte guxim ta shkelet ligjin kaq hapur.

                             1. R
                              R

                              Me vendimin e kesaj kamikazes se Saliut,mender gjyqtares Olldashi,reforma ne drejtesi ka mare nje goditje fatale,besimi ne te eshte pothuaj zero,gjithe ajo pune dhe para shkoj kot.

                              1. N
                               N

                               Paskemi bere nje vere ne uje jo reforme ne drejtesi,ishte me mire ashtu sic ishte.

                               1. a
                                arditi

                                Si e kaloi vetingun kjo plehre kur ka paguar brenda vitit te gjitha kestet e shpise?

                                1. *
                                 *****

                                 Nuk ka me besueshmeri si profesioniste. Zonjes duhet me pa-tjeter ti ri-vleresohet licensa.

                                 1. T
                                  Tomi

                                  Ca bohet mer jahu, ky qerosi impotent i argites tall trapin me loqet e spakut?! Shqiperi te kam dhjere, s'te kutova asnjehere, i madh ka qene Konica.

                                  1. k
                                   kirurg

                                   Gjithnjë ka një linjë interesi... Ka rëndësi çfarë ndodh më tej, jo çfarë iku.

                                   1. H
                                    Haxhi cenko

                                    Jam pa' fjale.

                                    1. A
                                     Ard

                                     Duhet te veproj I.L.D.

                                    2. D
                                     Dauti

                                     Olldeles do qir robt.

                                     1. i
                                      ilirian

                                      Atëherë të hetohet gjykatësja e të rraset brënda në burg për korrupsion, se bashku me Maltezin...

                                      1. D
                                       Demokrati idealist

                                       Kjo shtrigë i ka kthyer nderin dhëndërrit të sali malokut.Shpresat për drejtësi për shqiptarët daraviten me të tilla gjyqtare.Ajo ka përdorur standarte të dyfishta për akuza më të lehta ka dhënë arrest me burg ndërsa për akuza të rënda arrest shtëpie.Turpi e mbuloftë!

                                       1. S
                                        Spak Te Arrestoj kte Maskareshen

                                        Gjyqtarja ne sherbm te Famljes me Krminale ne Shqiperi . Ky Skandal tregon qarte se kush e perfaqson Drejtesine Shqiptare dhe vertetojn atikat qe i vene si Bordello e Dreqesise . Nqs kjo Gjyqtare nuk Arrestohet e i sekuestrohet gjithcka , atehere mundet te themi me plote goje se Bordelloua e Dreqesise eshte gangrena e Degradimit te Shtetit Shqptare eshte Kultivuesi i Krimit ne Shqiperi he shkaterrimi i Drejtesse ne vend . _Aty ku Drejtesia i sherben Krimit Politike e Ordinere si bente Lalla 1 , s'ka dyshim qe Ligjin do ta bejn Kafshet e Egra dhe Kriminelet e Bandat Politike dhe ato te rruges . Nqs KM jon ,pra Qeverria nuk Reagon e kerkon Spak te Veproje menjher kunder ksaj Maskarade ne Drejtesne Shqiptare atehere , duhet te japi Doreheqejen dhe ja lere Popullt t rrafshoje me Nstitucione ,me VIla me gjithcka Pasurite qe kan vene kto Banda Krminelesh malokesh ,katunaresh shkerdhatash qe sot mbas 33-vjet kan shndruar Shqiperine _ ne Pasuri te Politikes dhe Mafiozeve Gjyqtare e Prokurore alla Llalla . Kush ka sot Prona ,Vila.Hotele, Resorse ,Kush ka sot ne Pasuri gjithe Bregdetin Shqiptare dhe rsorset Nentokesore ???????? ____ POLITKANET DHE PROKURORET kjo BANDE PUTANASH qe kan surratin ala sot shten se gjasme bejne Politike e Drejtesi

