Te fundit

08:31

08:22

08:15

08:01

23:21

23:13

23:09

22:41

2023-11-30 13:09:00Politika TEMA

22 Komente

 1. G
  Genci

  Kush te vjen mbrapa ty kriminel, burracak i shemtuar. Shko para drejtesise frikacak. Demokratet te kane hedhur ne kosh te plehrave si letter higjenike.

  1. N
   Na çliro o komunist kriminel

   Sali krimineli me majmunët e tij do Dali partizan maleve të Tropojës. Breçani është brënda dhe nuk të furnizon me municione,i ka ngel grupi çiftelija

   1. T
    Taras Permbas

    pirdh o pirdh se lerohesh

    1. H
     Himarioti

     Ore, ka zot ky Albanistani apo jo? Nëse po, lidheni këtë të çmendur dhe mbylleni në burg ose në çmendi. Edhe qentë e rrugës e kanë kuptuar se, kryekrimineli i kombit tonë, Sali Shpellar Berisha, është një i çmendur. Edhe këto mediat që na çmendën me çmenduritë e tij , janë të çmendura.

     1. Y
      Yllka

      Ha ha ha një mu....t të madh o Berisha. Një qen së leh nuk të kafshon. U bëftë realitet falli i fallxhores, brenda datës 31.12.2023, ora 12. Amin

      1. r
       raul

       bejeni gati tankun e Sali Lushes te grabitur tek garda gjate grushtit te shtetit te deshtuar ne 1998 se ndoshta ju hyn ne pune o mjerane te pakallur. Po a e pe vehten sa i lodhur je , sa mjeran je kur dole para varrit te Ismail Qemalit ne lajthitje te plote mendore. Edi Rames do ti rruash bishtin, kercenimet tuaja jane njelloj si ato te Fyrherit te Rajhut te Trete kur me 22 qershor 1941 filloi sulmin mbi Bashkimin Sovjetik. Fyrheri kercenoi te nesermen e sulmit Stalinin se ne paraden e 7 nendorit qe behej cdo vit ne Moske ate vit do parakalonin tanket naziste, dhe ne fund i rruajti bishtin Stalinit. Prandaj ti o mjeran politik, non grata nga 2 fuqite me te medha te botes nuk ke cfare ti besh Edi Rames se ka fituar ne 56 bashki ose ne 92% te teritorit dhe ti e ke marre rrugen e mutit njehere e pergjithmone.

       1. T
        Toni prej betoni

        Po cfare mosbindje do besh ti o kriminel vetem me Noqen, Paloqen e nja 20 te tjere.

        1. q
         qim pyka i hasit

         Terrorist ti do hash mutin edi rames dhe gjith shqiperateve nuk te pjerdhe njeri me mor kar, ti kujton se eshte viti 91

         1. V
          Vlonjati 12

          “ ..do te jete nje levizje qe vendi s’e ka pare kurre më pare “ keshtu tha ky krimineli qe e kemi degjuar kete idiotesi 3-4 here ne vit . E genjen mendja te marrin se me parrullat e tij idiote mileti do hidhen ne protesta per te mbrojtur familjen e ti hajdute . Genjen veten zagari dhe sheh enderra me sy hapur .

          1. N
           Nul Moka

           Po çdo bësh?....... . Urrejtjen e popullit do fitosh, nëse bllokon rrugët dhe nyjet rrugore......... . Njerëzit kanë hallet. Do shkojnë në punë, në shkollë, në spital....... . Do ti bllokosh......... . Qytetet do të furnizohen me ushqime e veshmbathje......... . Nuk do ta lejosh?......... . Do krijosh autokolona në autostrada?........ . Populli do ti marë zvarrë njerëzit e tu, dhe ty bashkë me ta.

           1. S
            Sali Berisha = Hamasi i Shqiperise

            Qeni i terbuar duhet lidhur dhe izoluar. Drejtesia shqiptare eshte shume e vonuar per te marre nje vendim perfundimtar.

            1. F
             Fisniku i Freskut

             Duket qe ky gangster politik eshte ne lidhje me Edi ramen qysh nga Marreveshja per ndryshimet ne Kushtetuten e Shqiperise te 24 prillit 2008; ndryshe do te ishte qeruar me kohe nga Kuvendi i Shqiperise, me nje ligj te thjeshte: si nje politikan i shpallur Nongrata nga aleataj jone e madhe SHBA.

