Te fundit

19:00

18:52

18:50

18:41

18:16

18:04

17:53

17:45

2024-04-18 22:55:35Politika TEMA

20 Komente

 1. K
  Kur keni gjet një popull budalla

  Na hëngsh atë që nuk thuhet,bën edhe kjo fshatarja si e zgjuar

  1. A
   Agron

   Trondit Monika???Ke trondit!!??

   1. Q
    Qafa e Llogarase

    Lesht e p......

   2. f
    fatime kryemadhi

    pse po ndaheni? sigurisht per te shpetuar pasurine, duke ndare midis ilir floririt, tre femijeve,mete, fatimes e femijeve te tjere te fatimese vekezerve e motrave te monikes, jo ide e keqe e hajdutes monike. po cfare pasurish mund te kete vene nje mami me rrogen e saj. krtyemahi e kokelopa i kane bere mire llogarite: shtepip per secilin pjesetare te familjs, pese apartamente iliri, monika e femijet pese apartamente te tjera femijet fatimese dhe niprtit e mbesat e saj, e tryre.familje hajdute si e ilirit edhe e monikes. tu merren leket e gjithe pasurite hajduterve. grindjet ne parti jane 'grindje" per pasuriNE QE TA SHPETOJNE TE GJITHENKAQ ESHTE MRREDHENIA "NGRIRE" NE KREVAT

    1. B
     Big

     Filloi telenovela e Lalēzit. Hahaha, paskan te njejtin avokat me çiftin -Bes katnari dhe Xhensi baxhella. Nuk lahet ajo me ashtu! Nuk fiton Meta edhe po te ndaheni, sepse te ndare keni qene prej vitesh. Ju mban bashke frika dhe hajduteria. Nuk behesh dot zonje e rende mi Monika. Paraja mund te te rregulloje vetem surratin, te tjerat nuk i blen dot. Kujto ate shprehjen e Nanos, ate qe i pat thene burrit tend " te ndjere" vite me pare, aq mjafton per ty! Shnet mi zoja Kryefeçka!

     1. .
      ...

      Kjo dukët pak edhe si tallje.

      1. m
       mona

       Karma is a bitch.

       1. A
        Aron

        Boll na cate prapanicen me keta vemje. Nuk duam te dime kur shkerdhehen e kur ndahen.

        1. S
         Sara

         kjo eshte fytyra e vertete e moralit ne Shqiperi sot

         1. L
          Liria

          Do te ndajne pasurine.

          1. K
           Kreshniku

           Eshte e gjitha nje loje e te dyve per protagonizem. Asgje me shume. Ata te dy jane bashke ne cdo gje.

           1. T
            Toni M.

            Asnje pyetje nga "gjenerali" i gazetarise shqiptare per akuzat qe i behen nga spak kesaje hajdutes me cizme..qe dihet nga e gjithe populli shqiptare... gazetari i pregatitur nga pyetjet para se te filloje programi.. pra zhepin plot e koken bosh perfundimisht.

            1. B
             Bumbum..bum

             Po ik moj baxhell se të kavajt botoksi në tru dhe nuk na mashtroni dot. Likja me valltare e ti me shoferat. Jeni të dy të degjeneruar.

             1. X
              X

              Uf aman sa skenar I dobet.Nga njera ane zihet Liri me Monen dhe nga ana tjeter zihet Besi me Xhensilen.U pika pika.

              1. D
               Dulja

               Mona, as mos e rruj hiç karin:)

               1. T
                Toni

                Nuk e besoj, gjithë kjo ngjan me shum një strategji

                1. b
                 big kahuna

                 Loje e familjes “Adams” per te ruajtur pasurite e vjedhura

                 1. a
                  ana

                  Zoti marrte hak per shqiptaret, se vet nuk munden......

                  1. N
                   Nxenesi

                   Kush i han keto sajesa o kellira, e fshatare te ndyre?!?!?! Eshte kap me bllok ne dore ky kokcepshi Agush Metaj, po ashtu dhe ti ke tregu live 7 banjot e maces ne Lalez ndaj mos dilni me aty duke manipuluar opinionin, familje plehre qe ju zente haka e ketij populli te shume vuajtur

                   1. X
                    Xxx

                    Keta jane aq te degjeneruar e letyra, sa flene ne te njejtin hotel secili me partnere te tjere. Me kellira s'besoj se gjenden ne asnje vend. Edhe ne parti njerez si vetja e tyre mblodhen, imorale dhe me nivel 0, edhe emrin e tyre nuk e shkruajne dot pa gabime.

                    Lini një Përgjigje

                    22:16 Politika 7 komente

                    22:10 Politika 12 komente

                    22:05 Politika 4 komente

                    22:01 Politika 8 komente

                    21:58 Politika

                    21:38 Politika 2 komente

                    21:33 Politika 25 komente

                    20:20 Politika 2 komente

                    20:09 Politika 5 komente

                    19:30 Politika

                    Më të lexuarat

                    10:24 Kronika 6 komente

                    12:25 Kronika 4 komente

                    12:15 Politika 15 komente

                    10:31 Kronika 9 komente

                    20:19 Kronika

                    09:17 Kronika 39 komente

                    Blog Tema

                    09:39 Blog 8 komente

                    18:18 Blog 10 komente

                    17:05 Blog