Te fundit

18:04

17:53

17:45

17:38

17:35

17:29

17:20

17:15

2023-03-17 17:50:00Politika TEMA

36 Komente

 1. l
  lushi

  Soni Akti eshte brenda!Besoj se kete e di shume mire.

  1. k
   k

   Kush shkon pas non gratës,eshte me të meta mendore ose i shitur kokë e këmbë.

   1. Q
    Qejfliu

    Akti dhe fakti janë gjithnjë brenda , Sonila e di më mirë se ne këtë , se është profesioniste për këto punë .

   2. M
    MOKRARI

    BRAVO SONILA SE E JUSTIFIKOVE USHQIMINE GAVETES QE MERR NGA TELEVIZIONI I DJALIT TE SALIUT PA VULE

    1. M
     Mos e beso po deshe, por eshte e vertete.

     Je femer dhe nuk mund te perdoresh edhe nje shprehje tjeter qe eshte: Opozitarim shkerdhate me vule te dhuruar nga nje gjykate po shkerdhate.

      1. P
       Pilo Lala

       Kjo ja ka kaluar nje femre telendare. Jane futur ne krevatet e Bechettit, dhe nuk ju ndryshon dot njeri mendjen.... Keto sjellin vetem miopi, kaos.

       1. G
        Gjergji

        Ku është akti? Akti ,është futur i gjithi brenda moj Sonila,ku t'a shohim ne! Shkatërrim i "opozitarizmit institucional "ke dashur të thuash,sepse opozitarizmi i vërtetë ekziston... Ai është si kundër Ramës dhe langove të tij ashtu edhe kundër Berishës dhe langove të tij,si kundër Metës dhe këlyshëve të tij ashtu edhe kundër Alibeajve dhe Bashëve me homoseksualët e tyre.. Opozitarët e vërtetë janë edhe kundër gazetarëve dhe gazetareve prostituta që pasi përdorin gojët e tyre për të kënaqur gjenitalet e Beketëve apo Shkëlzenëve ,po me ato gojë dalin të flasin për Demokraci e Opozitë,! Qelbësirë e ndyrë....

        1. D
         Demokrati i vërtetë

         Komenti i Gjergjit, më i vërteti. Respekte!

         1. H
          Ho ho

          Ti po qe e paske kuptuar nocionin e te qenurit opozitar !!! Luftetar Kunder gjithçkaje ?? Pergatit litarin dhe mbaje vrapin te pema !

          1. D
           Dakord

           Gjergji të lumtë.

          2. p
           perdor kondom kjo e ?

           cjan kto karlliqe mer jaho

           1. M
            Mokrari

            Sa e zgjuar je moj buce PISHTARIN ta mban BEGETI.

            1. C
             Coli

             Oj Sanie Meço. ..........u dogje per ate "mikun "e ati te gjatit. ,Po s'ta var qe s.'ta var ai. ...........sigurisht qe nuk te lexoj dot se ndjej neveri me ato qe shkruan ti se e di çmut je

             1. N
              Noci

              Kujtova se po ben nje analize reale per opoziten por me sa lexova t'a kane dhene gati ata qe te paguajne mbas Agonit dhe ti i ke vendosur vetem emrin.Derisa punon me t'a edhe ty nuk te beson kush

              1. E
               Evisa

               Zonjë, paskan plotësisht të drejtë që të sulmojnë politikisht, ti qënke një shërbëtore e rëndomtë, me shpirt dhe karakter të deformuar. Për ty nuk paska rëndësi nderi, ti nuk je idiote që nuk arrin t'a kuptosh të ligën, ti qënke vetë e liga, nuk të bëjnë përshtypje veprimet politike jashtë ligjore të Berishës, vlerëson si aftësi çdo marrëzi politike të tij. Dhe jo se nuk i ke të qarta bëmat politike monstruoze të tij, por nuk të bëjnë pikën e përshtypjen, sepse ti nuk i trajton ato si veprime në raport me lirinë dhe demokracinë në këtë vënd, për ty rëndësi ka vetëm interesi jotë, shkurt leku, veç tij ti s'do të dish për gjë tjetër në këtë botë.

               1. S
                Silicone

                . 32 vjet me Enveriste ohhh me falni me Berrisheiste kjo eshte e shoqerise civile e shoqerise te familjes kriminale Berrisha

                1. a
                 arqile

                 O zot se mbylli gojen kjo k.....mbeti pas kriminel sali berisha .Sa turp.

                 1. E
                  Ekonomisti

                  Gjynah që kjo biba ka humbur llogjikën . Akoma reagon si militante e Sali non gratës . Ndihmojeni kush ka mundësi se po ikën dëm . Gjynah i madh për 'të .

                  1. S
                   Skenderbegasi

                   Sonila a e di pse eshte çpikur monogamia? -Per te mos patur me shume se dy pronare.

                   1. s
                    saliu duhet te shpallet terrorist

                    si ka mundesi qe kjo buzfryra shkruan e flete ne kete menyre se ketu nuk ka liri fjale,liri shtypi,ketu ka diktature dhe te gjithe flasin me b... cfare te duan e si te duan.Sa keq na vjen per vulen e vulhumburit qe po bredh rrugeve si qen zorresh.I thuaj atij krimineli sali qe te mbyllet ne shtepi se la nam duke bere shurren kudo dhe qelbi vendin

                    1. P
                     Patrioti

                     Largou nga televizionet I ben nder vetes

                     1. c
                      ce

                      Ku eshte akti apo ku eshte fakti? Degjo Sonila becheti: Nje burre shkoi ne gjyq dhe akuzoi gruan se e kishte kapur ne flagrance me dashnorin ne shtepi. Gjykatesi i drejtohet burrit_ mire zotni te degjuam qe shkove ne shtepi befas dhe e gjete dashnorin siper gruas po ne duam fakte, jo vetem akti po ku eshte fakti? Ah po zoti gjykates keni te drejte - ju pergjigj burri- fakti ishte brenda e une me zor e pashe vete se ishte thelle, nuk mund ta sillja ne gjyq. Te gjithe ne salle u shkrine se qeshuri dhe burri i shkrete iku nga gjyqi i deshperuar se nuk e kishte sjelle dot faktin ne gjykate. Pra Sonila siliconi becheti ku eshte fakti e jo akti se perbindeshi i vucidolit nuk vjen me kurre ne pushtet , harroje ti dhe neonazisti mjekercjap Cim pordha qenefi tv.