             1. A
              Arber.

              Ky kellufi ka filluar me be of para kohe.Sa me shume i shtrëngohet laku aq me shume do çirret do uĺerasi.Dalengadale po hy bastoni.Ke bere zullume Saliiii...

              1. T
               Trimi

               Kur do e tradimento mbrenda jet kopilin e karaxhicit se na cau trapin ne te ghitha Gazeta dhe televizionet vetem fytyra e ketij krimineli del.

               1. s
                shqip

                As qe ja vlen qe te lexosh lajmet e intervistave qe Salihi jep neper portalet apo TV-te e familjes. Ky njeri ka arritur ne delir. Kujton se ka me vete popullin ne Shqiperi, por e verteta eshte se shqiptaret e urrejne dhe e konsiderojne nje fytyre te shemtuar dhe te konsumuar plotesisht nga krimet qe ka bere duke filluar nga vjedhjet, shkaterrimi i pushteteve dhe deri tek vrasjet. Askush nuk mund te harroje 97-ten, Gerdecin, vrasjet ne Bulevardin kryesor te Tiranes, vrasjet ne Tropoje e kushedi se sa te tjera krime qe ky maskara ka kryer per te mbajtur pushtetin dhe per te vjedhur ne favor te familjes se tij.

                1. B
                 Boston

                 Ky eshte helmi i Shqiperise …… Vafte ne djall me gjithe budallenjte ne krah. Po i vjen koha qe grupi faltorja te cilesohet nga perendimi si teroriste….prisni dhe do te shikoni

                 1. A
                  Angjelini

                  Ik ore shurran se e shkaterrove te ardhmen e atij populli. Hajdut dhe vrases me familje hajdute. Je bere i neveritshem o Birish.

                  1. B
                   Boll krime ke bërë more pis komunist

                   Ngrihuni o të marrë e vrituni për bythën e fishkaraqit dhe sypeshkaqenit e jamcar Malltezi.

                   1. N
                    Noci

                    T'a treguan edhe njerezit ne Vlore,nuk erdhi nje njeri te jepte doren,e jo te dalin per hatrin tend te shkaterroje vendin ,se ne historine tende ka vetem djegje,vrasje dhe shkaterrime prone.Shqiptaret jane te varfer ,por nuk duan te vijne pas teje per te zgjidhur hallet

                    1. f
                     ferizi

                     Sic ka trupin e shtrember ashtu eshte dhe nga mendja ky plehre.

                     1. c
                      ce

                      Sa vete kishe pas vetes ne Vlore o perbindesh. 32 vete gjithsej, nga keta 12 nga vlora, te tjeret bodigarde dhe gazetare te portalit neonazist mjekercjapicimpekaqenefitv. I vetmuar totalisht para varrit te Ismail Qemalit , ne lajthitje te plote mendore si dikur aleati i tij spiuni Agush kur beri thirrje popullit diten e zgjedhjeve: rrembeni cfurqe dhe hanxhare e cfurqe e turrjuni kutive te votimit.

                      1. A
                       Ai

                       Ohhh mesa duket do fillojne prape me venien tritol te shtullave te tensionit te larte dhe djegies se pyjeve se per keo gjera dhe sajesa je njish ti. Kandidove dhe nje kriminel evgjitin Beleri nje person i denuar ne Greqi per grup kriminal ne Mars te vitit 1995, por si duket as ligji i dekriminalizimit nuk e kapi dhe arriti te kandidoje ne Himare. Me opoziten tende te rrumpallehanes Edi Ramen do ta kemi ne pushtet edhe per shume kohe sepse opozita jote nuk ngjalle shprese per asgje.

                       Lini një Përgjigje

                       12:02 Politika 5 komente

                       11:42 Politika 15 komente

                       11:23 Politika 22 komente

                       10:53 Politika 74 komente

                       10:22 Politika 31 komente

                       09:49 Politika 2 komente

                       18:43 Politika 59 komente

                       17:54 Politika 43 komente

                       17:16 Politika 7 komente

                       14:53 Politika 5 komente

                       Më të lexuarat

                       11:29 Ekonomia 30 komente

                       10:16 Politika 22 komente

                       11:13 Kronika 8 komente

                       11:59 Dossier

                       20:00 Rajoni 78 komente

                       09:18 Bota

                       Blog Tema

                       21:10 Blog

                       17:08 Blog

                       09:19 Blog