Te fundit

16:33

16:30

16:22

16:13

16:11

16:02

16:00

15:46

2024-03-02 16:05:00Politika TEMA

4 Komente

 1. r
  ramushi

  o me marsh te keqen e emrit te PS, o funderine... O SPAK, gropose sa me pare kete baltovine , se do t i benit nje nder te madh edhe vet PS

  1. S
   Socialisti anti Ramushi

   O Ramush , merr një brisk te mirë dhe ja rruaj lalit lart e poshtë e poshtë e lart . Ne mezi e kemi , udhëheqësin dhe kryeministrin e ardhshëm . Gjithmonë përpara , Erion Veliaj !

  2. P
   PS , tradhetoi tekniket, elektriçistet, marrangozë

   PD-ja mbeshtet biznesin e vogel dhe profesionistet e lire.

   1. S
    Shkembi

    Bravo Erjon! Perpara PS. Poshte mbeturinat fashiste te qelbesires non grata!

    Lini një Përgjigje

    15:27 Politika 8 komente

    14:00 Politika 7 komente

    13:33 Politika 2 komente

    13:22 Politika 1 koment

    12:40 Politika 11 komente

    10:57 Politika 7 komente

    10:01 Politika 16 komente

    09:52 Politika 10 komente

    09:44 Politika 43 komente

    20:31 Politika 28 komente

    Më të lexuarat

    21:22 Politika 39 komente

    18:09 Blog 25 komente

    17:10 Politika 67 komente

    09:10 Kulturë 9 komente

    19:47 Politika 53 komente

    19:19 Bota 9 komente

    Blog Tema

    10:04 Blog 13 komente

    09:06 Blog 2 komente

    08:48 Blog