Te fundit

18:18

18:12

17:59

17:57

17:49

17:32

17:22

17:14

2024-02-20 16:13:00Politika TEMA

5 Komente

 1. L
  Lindita

  SPAK do t'i kerkoje perseri 'Edi Rames koken e Belinda Ballukut, qe "theu qafen e ra deshmore" ne rrugen Korce-Erseke.

  1. A
   Ardesa

   Hajani mutin Edi Rames...kryeministri me i mire i vendit...rrofte Amerika! ♡♡♡♡♡

   1. T
    Tarrasi

    Mind t'ja hash ti m.....Ramashenkos,meqe te pelqen kaq shum.

  2. J
   Jorgo

   Avokat te marrin per te marre por je nje nga te paktet e mendur qe kane ngelur

   1. D
    Duurrsaku

    Spartak Ngjela eshte trap.si mund ti marresh mendim atij.ky mend nuk ka por ska edhe sy.sepse e ushqen nga pak Rama.protesta ishte aq edrejte se ka 11 vjet qe vjedh dhe e ka shpopulluar vendin.droge e vrasje perdite .

    Lini një Përgjigje

    15:38 Politika 29 komente

    15:15 Politika 11 komente

    14:15 Politika 6 komente

    13:35 Politika 4 komente

    13:26 Politika 2 komente

    12:42 Politika 7 komente

    12:33 Politika

    12:09 Politika 3 komente

    12:01 Politika 47 komente

    11:17 Politika 7 komente

    Më të lexuarat

    09:10 Kulturë 9 komente

    21:22 Politika 42 komente

    19:47 Politika 53 komente

    09:17 Bota 11 komente

    12:54 Kronika 8 komente

    19:19 Bota 9 komente

    Blog Tema

    18:18 Blog

    17:05 Blog

    10:04 Blog 13 komente