Te fundit

22:41

22:25

22:16

22:10

22:00

21:50

21:48

21:40

2023-12-04 14:50:00Politika TEMA

5 Komente

 1. D
  Demokrati

  ZAGAR ! Pronarin e keni ju por tani po beheni me pronare te re dhe ta gezoni ...IDIOTE !!!

  1. G
   Gjeshtenja te pjekura

   - Humorist digje veten jo parlamentin . - Deputet qe kryejne akte terroriste haaaa shtete dhe drejtesi leshi . - Ju beni karra gjozin mazhoranca voton ligje, jeni ne sherbim te familjes kriminale Berrisha e jo te votuesit nuk ju ka votuar askush te digjni parlamentin por te debatoni ne paerlament . - Kur ju pretendoni se keni te drejte pse nuk i drejtoheni gjykates kushtetuese ? Ju shkoni ne gjykate kushtetuese per gjera koti . - Qellimi eshte presione ndaj SPAK kuvedhe ti je i perfshire ne nje afere ne Berat per sistemimin e lumit ku e keni defiguruar qytetin jeni te gjithe pjese e krimit me krye kapo nongrata Berrisha

   1. A
    Azio

    Cfare eshte ky llojdeputeti Eshte gesntenjè e pjekur apo e zjere. Po kush po ju ndjek juve zjarrvenesve te shqiperise,perfect disa qe jane llum si ju. IDJOTA te shkalles siperore.

    1. c
     ce

     ne seancen e radhes pritet te hyje ne parlament sa te filloje seanca krrici i faro pace qofte pilafit me kollaro, me 2 gishta lart hipur mbi furgonin e policise me gjysmen e trupit perjashta duke bere garipin para deputeteve te maxhorances.

     1. s
      shpiragu

      O z LEFTER je i pa degjuar dhe nuk te njeh askush.Ska asgje te keqe mbiemri qe te paret e tu e kane perdorur.Qendrimi jot si politikan kur shfaqet me opinione, per situatene turpeshme qe keni krijuar ne parlament ,ju bene me mbiemra kafshesh,shpendesh, zvaranikesh,bile dhe hienash.Nuk mund te perdorni metodat e Hitlerit sot mbas 80 e ca vjet perpara ,ESHTE TURP E SKANDAL o Lefter.Po te tere trut e gomarit keni ne koke ore I ZI.Duhet te ndalni kete marrezi sa me PARE.GJUKONI me qetesi dhe sipas ligjeve te Parlamentit .Nuk do te kete KOMISION per G O N I G A L te beni ju lloqe kavaje .E mbylli Amerika ate ceshtje.Uluni me kembet ne tok dhe thirrini ARSYES si burra shteti qe jeni moooor DJALE ,.......

      Lini një Përgjigje

      14:23 Politika 1 koment

      14:10 Politika 3 komente

      13:42 Politika 2 komente

      13:33 Politika

      13:25 Politika 33 komente

      12:28 Politika 10 komente

      11:47 Politika 1 koment

      11:32 Politika

      11:07 Politika 13 komente

      10:56 Politika

      Më të lexuarat

      09:20 Politika 10 komente

      10:03 Sport 34 komente

      11:59 Sociale 47 komente

      09:14 Politika 4 komente

      17:05 Politika 10 komente

      19:19 Politika

      Blog Tema

      19:00 Blog

      14:30 Blog 13 komente

      19:44 Blog 7 komente