                                        1. V
                                         Vaj medet

                                         Turp i madh per gjyqtaren. Maskarade. Duhet ta paguaje gjyqtarja qoken qe i beri Malltezit, me shkarkimin urgjent nga detyra. Ajo nuk eshte e denje per te dhene drejtesi. Te kete valle sot ne keto dite gjyqtare kaq te lehte nga mendja, qe te mos e mendoje dy here veprimin qe kryen aq me shume kur eshte ne konflikt interesi. Po mir moj gjigjtare nuk te shkoj mendja qe fakti mund te zbulohet se per nga ndergjegjia qenke troke. Kjo nxjerr ne pah dhe punen e dobet te vettingut, ka patur shkak per te mos u konfirmuar ne detyre. E cpret pastaj nga te tjeter kur gjigjtarja s'eshte ne gjendje te punoje me korrektesi. Ju dhjefsha vettingun.

                                         1. E
                                          Edi

                                          Filluam te besonim te spaku. Po paska te drejte Berisha qe i thote skapi

                                          1. D
                                           Detari

                                           ramazoni do opozite rremuje qe te rri ne karrige dhe 20 vite te tjera. populli islamik duhet kire fort.

                                           1. E
                                            E mjera Shqiperi

                                            Nuk do behet ndonjehere ky shtet me shqiptare

                                            1. A
                                             ATDHETARI

                                             Keta qe jane ne poste drejtuese te drejtesise para institucioneve te Amerikes mbajne koken ulur. Por ne fakt nuk e cajne menderen per udhetimet deri ne Amerike gjoja per tu orientuar me drejte ne kryerjen e detyres. Kjo gjyqtarja meqenese qenka kaq e ulet hetoheni me cfare eshte paguar ne kembim te qokes nga familja berisha. Ndoshta helbete ka marre ndonje pallat, se nuk e nenvlefteson kjo veten. Plehrat e drejtesise. Jo vetting por kasapane tu besh ketyre mostrave, te jeni te bindur se nuk ju nxihet fare. Zevendesoni derrat me gjyqtare e prokurore te huaj. Vetem atehere do te kete drejtesi te kulluar.

                                             1. S
                                              Sqarim

                                              Ah te pshurresha trute o Atdhetari, more hajvan. Po ku e degjove ti apo nga e mesove se gjyqtaret e huaj bejne “DREJTESI TE KULLUAR”. Ku karin jetoni more injorante qe vazhdoni me mendesine enveriane edhe pas 30 vjetesh? NUK KA DREJTESI AS GJYQTARE TE KULLUAR ne asnje vend te botes o Idioter. Dhe e dyta be demokraci ndrydha nga Diktatura edhe mund te jesh fajtor dhe te mos denohesh kur NUK TE GJINDEN PROVA. Jeni infektuar nga gjyqet popullore te mediave dhe pastaj ndiheni te zhgenjyer dhe TURFULLONI si Demat dhe i turreni kujtdo qe ju del perpara. Lereni ate çike drejtesi te merren ata qe KUPTOJNE nga drejtesia ta komentojne dhe vazhdoni shijoni BEMAT e LUZIT me KIAREN , kurse pjesa tjeter ,me e moshuar, ,glorifikoni pushtetin popullor te kafeneja e lagjes, se late nam.

                                             2. N
                                              Na myti llumi

                                              Late nam! Eshte ne konflikt interesi kjo dhe nuk eshte Irena Gjoka qe shkarkuan ne 96??? Apartament nuk i shet biznesmeni po punonjes ne degen e shitjes! Kastraveca!

                                              1. S
                                               Sula

                                               U dhjè nusja ne kalë !

                                               1. f
                                                fuat

                                                Perse mbahen ne drejtesi keto plera.

                                                1. g
                                                 gazi

                                                 E turpeshme qe mbahen keto plera ,cfar po ben SPAK.

