Te fundit

09:12

09:14

09:05

08:58

08:44

08:38

08:27

08:17

2024-02-25 10:50:00Politika TEMA

40 Komente

 1. S
  Sali bolleku per familien e tij

  kushdo qe te vij,vetem do vjedhi per vete,hiq m... vjen kaka.A mund te qeverisesh nga salianjet,shalqini pa pjekur budalla apo mulrat e zhelalet,apo vokshi ina buz prera e lista eshte e gjate me budallenj,servila e palaco qe nuk ja vlen.Vetem te shikosh si e kane katandis kete popull dhe si jane pasuruar maskarenjte jashteqitja e kombit......

  1. M
   Muharem Kaso Laprake

   Sali berisha ✌️✌️✌️✌️✌️

   1. A
    Argita shume e shemtuar

    Dy gishtat lart eshte simboli I baxhelles PeDo me kambet lart. Tashme se do me askush as ta palloje PeDe-n se gjithe e Kane shpartalluar nga para e mbrapa. Nuk ja ngre me askujt

    1. L
     Liri Bẽrisha plaka hajdute shtrige

     Jorida Tabaku nje lepirese e rregullt e Luli Bashes qe picerron e zgurdullon syte dhe rregullon floket si budallaqe Sa here qe zihet ngushte nga gazetaret, tashme nje rreckē e pavlere e qyrrave e jargeve te Salehut. Pret nje kocke nga Rama për nje post lekashume në diplomaci.

    2. e
     emigranti

     o zoti muharrem dhe ti do jesh donje hajdut -kriminel si saliu prandaj e do

    3. S
     Salehu gazbardhist

     Ky maloci Gjekmarkaj ja ka çjerre masken vetes , ne nje menyre spektakolare. Nga do te sillet ne breket e dhjera te Salehut, kur ta nxjerri syrin ne vrimat e te çarat shkaktuar nga pordhet e medha do shikoje e degjoje KLITHMEN e USA e GBR ; formacion terrorist !!! Maska e malocit Gjekamarkaj punuar primitivisht me pecetat menstruale te Gaze Bardhit deshmoj se Ky profja i mash eshte thjesht nje delirant, nje injorrant dhe thjesht nje bythelepires e interresaxhi i rendomte qe ta shpif .

    4. P
     Piro pirdhaqi

     Kto 4ter zhulaq politikan qe I la regjimi mrapa Jan factor qe shqiptaret ikin per dit nuk ka ngelur as gjysem miljoni kto kater zhulaq Jan problemi I shqipris kto kater morracak shkatrruan cdo fabric e ndertes I cuan per hekra kto 4ter zhulaq Jan factor per mos votimin e emigrantve se e din mir qe ca I pret nga vota e emigrantve nuk e blejn dot voten per 10 mi lek kto kater zhulaq Jan problemi I kombit qe nuk duan te syndoi ligji se Jan Deri ne fyt me pare korrupsioni

     1. A
      Anila

      Sondazhi I mero gelbazes.

      1. S
       Sali RRUMPALLA

       Nila ! Vampiri i Vicidolit flet me me edukate se ju.

       1. S
        Sali kari

        Anila ose si e ke vertet emrin Shkelzen Brrisha ; Salehu baba jot e ka pallen e Edi Rames gjithe diten në goje. Çdo dite Edi ja derdh , sistematikisht.

        1. K
         Kalec Dega

         Ku gabon Anila!lol

       2. i
        i drejti

        haaaaa rama sa dy fishi i te tjereve haaaaa shqipetareve sa me shume te ja futesh karin ne goje e ne bythe aq me shune te duan haaaaaa popull kurve qihet ne bythe per nje rroge e nje thes miell haaaaa vazhdoni keshtu siq ju do partija me mero bazen kurv ne krye haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

        1. F
         Fener Zizi

         Ti i drejti ,je i drejt si K@ri im, te @ifsha Motren, Rama ju nxori ne drite ,se Sla do jua kishte çuar Motrat dhe Grate rrugeve te Italis duke qeruar Koka Peshku. Rrace shkerdhate ,sdini çeshte nderi ,dini vete te @ini brenda Fisit, Rrace Incesti.

         1. T
          Ta-rra-si

          Ti i drejti ,mesa duket te pelqeja i shtrembet me gunga or pederast cecen ,

         2. D
          Deep Purple

          Keta jane kanceri I Shqiperise,dhe ne populli gomar qe i mbajme mbi kurriz.Jane per tu vene mure.

          1. D
           Demokrati idealist

           E rëndësishme është që partia e malokut ose foltorja mos të ketë shanse të vij në pushtet.Dihet nga të gjithë se partia e malokut dhe ai vet urrehet nga shumica e shqiptarëve.Por nqse ndodh që të fitoj(gje që unë nuk e besoj) foltorja e sali kakës Shqipërinë e merr lumi,do izolohemi ndërkombëtarisht.Kjo do të jetë katastrofë për shqiptarët.

           1. r
            robi

            Imagjinoni o njerez te behet ministre sharebajga e foltores Ina Zhaba me ate syrin gjysme te mbyllur kur flet , sikur ta gerric bythen, sikur eshte ne qiellin e 7te,ne delir halucinant. Te kem dy bythe nje ta mbaj nje ta caj, oh pika e shores se foltores.

