Te fundit

19:43

19:39

19:30

19:19

19:11

19:01

18:52

18:42

2023-12-04 21:37:19Politika TEMA

7 Komente

 1. N
  Noci

  Ju nuk keni asgje ne dore,te gjitha i ka Rama brenda dhe jashtë parlamentit dhe i ka dhurata nga Berisha.Rama nuk i vjedh zgjedhjet se nuk ka nevoje pasi i fiton,sepse nuk ka kundershtare.Kundershtaret e Rames jane te gjithe qe populli i hodhi ne pleh ne 2013 dhe nuk i voton askush me.E vetmja qe mund te quhet vjedhje vote eshte ai deputet qe ka para dhe paguan por nuk jane veç socialistet por edhe ju.Ju jeni kategoria me e padashur per shqiptaret se çdo gje e keqe qe i ka ndodhur shqiptareve keto 33 vjet nga ju i ka ardhur.Nuk e kuptoj guximin e kerkeses per zgjedhje te parakoheshme nga nje grupim qe u shpartallua para 7 muajsh dhe u perserit ne dy bashki ku doli me keq,por kryesorja ju nuk keni dhe nuk donte keni asnje lloj lidhje me partneret nderkombetare qe ua kane mbyllur te gjitha dyert

  1. V
   Vranakonti

   Asnjehere Nuk i jane vjedhur votat partise se riithemelimit,por e gjithe opozita eshte bojkotuar, baza,populli demokrat nuk e voton se nuk e do Sali Berishen,kete person qe eshte i shpallur si njeri i padeshirueshem. Na vodhi votat Edi Rama esht alibi,mbroçkulla,prrall me nastradin. keto i bene Saliu nga frika e elektoratit te tij se mos i sulen dhe ja çajne barkun.

   1. A
    Aron

    "Garanci" per keta horrat e PD'se eshte t'u jepet ndonje kocke ne tavoline, se e dine nga populli do marrin vec majen e karit, se jane bere bajat.

    1. C
     Cuni i Vuk Karaxhicit , Dobicit nga VICIDOLI

     'Joooooooo more idjot ! Ju nuk kerkoni te ktheheni ne pushtet me vote , por doni pushtet ne tavoline . A nuk e ka thene me mijra here shtaza kerme e Vicidolit se Edi Ramen nuk e rrezojme dot me vote ?! Atehere pse ha m...t kot ? Ke kerkon te mashtrosh ti plehre ? Nuk ka as me te voglen arsye per zgjedhje te parakoheshme . Ju kerkoni vetem kaos dhe antishtet . ZGJEDHJET DO TE BEHEN NE VITIN E ZGJEDHJEVE TE RADHES 2025 , edhe sikur te kini plasur te tere nga frika e marazi .

     1. S
      SALEHU

      hajduti thote duam garanci te mos vidhen zgjedhjet po kush j uperkrah juve morrave me?

      1. Y
       Yllka

       Ky mondi është një koqe gomari. Ky i ka brekët të grisura akoma. Nuk dijë të ngrejë brekët e veta, por ka qenë nëpunësi më i korruptuar dhe më dpiuni kur drejtonte ministrinë e turizmit. Njerëzit trashaluq dhe të rrumbullakët sa gjlrë e gjatë nuk kanë tru dhe janë budallenj. Këtë duhet ta dijë mirë edhe e shoqja që është psikologe. Është personi më servil në Shqipëri. Talleshin të gjithë ish punonjësit e tij, madje edhe akoma më keq kur e konsideroi veten president të futbollit shqiptar. O vulëhumburi i PD të sali cjapit plak matuf serb.

       1. B
        Broja

        Po qysh jau vjedhi Rama more tok mak. Po a ishi ju ne pushtet deri ne vitin 2013, ku e kishi ne dore te gjihe, me Kuvend, qeveri, president,te gjithe gjyqet, Kushtetuten, ministrat, drejtoret,ushtrine, policine, ambasadoret, financat, parate e vjedhura, ishi te lillur me hajna, mafioza, kishi ne dore drogen me profitime deri ne 5 miliard dollar ne vjete, me tenedere qe i keni vjedhur dhe jeni pasuruar, sidomos familja e me te mallit kriminel qe e ka Europa plaku Salih. Bej pyetje, si opozita ne at ko pa kurgja ne dore i manipuloje dhe i vjedhi zgjedhjete. Kete me se miri i dine plaku hajn, Salihu i cili ishte miku i shtepise te Enver Hoxhes.

        Lini një Përgjigje

        20:52 Politika 13 komente

        20:50 Politika 35 komente

        20:20 Politika 1 koment

        19:47 Politika 23 komente

        19:00 Politika 2 komente

        18:50 Politika 2 komente

        18:12 Politika 20 komente

        18:00 Politika 16 komente

        17:40 Politika 18 komente

        16:59 Politika 11 komente

        Më të lexuarat

        12:41 Politika 46 komente

        19:59 Kronika 8 komente

        11:35 Politika 23 komente

        09:31 Politika 5 komente

        10:26 Sociale 24 komente

        09:16 Politika 10 komente

        Blog Tema

        18:18 Blog 1 koment

        21:40 Blog

        19:50 Blog 3 komente