Te fundit

21:10

21:00

20:50

20:38

20:38

20:26

20:23

20:20

2023-12-06 14:31:00Politika TEMA

64 Komente

 1. K
  KARIII

  ku e keni videon??

  1. !
   !!!

   Ketyre u kane plase dhe syte si duket se mendja u ka pjerdhur; "ku e ke videon", thote qorri dhe shurdhi menderisht?!

   1. T
    Thor

    Shikoji emrin njehere ????

   2. U
    U shofshin zagaret e Lexhendes

    O zot ku e keni vidion pyetja !!!

    1. X
     Xhezo Smokthina

     T'i vijë turp aktorit Xhepa, "ikën si ata qëntë që hyjnë në guzhinat e botës", kur duhet t'i thoshte: ju lutem prisni, nuk kam mbaruar! Turp dhe faqja e zezë për aktorin pa pikën e dinjitetit. Pa se kush është Sali Berisha të gjithë e dimë. Nga videoja mësuam vetëm kush është Ndriçim Xhepa.

     1. A
      Asmon Gazepi

      budallait i hapet rruge!

      1. B
       Bravo

       Koment i sakte .

       1. .
        .....

        Sa per gazetaret, ajo dihet, ata jane si mizat, qe rendin pas eres se mutit.

        1. I
         Ilir

         Eshte xhenazeja aty or Mik...nuk është as vendi as momenti ...Respekt!

         1. 2
          21 Janari

          Po perse o Xhexo fshatari me Saliun do merret ai? Apo do behet si Edmond Budina qd nga sekretar partie u telendis si legen per PD, apo si Neritan Licaj. Lere kafshen te beje ate qe di te beje kafsha ne cirk. Te terheq vemendjen edhe ne ceremoni mortore. Ke nje shtet te deshtuar! Nje SPAK te tredhur qe nuk e merr dot ne pyetje. Nje Gjykate qe liron Malltezin etj etj.

         2. Z
          Zeni viçidolit

          Kari Kar mbetet! Ati ka plasur zoti sytë që nuk e sheh vidion,që banditi Berisha është mësuar me këto shtyrje sa në parlament dhe kudo , mo komentuesi me emrin siç qënke vet.

         3. I
          Italiani

          Fain e kan kto qe shkojn i lepijn bythen Abandonoje !!!!!

          1. M
           Myzeqari

           Gazetare pisa malokeri hesapi ,i shkojne ketij krimineli nga mbrapa per interviste .

           1. p
            pilo Lala

            Pastaj ju vjen keq kur ju thone malok. Nqse ti je malsor, dil hapur si burre apo grua, dhe thuaji Saliut pse na korit krahinen, nuk ben burri keshtu kur ka xhenaze, ne morte. Po te shikoni me kujdes ne Parlament, luftetaret e Saliut jane Flamur Noka, Kukes, Asllan Dogjani, Kukes, Vokshi, nga Tropoja, Thuthuqi se i harrova emrin, nga Malesia e Madhe. I vetmi jugor aty eshte ky byt.hqiri Bardhi, qe kerkon te hypi ne krye te PD. Nuk mund te justifikohet Veriu dhe te shaje, verini fre malokut qe po ju turperon.

            1. P
             Prroji Thate

             Ky veprim eshte cnderim i xhenazes. Familja ka halle te tjera, por ketij njeriu i duhet treguar vendi. Ky te shkerdhen cdo gje...., nuk pyet, nuk ka respekt.

             1. I
              Illo

              Bardhi eshte Kavajas…Shqiperia e mesme e Haxhi Qamilit…besoj e kuptove tani karakterin e mentalitetin e ketij Dumbabe…Gjithesesi nuk ka rendesi nga je. Ata maloke qe i shkojne mbrapa Viçidolit nuk perfaqesojne malesoret, se malesore kane qene e Bajram Curri me te tjere. ata perfaqesojne b.thlepiresit qe kane bere leke me Bishen.

             2. S
              Sonila

              Zuska e Zuzar qe I vini microfonin nje gomar.

             3. G
              Gazetaruc

              Gazetar legen te pa edukuar aspak profesionist frikacak pabuksa. Ne momentin qe non grata kerkoje ti prishi intervisten ata duhet te largoheshin dhe ta linin non graten me gishte ne goje

              1. !
               !!!

               Po s'jane gazetare keta qe i perkasin nje pushteti te katert demokratik, keta jane qener rrugesh qe u japin nje kocke rroge dhe hidhen per ta ngrene, s'pyesin as per logjike e as per vlera te tjera njerezore. Paska pase te drejte ai Edi Rama qe u thote kazan, tu kishte thene qenef nevojtore ketyre lloj gazetareve. PUSHTETI KATERT !! Keta jane pushte plehra .

               1. A
                A.d

                une cuditem pse vazhdojne t i quajne gazetare... gazetare qe s kane shkruar nje artikull ne nje gazete ! Thjeshte mikrofoniste me pyetje te parapergatitura

               2. T
                Tarras-Bulba

                Po pse jane gazetar legena prandaj ky gerdalla, plaku matuf akoma krekoset e kakaris si gjeli ne maj te plehrave. Po t'a injorojne mediat plehren Sa-Halen nuk do qelbej e vinte era m#t.