            1. s
             sapa

             Llogari e thjeshte per votuesit e Rames:dihet se sa te punesuar ka administrata ne gjithe vendin si dhe familjaret e tyre nga vermoshi ne konispol!Pse te votojne dike tjeter qe ti lene karriket qe kane tani?

             1. O
              Opionisti

              80% perqind edi rama2 70 ?tos nano 4tom doshi 60%5 mark froku50% 6 adriatik lapaj 7 kreshnik spaiu 40%8 endri shabani30%9marko dajti 10 partia genc pollo 20 kujtim gjuzi9% 12besnik mustafaj8% 13 dashamir shehi 7 ilir demalia6% 15 shtino partia mjaft 5% ppsh 4monarkia3% 17ben blushi3% lega zogu2% 19 pricipata libofshe 20 partia vevendosja 21 partia viti 22 partia ismail qemali 23 partia kongresi lushnje 24 partia liberale 25beslidhja lezhe 26 koco kodhima 27 dhimiter stembari 28 partia antipatrea 29 bamir topi 30 neritan ceka 31 nacional climtare

              1. M
               Muharem Kaso Laprake

               Sali berisha ✌️✌️✌️✌️✌️

               1. e
                emigranti

                sali kriminelat per kriminelin

              2. S
               Shkembi

               Eshte e qarte qe shqiptaret preferirne stanjacion nen qeverisjen e Rames perpara mosndeshkueshmerise se vampireve fashiste non grata.

               1. Z
                Zgjidhni e merni kush ju pelqen !

                Jam Demokrate i oreve te para te muajt Qershor 1990...ku ika .... dhe asnjehere nuk kam qene dakort qe nje ish komunist te drejtoje te ardhmen e te gjithve qytetareve.....se mbi te gjitha dhe une njesoje mund te themi jemi si shumica.... Por vetem Ai qe ka Interesa private ( ose ata Toke exanaun ...qe simbas ligjit do te prishen per rindertimet e reja ! ) dhe nder to dhe ata qe haqe e kane apazionin e trurit qe deshirojen nje spiun apo grupet e tyre te ciftelise te drejtoje nje popull te shume vuajtur... Mbi te gjitha PS si emer si steme mbase sme pelqen....por ne PS ka patur dhe do te kete krima......por puna qe ka bere z. Edi Rama ne te gjithe shqiperine me ekipin e tije..... zoti te vrete te ankohesh...normal qe ka ankesa per te permiresuar jeten...por mos te harojme se nga erdhem nga ici...ishim zero...pervece miliardereve Spiune te PD dhe nje pjese te PS .... qe shfrytezuan....gjakun e cdo Qytetari....mos te harojme dhe vrasjet qe jane bere dhe behen cdo dite me Armet qe na dhuroi penecilina te gjthve pa leje....se ky ishte Emisioni me kryesore...zhdukaj dhe vrasjet vellazerore..

                1. E
                 Emiljano

                 Po ca thua o buf pulash 57% e shqiptareve duan nje nga kete te kater qe i kane rrjep shqiptaret per 30 vjet! I ke trute e kokes ti o pallosh i partise,keta duhen varur ne mes te sheshit per gjithe te zezat qe ju kane bere shqiptareve ky thot populli i do.Na mbyten plehrat nga cdo ane

                 1. A
                  Ali Pasha

                  Krejt normale me qënë sa 3 fishi. Ata të të tjerëve kanë ikur jashtë se nuk ju lat vën në Shqipëri. Gjithëashtu nuk janë aq budallenjë njerzit, ato rrotullohen rreth tortës së pushtetit.

                  1. T
                   Tirona

                   Sontazhe nga mafja e gazetave,kush paguan mafjen e gazetave???

                   1. S
                    Sulejmani i madhrishëm.

                    Ore…çfarë bëri me atë motren ky zaloshnja dini gjë?! Çeflije e madhe kishte qënë, disa femra s’duhet të plakeshin kurrë por s’na e dëgjon kush llafin. Zoti e ruajt…omin

                    1. D
                     Dita

                     Mut sali edi iliri luli duhet force e re. Njerez intelektual ndryshe nga muti ne kake nuk ka kuptim kto te kater jane bandita ha

                     1. D
                      Dita

                      Mut sali edi iliri luli duhet force e re. Njerez intelektual ndryshe nga muti ne kake nuk ka kuptim kto te kater jane bandita ha

                      1. D
                       Dita

                       Mut sali edi iliri luli duhet force e re. Njerez intelektual ndryshe nga muti ne kake nuk ka kuptim kto te kater jane bandita ha

                       1. H
                        Humoristi

                        Ky eshte sondazh kriminal!Nga cili hajtudet e diktator kerkojne shqiptaret te drejtohen!?

                        1. D
                         Doli Sala n'penxhere .....

                         Edi Rama kryeministri me i mire i te gjitha koherave por kur e krahason me Berrishen Bashen Mutin me falni Meten por Shqiperia kerkone nje me te mire se Rama eshte evolucion i kohes . E shikoje normale qe Rama eshte me i preferuari por duhet nje me imire

                         1. E
                          Ezi

                          Keto rezultatet duket fiks sikur i ka bere rama me doren e ketij studiuesit.