                                                 1. D
                                                  Demokrati i viteve të para

                                                  Ngadalë ngadalë po kthehemi tek gjygjtarët e Berishës. Kjo bucçe duhet kaluar përsëri në veting. Kjo ka lidhje me familjen Berisha. Patëm shumë besim te kjo drejtësi e formuar nga amerika por po del vetë e korruptuar sistemi gjyqësor. SPAKU MENJËHERË DUHET TË KËRKOJË TA DËRGOJ MALLTEZIN ATJE KU ISHTE DHE BUÇEN GJYKATËSE OLLDASHI APO OLLDELJA DUHET MENJËHERË TË LARGOHET DHE TI JEPET MASË DISJPLINORE PËR KËTO PARZSLLËQE DUKE MOS TREGUAR PËR KONFLIKTIN E INTERESIT. KJO BUÇE GJYQTARE KA BËRË DISKRIMINIM NGA ATO KLIENTËT E TJERË TË BURGOSUR ME DORËN E SAJË. PTU RRACË E QELBUR.

                                                  1. G
                                                   Gazep

                                                   Tre cereku i komenteve shkruhet nga mero dhe gazetaret e tij

                                                   1. S
                                                    Sa kom qesh

                                                    Paska ik nga trute Meroja i shkrete se spo i dalin parashikimet. Tani ju paska turr gjyqtares.

                                                    1. S
                                                     Sa kom qesh me kte qe qesh

                                                     Mos qesh se do te zeri goja lesh,,,Planet e kar,,,te rrije ne shpi e ti boj fresk pid,,te argites,,,se asgje ska ndryshuar,,,burgun do ta haj si cecua

                                                    2. 1
                                                     1001

                                                     Eshet koincidence blerja e apartamentit , mos u eksitoni me nje gjykatese te thjeshte ....nuk ka fuqi kjo te mara nje nisme kaq te rendesishme dhe dhe te dale kundra prokuroreve dhe vendimeve te SPAKut ....dikush tjeter e dha urdherin per tu liruar ....kjo thjesht e zbatoi ....tregouni te mencem , arestimi i Jamarberit ishte nje test se deri ku mund te shkoje destabilizimi nga kanceri Sali Berisha nese ne te ardhmen do kete arestime ne grada me te larta ....kjo e para , dhe e dyta asgje nuk ndryshoi nga vendimi i SPAKut , ngrirja e pasurise dhe e enteve te patundshme mbeti ne fuqi ....le te rije ne shtepi dhe te palloj Argiten ....hetimi vazhdon ...nuk ka vendim perfundimtar , e ce do ne qeli nje zvaranik si Jamkari ....ta ushqejme me fondet publike ??? Lereni te llomotise , ajo cka ishte ne plan shkon per se mbari , eshte bere akuza , eshte mara dhe masa ...te tjerat se ku ri e ha e pi e qi ...skane vlera ...

                                                     1. S
                                                      Shqiptari

                                                      Nuk e len kto lloj kurvash drejtesin te bej punen e vet , por dhe kjo drejtesi esht shkerdhat qe si heq liçencen ksaj kurve ta nxieri ne rrug por e ben sehir dhe behet ortak dhe drejtesia me llumin e krimit.

                                                      1. K
                                                       Koli

                                                       Hiqini te drejten si Gjyqtare kesaj Kuckes.Per Vjedhje Energjie qe te ngroheshin femijet e vegjel ju denuat nje te Varfer me 1 vit Burg,per ate Kurven e Sakiut qe kishte Zgrafelluar me nje firme 5 miljone euro ju e Liruat.What the fuck is this.Drejtesi?

                                                       1. H
                                                        Hiqeni nga puna

                                                        Fshatarja e korruptuar

                                                        1. P
                                                         PLAKU

                                                         MA NJË LIDHJE ME I.K.M.T.nga viti2005 ÷2013 në qyteti eFierit.Ata të sinjës në Berat e njohin mirë kush janë.Kjo pasqyron në fu nd të fundit atë 'punë,për pastrimin e prok,gjyqsorin nga të ashtuquajtur komisione.Populli ynë thotë : I VARRËN MËLÇIT UJKUT PËR TI RRUAJTUR.

