Te fundit

15:07

15:09

14:58

14:49

14:36

14:27

14:19

14:10

2023-03-18 10:00:00Politika TEMA

39 Komente

 1. S
  Sondazhe Masturbuesi Karagjoze

  Krrici nuk ka as 6% o plehra qe keni 32-vjet mashtroni e manipuloni kte popull o sherbetoret e djallit qe degjenruat per 32-vjet kte shoqeri e shkaterruat cdo vlere qytetare.ptuuuuuuuh maskarenje . Ky gabeli vle vetem me fshih WC e Bashkise e jo te drejtoj Tiranen nji qen rrugesh

  1. R
   Realisti

   Kërriçi edhe mund t'i ketë 30% se ai popull plot me kërriça është. Një popull që mbajti Enverin 45 vjet mund të mbajë çdo lloj plere ... Ja shiko si I shkojnë non!gratës nga pas dhe si u hipin godinave me shkallë si në kohën e Skënderbeut. Ky është popullu ynë. Keq është po këta jemi. Nuk ka faj as greku dhe as serbi.

   1. M
    Mondi

    Sakte.Nuk I heq asnje presje.Ti bejme hajer gigantic Rama qe mbylli cerdhet e trafikimit duke I detyruar trafikuesit tia mbathnin jashte shtetit pasi iu mbyll rrubineti.

    1. M
     Mondi

     Sakte.Nuk I heq asnje presje.Ti bejme hajer gigantic Rama qe mbylli cerdhet e trafikimit duke I detyruar trafikuesit tia mbathnin jashte shtetit pasi iu mbyll rrubineti.

    2. s
     s-hale kriminel berisha te varet ne Litar

     Jevgu evgjiti kelliçi ka nje mut qe te haje 32% Ky jashteqitje e islamikut berisha nuk ka as 1% .

     1. S
      Shkelzen kurva gay

      Qe nga emri ky eshte bythqir, belind hahahaha ,nuk tallem jo. Belind ore e ka. Ky bythqir dhe magjup i neveritshem i like çepanit te Reçepit dhe Salih gropes mutit

     2. T
      T

      Po kush e voton blend jevgun mor zot .jo se veliaj eshte burre i mire por kta ske ku kap mor jan te gjithe pidhropsha .

      1. K
       Katunari

       Sa te jete ky KRRICI ne rrugen dhe me mentalitetin e saliut, kerric ka per te ngelur. Po si shpjegohet qe te gjithe keta te Partise se Derrave(PD) vazhdojne me frymen e saliut dhe bashes, ore po te dali nje i vetem te pakten, nuk po themi te shaje saliun e lulin, por te pakten te kete idete e tije e nje fryme te re ne PD.

       1. I
        Ish votuesi demokrat.

        Po mire mor jahu, ku mbeshtetet Sali Kafsha ne bindjen me te plote se I fiton keto zgjedhje?¿?????

        1. K
         Komunist me Rolex

         Tu i ra me grusht hajdarit sa me cu peshë kto qi i shkojne mrapa per noj koc me kap noj pune kot si kto sufllaqet që lavderojne qeverin 24/7

        2. T
         Tironci

         Nuk kane rene kaq poshtë Tironcit qe te kene kryetar bashkie nje ( gabel ) ,Tironcit po e shohin per dite se si po zbukurohet qyteti ,se si pastrohet nga pleherat e ceceneve qe i hedhin nga dritaret e jashte kazaneve ,e shohin se sa shkolla te reja ka bere ,sa kopshte e çerdhe ,e shohin qe eshte njeriu i punes ,pavarsisht se eshte i PS ,si mund te votojne qe te vij nje kryetar bashkie nga PD e aw me jew nga Nevojtorja e Non Grates ,ne Tironcit e mbajm mend shume mire se si e beri qytetin tone ky Non Grata ,Lanen me shtepi tulle betoni derrasa plastmasi ,se si e beri Parkun Rinia me hale te gardhet e kjoskave ,mos erdhte me nje perfaqesues i ketij e asaj partie ,qe tena i beje prap me kioska e me gardhe Tionen tone te bukur ,dhe prandaj duhet te te votohet me shume se 90 perqind Veliaj

         1. R
          Roberto

          Ore seriozisht e keni qe merreni me jevgun Belind Zamir Kellici???As ne enderr nuk fiton jo me ne fushen e betejes. E di si fiton ai?? Nese hedh poshte dekoraten qe Zamirit i dha Agush Meta.Zamiri ne kohen e Enverit ka qene nje masovik ne pallatin e kultures ne Tirane.Merrte rrogen kot dhe nuk di te kete patur ndonje vlere aq sa Agush Karalloi ta dekoronte.

