Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-03-17 15:20:00Politika TEMA

6 Komente

 1. L
  Luftuam bllokmenet dhe na erdhen salimenet

  po avukat po,e kane mare nga napoleoni qe keta injorante te kriminelit berisha nuk e njohin,dhe tani do e vazhdojne me hitlerin ose me enverin,do vij rustem gjata kryekrimineli i soc qe i sherbeu kryekriminelit sali.....

  1. B
   Beni USA

   prape me kete psikopatin Homorist Ngjela mereni ju, ky palco ka nje urejtje perbindeshe ndaj fshatit e Fshatarve po ashtu dhe zonave rurale, ky plake i pjerdhur eshte nje racist megaloman i diktatures se PPSH ,thjesht si nje cjape i zgjebosur dhe i mbushur me pleshta dhe bishtin perpjet duke kerkuar "Cjapin dashnor tashem te humbur"

   1. R
    Real

    Ky eshte i tredhur dhe i pjerdhur nga trute. B.lo komplet . Eshte jashte nivelit tim kjo pyetje opika atyre qe merren me ty.

    1. A
     Aman Avokad ,

     te lutena z.Avokat mos ja ndrysho formen e Kafkes me cepa Lopcareve te Spak duke ja mbuluar me gjethet e Napolonit se ulni pertoke inteligjencen Njerzore ! -po shikoje njiher fomern e kafkes Llalles 3 more Avokat . Ai me shume se te kullosi Lopet e Spak-ut s'mundet te bej asgje tjeter . Po s'i nuk u ngopet njiher me kte rrace katnaresh qe bie era km larg more aman . prandaj nuk ndryshon Shqiperia, se vjen qytetari dhe ja heq Bajgen nga koka lopcarit dhe i jep bonus

     1. D
      Dardani i Ri

      Çfarë është interesante këtu? Pse na e fyeni inteligjencën me njoftime të kota, pa asnjë vlerë?

      1. R
       Remo

       Hahahaha Ngjale anglo-saksoni, doktrina jote eshte doktrina e te marreve. Shko beju zv.i Rames, e ke bere me Salehun me pare o varkar....u ke sherbyer te dy skixofreneve sepse i tille je edhe vete..

       Lini një Përgjigje

       15:00 Politika 1 koment

       14:00 Politika 3 komente

       13:49 Politika 2 komente

       13:40 Politika 3 komente

       13:11 Politika 7 komente

       11:49 Politika 8 komente

       11:00 Politika 38 komente

       10:24 Politika 45 komente

       09:36 Politika 29 komente

       09:32 Politika 19 komente

       Më të lexuarat

       01:10 Kulturë 11 komente

       10:23 Dossier 2 komente

       15:16 Politika 13 komente

       10:17 Kronika

       11:33 Bota 13 komente

       14:18 Politika 10 komente

       Blog Tema

       20:50 Blog

       11:20 Blog 8 komente

       18:08 Blog 3 komente