                                                         1. U
                                                          USA

                                                          kjo gjyqtare duhet arrestuar urgjentisht

                                                          1. U
                                                           USA

                                                           kjo gjyqtare duhet arrestuar urgjentisht

                                                           1. A
                                                            Aten

                                                            1001,,shum e drejte kjo qe thua,mjafton te shikoje saliun qe ishte me i zi se kur hyri dhenderi ne Burg,,,se e di dhe ai qe nuk ka ndryshuar asgje,

                                                            1. N
                                                             Nafija

                                                             Po pse vetem kjo eshte plehra qe ka kaluar vetingun nga lidhjet qe ka? Po Drogaxhija Xhaferrllari , gruaja e dyte e Alibeajt qe u emerua si rezultat i pazareve me Bashen? Po e lajthitura Enkelejda Metaliaj, qe burri dha doreheqjen qe mos i hetonin pasurine, ndersa kjo gojeshqyera e shoqja u emerua nga klani Kastrati? Po cfare reforme thoni more, ketu eshte shteti me mafioz qe e ka kthyer qe prej 30 vjetesh kete vend ne vend kriminelesh me pushtet ekzeutiv, legjislativ e te palo drejtesise. Po ta donte populli kete qeveri dhe gjithe politiken e ndyre prej vitesh, nuk largohej e t’ua linte vendin afganeve, palestinezeve, sirianeve, turqve, kinezerive. Na e peshtirosen kete vend.

                                                             1. T
                                                              T

                                                              Ambasada Amerikane ku jeni mor pse spo ndiheni per kte pacavure.ju keni frik nje malok injorant .e jo me rusin e kinen .rini beni sehir spakut tani qe ndertuat me duart tuaja por dhe me koqet e sales dhe edit .hani mut tani.

                                                              1. F
                                                               Flutura

                                                               Jemi tmerresisht te lodhur nga kjo politike shpellaresh. Kam bere gati valixhet dhe as nuk dua te degjoj asnje fjale per kete popull servil, hajdut edhe malarik!

                                                               1. X
                                                                Xhezo Smokthina

                                                                Turp, bëra një koment dhe ju nuk e shfaqet. Në disa raste ju silleni aq skajshmërisht në qëndrimin tuaj politik sa të kujtoni Zërin e Popullit.

                                                                1. Y
                                                                 Yllka

                                                                 Gjyqtarja të hiqet nga puna dhe të shkojë të bëjë gojore se e pasja gojën shumë të madhe. Qelbësira e ndyrë.

                                                                 1. T
                                                                  Tani

                                                                  Po mirë, këtë konfliktin e interesit duhet të presim median ta gjejë...prokurorët e çështjes çfarë bëjnë kruajnë koqet në seancë...Punoni pra, ose jepni dorëheqjen...

                                                                  1. M
                                                                   Megi

                                                                   Ca jane keto budalleqe qe shkruani, jam vet banore e kompleksit dhe ap e kam blere me 712 euro/ m2 ne 2016. Cmimet tani lajthiten ne treg. Per mos thene qe te homplan jane shitur me 650 euro/ m2. Shifra keto lehtesisht te verifikueshme ne kontratat e blerjes.Mos u beni qesharak me shkrime pa info vetem per pak like dhe audience.

                                                                   Lini një Përgjigje

                                                                   21:50 Politika 2 komente

                                                                   19:22 Politika 5 komente

                                                                   19:09 Politika 19 komente

                                                                   18:58 Politika 39 komente

                                                                   17:57 Politika 6 komente

                                                                   17:37 Politika 48 komente

                                                                   17:30 Politika 10 komente

                                                                   17:19 Politika 50 komente

                                                                   17:06 Politika 57 komente

                                                                   16:36 Politika 2 komente

                                                                   Më të lexuarat

                                                                   12:04 Sociale 20 komente

                                                                   20:50 Sociale 7 komente

                                                                   09:05 Kronika 1 koment

                                                                   17:00 Politika 10 komente

                                                                   10:18 Rajoni 10 komente

                                                                   18:10 Politika 12 komente

                                                                   Blog Tema

                                                                   12:18 Blog 1 koment

                                                                   11:41 Blog 1 koment

                                                                   09:34 Blog 1 koment