          1. V
           Vito mashtruesi, shoku i Orneles se Varuzhanit

           Megjiithate Erion Veliaj eshte hajdut ordiner

           1. E
            ErVelia - Miss Demagogjia

            "Sondazh" i bere brenda nderteses Bashkise Tirane. Nga ai qe "ka shitur Fiq" e qe ka bere 2 dasma me nga 600 te ftuar "me pensionin e Mamkes" (proletare Shqipes d.m.th.)

            1. k
             komentues falas

             Kjo puna e sondazheve eshte gje e mire sepse percakton dhe sasine e popullit ne Shqiperi qe nuk i perket kombsise shqiptare sepse s'ka se si te ndodhe qe jane kaq antishqiptare. Dmth 32% e popullsise ne Tirane jane kunder Shqiperise dhe shqiptareve. Te tjerat pse, i dini vete se jane thene e sterthene miljona here qe me shkaterrimin e vendit 1991 e deri vrasjet dhe krimet deri so se kush i ka bere.Pike.

             1. G
              Gati deklarata na i vodhi votat

              Deri ne 14 maj Ke(rr)llici me nongraden e Liken do ta permrisojne % dhe nga 32% do tearrije 12.9% dhe do te marri te Saliut per qafe dhe Likja te Mones se besoj deri at’here ka filluar punen Spaku

              1. T
               Taulant

               Mund te votohet Veliaj qe betonizoi dhe ato pak hapesira qe kishin mbetur ? Vetem kulla e beton as lulishte,parqe,bibloteka mos te flasim per ndonje stacion treni apo metro. Tirana kthyer ne nje favelas tipo Brazaville....

               1. A
                Arditi

                O trap Kur te behesh ti kryetar bashkie beje tiranen lulishte edhe parqe te tipit jardins de tuleries paris

                1. T
                 Taulant

                 O koqe nuk shpresoj qe do bente parqe e lulishte por te pakten mos te prishte ato qe ishin. Nuk ka si te ndodhte ndryshe kur Veliaj merr mesime mga Rama qe shkaterroi gjithcka. E shemetoi sheshin ne qender me disa kulla qe as ne getot e kryeqyteteve Afrikane nuk i gjen.Edhe Kandahari eshte me i paster sesa Tirana.

                 1. A
                  Arditi

                  Ku e pe kandaharin ti mer gomar ne youtube? Sic thashe kandido, fito edhe beje me mire, mos jep mend nga kompjuteri

                  1. M
                   Mondi

                   Ik mor palle shpellash se mos ishte per kta tirana do ishte akoma Halla me e madhe ne Europe ku dhisnin e shurronin shpellaret ne darke qoftet dhe birrat qe hanin gjithe diten neper kioskat e hajduteve dhe te krimineleve te PD.Ku te lene shpellaret si ty te mbash parqe ne Tirone.Keni zbrit me kale e me gomar dhe doni te keni nga nji apartment ne kryeqytet,keni ble makina me pare pislliku qe duhet tu bosh vend ku ti parkosh.Po deshet parqe kthehuni nga keni ardhe dhe e shikon ti pastaj do kete parqe apo jo.

                 2. S
                  Sheqeri

                  Taulant, ketu po behet fjale per te votuar Veliaj apo Kellici. Veliaj nuk votohet por as Kellici nuk votohet.

                 3. T
                  Taulant

                  32% shume po me duken. Ky koqja as 20*% nuk do marr nese futet edhe Dash Shehu ne gare. Kete ju a thote nje kopetent ne fushen e zgjedhjeve.

                  1. s
                   sokratz

                   Erioni fiton me mbi 60% te votave!

                   1. G
                    Genti

                    Po normal kur opzita i ka varur shpresat te një kriminel tropoje dhe një hajdut skrapari ç'farë do pritej tjetër. Rama ka thënë dikur... Unë s'jam më i miri. Po më të mirë se unë s'keni ku gjeni". Në fakt Rama është më i miri i këtij bataku ose llumi të shoqëror që karakterizon shoqërinë "Demokratike" të këtyre 3 dekadave.