                          1. T
                           Tiger

                           shpijkje te gazetave dhe trillime/ kush e beri kete lesh sondazh dhe kush e verifikoi? njelloj si CNN

                           1. N
                            Naim Frasheri

                            ATA QË VOTOJNË P.S.SH. nuk jan njërëz emrash o Zaloshnjë.Panvarësisht që P.S. ka humbur busullën me teorin e vijës së tret(as për mua, aspërty,por dhe as kundër kurkujt, por vetëm për ...)Që tëfitoj P.S duhet të mos harroj RRËNJËT. Të tjera forca politike që dalin nuk janë gjë tjetër vetëm se grupime me LUGË në BREZË.

                            1. e
                             emigranti

                             vetem sali hajdut-krimineli me kompani jo

                             1. P
                              Piktori

                              Ne nje miniere muti sado te germosh mute e del. Miniera e veteme ne bote ndodhet ne .............

                              1. A
                               Ardes

                               Fuck bastardit berrishe...krimineli komunist,vrases,hajdut,beri Argiten miliardere,dhe Zenin,...me 2000 koke palare shpellare do pushtetin, shko ne tesemes u.d.b. non grata ne Shqiperi!

                               1. M
                                Martin

                                Te kater politikanet qe keni nxjerre dhe beni teater jane te konsumuar me vepra penale qe duhen hetuar deri ne fund. Pse nuk vepron Drejtesia e Re ne Shqiperi, kjo pengohet nga Kushtetuta e dobet e miratuar ne vitin 1998 dhe e kthyer ne Kushtetute demokratike Diktatoriale me Marreveshjen famekeqe Berisha-Rama te 23 prillit 2008. Nese nuk korigjoni Kushtetuten nuk keni gje ne vije.

                                1. N
                                 Nje i Moshuar

                                 Po Zaloshja nga gjithe ai sondazh qe ke bere, eshte e vertete qe me shume duan Ramen nuk ka nevoje per DYLBI . Qekur u be Kryetar Bashkie ne Tirane dha rezultat , pastroi Tiranen nga kjoskat e Sali kriminelit apo te Metes te Lulushit e plot pislliqe te tjera .Por problemi eshte tek populli per pensionet minimale qe i kemi peshqesh nga Sali KERMA me ligjin qe vuri ne te Kohes se Monizmit te paguheshim me pension minimal dhe jo me ate qe na takonte sipas matematikes se i donte paret per vehte eshte vertetuar plotesisht .Sot pensionet minimale duhet te ishin 440mije leke te vjetra e jo me pak sa i kemi 200 mije leke te vjetra , keshtu Saliu na ka borxh kusurin e jo Rama .Edhe kaq sa kane vajtur i ka bere Rama me indelsimet pensionisti e kupton . Problemi tjeter eshte sherbimiShendetesor qe Shkateroi krimineli Sali .Rama ka bere plot gjera te bukura por jo per popullin me teper per biznes ,me shendetesi komoditet per personelin ndersa per popullin SOROLLATJE .Ka ribursia ilacet jo te gjitha , por kur vjen puna per te mare kodin per farmacistin nuk ju punon Sistemi sa duhet te prese i semuri qe te filloi mjekimin ? Pacienti duhet te filloi mjekimin sa me pare jo te sorollatet per KODIN .Dhe plot sherbime te tjera qe jane sorollatje per popullin .Me nje lulenuk vjen Behari duhet te punojne te gjithe paster mos ta kene syrin nga korupsioni , me shume kerkese llogarie qe sherbimet te jene atje ku duhet .Edhe nje gje tjeter;kane hequr drejtorat nga puna intelektual te pa koruptuar se nuk i ecte mesa duket ajo qe ai donte te fitonte dhe sot keta punonjes kane fituar gjyqin prej 6 vjetesh presin radhen me Apel per tu dhene fund vuajtjeve te krijuara per hir te korupsionit .I bie qe Intelektualet e ndershem dhe puntor ti gjej ne Gjykaten e Apelit se jane duke pritur radhen per gjykim dhe te heq te gjithe ata drejtora te koruptuar se i kaneprishe imazhin jo vetm Rames por kane bere dem ne popull ,

                                 Lini një Përgjigje

                                 19:00 Politika 5 komente

                                 18:40 Politika 14 komente

                                 18:08 Politika 4 komente

                                 17:42 Politika 47 komente

                                 17:31 Politika 2 komente

                                 17:07 Politika 28 komente

                                 13:53 Politika 4 komente

                                 13:26 Politika 1 koment

                                 12:39 Politika 2 komente

                                 12:25 Politika

                                 Më të lexuarat

                                 16:07 Bota

                                 17:29 Sociale

                                 19:10 Dossier

                                 17:20 Politika

                                 10:52 Bota

                                 15:38 Politika 17 komente

                                 Blog Tema

                                 20:10 Blog

                                 20:00 Blog

                                 10:25 Blog 1 koment