                      1. N
                       Na r

                       Nuk arrita ta perfundoj...nje mediokritet e fyerje per elektoratin e majte.Aeroporte shkolla,dixhitalizim,biznese qe nuk rripen nga inspektore,drejtesia vepron mbi kedo etj.Ashtu si ka ende probleme....Duhet te jete e semure...ose e keqpaguar.

                       1. A
                        Arjan Cani fshatar i pagdhendur.

                        Mire "Nena Shqiperi''R. Bulku eshte ne menopauze dhe dukej e pjerdhur nga trute , po Soni pse qenka nevrikosur, apo qysh kur iku Bachett mafjozi eshte buce e monstres Sali kriminelit dhe mafjozit, kusarit,banditit Metaj spiunit.

                        1. E
                         Emiljano

                         Po kari po

                          1. E
                           EMIGRANTI

                           Pse nuk e postoni komentin tim?

                           1. p
                            pinokio

                            Me aq vota sa mbledh kutija tënde e votimit në lagjen tënde të votimit,sikur t’a kishe pasur hambar dhe të ishit në shumë lagje gjithmonë do kish shteg për opozitarizëm të dhuruar dhe të kontrolluar.

                            1. U
                             Ushtari.

                             O Soni mos e humb bukurine qe ke sharmin qe ke je nje femer shume prezentabel mos i humb keto veti me ato qe flet se nuk te shkojne per shtat.Soni pi te tregoj dicka Ne gjyq gjyqtari pyet deshmitarin ke fakte qe po perdhunohej ajo femer nga x person .Deshmitari ju pergjegj une pashe qe ai ishte siper por faktin se pashe se ishte brenda.Po perse moj Soni bie kaq poshte apo ndihesh rehat aty poshte.

                             1. l
                              liu qe te qiu

                              Sonila do te thote gjumashe,por ti je vigjilente se rri zgjuar gjithe naten per te pritur Karin e rradhes moj bushter e shpartalluar

                              1. K
                               Kulaku

                               Cfar kerkon mor sonil.... hajdutet stalinist themeöuesit e ligjit stalinist mbi pronen7501 ti pagezojme perseri si deri me sot PF demokrst....r bashke me ta dhe ty perfswesueseja jon Me ju pleta betem hime prodhojmr

                               1. M
                                Mondi

                                Dje grushti i një hajni i porositur nga Rama e goditi Berishën, sot grushti i Shqipërisë po e godet Edi Ramën. Të vetmen zgjidhje Shqipëria e ka që të bashkuar si asnjëherë më parë ta ndjekin këtë Ramovič hajdutin dhe rrethin e tij, si shitës të interesave shqiptare nga pushteti dhe rrethi i tij. Urime fitorja e madhe Sali Skenderbeg Berisha.

                                1. r
                                 rrushi ke pusi

                                 O mut moni o byth lepires i salehit nuk ka me kocka salehi te hedhe per qent se i duhen oer vete kur te shkoj ke veni po i afrohet dita ok mos u mer me ato pune se nuk e permend goja jote e qelbur emrin e te modhit Rama se emrin e tij e permendin lideret me te medhenjcte botes ok prandaj ha mut deri sa te plasesh dhe shko ne halevte sateme me gjith ato nonqima qe te japin ty 5 leke per buke thate qe te lehesh ok

                                2. t
                                 tony

                                 Sonila me deket se ti nuk e ke mendjen se po fiket pishtari po e ke mendjen se mos i ulet cari dhe kenaqsia jote fiket me te vertet por ty sta çaj fort hallin se ke magnet te fuqishem ne aktivitet nje pasarel ne bulevard dhe ti shkon e ben qefin drejt ne krevat pa e çare rehat rehat i çon kembet deri ne trat. Ku kjo te ka mbajt te fresket nga bexheti ke safeti se ndrohen nuk behet qameti ok prandaj yp xhixhi mos nalo se ne fund krymat do ta hane prandaj vadite per dite me car se te shtohet jeta dhe shtohet bukurija e pasunija

                                 1. U
                                  Ushtari.

                                  O Soni jam kurios te di moj goce cfare ha e pi ti qe je kaq e bukur e lezeteshme kaq lozonjare dhe duhet te jesh dhe shume e shijshme.

                                  Lini një Përgjigje

                                  16:50 Politika 6 komente

                                  16:42 Politika 72 komente

                                  16:20 Politika 17 komente

                                  16:00 Politika 2 komente

                                  15:40 Politika 73 komente

                                  15:20 Politika 6 komente

                                  15:00 Politika 1 koment

                                  14:00 Politika 3 komente

                                  13:49 Politika 2 komente

                                  13:40 Politika 3 komente

                                  Më të lexuarat

                                  10:24 Kronika 6 komente

                                  12:25 Kronika 4 komente

                                  20:19 Kronika

                                  10:31 Kronika 9 komente

                                  12:15 Politika 15 komente

                                  09:17 Kronika 39 komente

                                  Blog Tema

                                  09:39 Blog 8 komente

                                  18:18 Blog 10 komente

                                  17:05 Blog