                    1. X
                     Xyz

                     Po ju qe emertoni kerriça te tjeret, vete cfare jeni “gamor” Alternativa juaj cfare eshte qe te ju votojm!

                     1. N
                      Noci

                      Tirana ka qene dhe eshte qyteti i tiranasve,i inteligjences mbarekombetare ,qyteti i artit e kultura i studenteve e punetoreve .Ata e hodhen nje here Enverin dhe nuk do te pranojne me kurre qe te ngjashmit e tij tua marrin Tiranen,qe do te jete gjithmone perendimore.

                      1. T
                       Taulant

                       Qyteti i artit ???? Shemtira eshte prezente kudo ne Tirane . Pallate e kulla me te shemtuara sesa favellat Braziliane e ato te Afrikes.

                      2. E
                       Eni

                       Me mire 98% ...me rehat....si Enveri dhe me keq do perfundojne keta....shume pushtet, shume telashe ....

                       1. V
                        Vlora

                        Kellici faqesimite. O kellic o kellic ty te ka mami kerric. Se kush te ka fut ty ne politike kete nuk e di, po qe je gaztor faqe simite ka lezet

                        1. K
                         Krrici fiton Dy Koqe Fiku ja dhuron laliEri

                         ky jevg i peshtire fiton vetem dy bole ksaj radhe . radhen tjeter kismet fiton edhe Te Gjatin

                         1. E
                          Elio

                          Normal foto lali fillu SE ketu ske opozite. Opozita jone esht mush me njerez qe si do as familja vet. Pranej le t vjedh rehat lali dhe corape kuqi bashke

                          1. 6
                           60 vjec

                           mbyteni magjupin

                           1. Robert çomçakizi..

                            Kush i ben keto parashikime mer zotin e vet..! Po si mer na servirka ky “kerricin” me 36%.. Po kujt ia ben keto o “nostradam”..! “Kerrici” as 2% nuk merr o lum miku..! Nuk me pelqen fare “lali eri,hajde fiq me shit”.qe e betonizoi me keq Tiranen e ia zuri frymen.,por para ketyre sharlataneve qe nxjerr opozita,ai rri aty edhe 200 vjet,sa kohe qe nuk del edhe te pakten nje i pavarur qe ka nje alternative te sakte e serioze.

                            1. M
                             Mandi

                             Sondazhe qe nuk nxjerrin rezultatin perfundimtar. Rezultati perfundimtar eshte = 100 : (55.6 32.6) = 1.14. Veliaj 55.6 * 1.14 = 63 %. Kellici 32.6 * 1.14 = 37 %

                             1. M
                              Mandi

                              Pas korrektimeve rexulton Veliaj 63 %, Kellici 37 %.

                              1. B
                               Beni

                               kush voton veliajn mos pafte nje dite te bardhe ne jete

                               1. P
                                Phoenix

                                Keto sondazhet jane si tamponet e Kovidt. 99.8% False Positive, qe dmth komplet mashtrim.

                                1. T
                                 Tomori USA

                                 Duke pare punet e medha te vizjonarit, intelektualit, organizatorit dhe puntorit te pa lodhur qe ndryshoi dhe zbukuroi Tiranen si askush me pare j jo vetem duhet te rikandidoi, por u bej thirje gjth emigranteve , ketu ne amerik dhe neper bote qe me daten 13 maj te ndodhemi ne Tirane dhe me daten 14 maj voten tone tja japim Zotit Erjon Velia, per ta bere akoma me te bukur dhe te jetushme per te gjithe ktyeqytetin tone te bukur. Suksese me te medha per zotin Velia.

                                 Lini një Përgjigje

                                 12:16 Politika 2 komente

                                 12:06 Politika 35 komente

                                 11:58 Politika 12 komente

                                 11:46 Politika 40 komente

                                 10:50 Politika 38 komente

                                 10:27 Politika 10 komente

                                 10:25 Politika 3 komente

                                 10:10 Politika 35 komente

                                 09:38 Politika 14 komente

                                 09:29 Politika 9 komente

                                 Më të lexuarat

                                 12:04 Sociale 16 komente

                                 20:50 Sociale 6 komente

                                 09:05 Kronika 1 koment

                                 17:00 Politika 14 komente

                                 10:18 Rajoni 10 komente

                                 18:10 Politika 12 komente

                                 Blog Tema

                                 12:18 Blog 1 koment

                                 11:41 Blog 1 koment

                                 09:34 Blog 1 koment