Te fundit

18:02

17:52

17:44

17:40

17:37

17:29

17:24

11:07

2023-12-06 22:19:07Politika TEMA

6 Komente

 1. k
  k

  Po sikur edhe gjithe ata tjerët ti kesh zgjedhur të njëjtës cilësi si hametajn ,si i bëhet puna ? Kujt do i kërkojmë llogari ? Rastësise ? Fatit të keq ? Apo fatalitetit kozmik ?

  1. E
   ERTV

   Po mo artist po! Po dhe ka vjedhur si dreqi !!! Kur të thonim shiko se "i ke var në qafë mëlçitë e qengjit, ujkut" Jooo ti. (Shiko, shiko hap dhe letrat e fondeve të tërmetit)... Ik bëj ndonjë skicë tani, se për avokat nuk ke shanc...

   1. I
    Ilir

    Gregun... o gazetar, as germat nuk dalloni nga njera-tjetra! Ku i keni bere ato shkolla... nese i keni bere?!

    1. t
     tetovari2

     Te plepat o llir,te plepat.Pastaj habiten për rezultatet e PISA testimit!

    2. D
     Demokrati idealist

     Para dy vjetësh në mos gaboj Zv kryeministri i Austrisë u kap me korrupsion.Kryeministri dha dorëheqjen dhe shpalli zgjedhje të parakohëshme.Po ju zoti Rama mbani përgjegjësi për qeverinë që ke krijuar vet !!!??? Ti thua përgjegjësia është personale,ndërsa unë mendojë se është edhe përgjegjësia jote

     1. P
      Poli

      Po Beni bente muuu qe ishte per punet e veta....se kishe kuptuar zotrotem...po uroj te flase .....

      Lini një Përgjigje

      22:16 Politika 3 komente

      22:13 Politika 1 koment

      22:12 Politika

      22:00 Politika 59 komente

      20:50 Politika 12 komente

      19:21 Politika 22 komente

      19:03 Politika 13 komente

      18:26 Politika 4 komente

      18:04 Politika 4 komente

      16:55 Politika 13 komente

      Më të lexuarat

      12:02 Politika 12 komente

      10:05 Blog 44 komente

      11:32 Politika 9 komente

      18:32 Politika 44 komente

      09:19 Politika 17 komente

      18:25 Bota 25 komente

      Blog Tema

      17:11 Blog 1 koment

      10:05 Blog 44 komente

      21:00 Blog 6 komente