               3. l
                llazi usa

                Ky eshte turpi i vendit tone, plehra e pa riceklushme.

                1. Roberto

                 Po pse c'prisni nga nje kafshe,nga nje shpellar qe ka zbritur nga malet me nje valixhe druri te lyer me boje vaji dhe kapardisej ne Tirane si gjel. Partia e rriti i dha buke dhe shkolle e mbajti ne gjirin e saj deri sa ky i pa bese e hodhi poshte dhe qendroi ne pushtet mbi 20 vjet vetem duke therritur Poshte Komunizmi (ne nje kohe qe ka qene komunist i flakte dhe sekretar partie) " E duam Shqiperine si gjithe Europa"," Better dead then red" etj etj. Sado qe ka vene pasuri marramendese familjarish shpellar do mbetet. Per hundesh do ti dalin te gjitha si Saliut ashtu dhe pjesetareve te tjere te familjes me niper dhe mbesa. Parate dihet qe i kane shperndare neper shoke e miq dhe qarri i tyre qe po pasurohen pa patur breke ne bythe.

                 1. e
                  enver

                  e keni gabim mos shpifni, ai priti sa te mbaroi pastaj iu drejtua gazetareve.

                  1. S
                   Sala

                   po ketu ne vidio sikur po del ndryshe o shoku enver....

                  2. Ç’do thot tjetër ?!!!

                   Jam shum i gzu , që mar pjesë në hidhrimin tuj .

                   1. R
                    Rapo Ahmetaj

                    I pa ngopuri Sali Mavrija edhe neper raste fatkeqesije kerkon te jete para kamerave thua se njerzija kane malle per te Ruajna oZot

                    1. N
                     Nandi

                     malok i piset dhe i pafytyre

                     1. K
                      Koli

                      Nje xhuxh si ty te flase per Berishen?

                     2. L
                      Loti

                      Ky s eshte lajm, gazetaret ishin aty per te marre ne interviste te famshmit VIPat tone, ky plaku Merre eshte njeri nga keta individe.

                      1. A
                       Ana

                       Ju nuk jeni gazetar, ju jeni servila e injorante.. Po si ka mundesi te pranoni ti hiqni mikrofonin nje artisti qe bente homazh dhe qe donte te thoshte dy fjale zemre, mes dhimbjes, per humbjen e kolegut kaq te nderuar , e shokut te tij? O palaqo gazetar, per te degjuar dallavate e plakut MERE kemi nevoje edhe sot, ne keto momente..!. Atij i kane rrjedhur trute, por me duket se edhe juve qe beni qfare te thote i QMENDURI. Turp te ju vije ..

                       1. I
                        Ilir

                        Bravo Ana,ky është veprimi me i shemtuar,i gazetareve.Dikush kritikon Xhepen,dikush shan saliun,pa vënë re budallallëkun e "gazetareve".Kemi si popull,shumë boshlleqe ne edukim por gazetaret i tregojne ne vetrinë .

                       2. a
                        ardit

                        O Tema,jeni bere si kurvat e rruges..

                        1. P
                         Populli

                         Gazetarë? Ato janë mikrofonmbajtëse.

                         1. K
                          Kafsha plak

                          Ky eshte nje kafshe qe e denofte zoti . Na erren syte kur e shikojme kete te paburre , mashtrues i papare nuk ka nje te dyte si vetja. Neveri , neveri dhe vetem neveri , krype te ngjalle ky kriminel, tarrallak, budall …….

                          1. G
                           Gerdeci

                           Saleh haleja

                           1. P
                            Patrioti.

                            Ju lutem ofendimet nuk janë zgjidhje .Do të ishte më mirë të mos intdrvistohej nga gazetarët.Turp për gazetarët dhe T.V (pronarët) që i japin kohë atij gjindjene.Meriton PËRÇMIM TOTAL.

                            1. T
                             Tirona

                             Fshatar, malok dhe komunist. 3 te keqija ne 1.

                             1. A
                              A.d

                              po c komunist more...ky eshte nje qen i udb se milloshevicit

                             2. A
                              Argita

                              Turp per gazetaret , turp tju vie te gjitheve . Jeni halabake . Ndricim Xhepa nuk e meriton te trajyohet ne kete menyre . I hiqni mikrofonat dhe ia jepni plakut kriminel , felliqesires, me te paburrit , me te pabedit, hajdutit me cizme …. Perfiton seedhte 80 vjec .. dhe jo vetem qe nuk i bindesh drejtesise por edhe i kercenon ky frikacak, ky burrac, familje kryehajduti , familje e degjeneruar.

                              1. Z
                               Zot fali ! Akoma enderrojne.

                               Vampiri çfare donte Aty ?!

                               1. "
                                "BOHOTINA"

                                Ai nuk ben as sa nje qime e Xhepes. Xhepa do mbetet. SaliHu do harrohet vetem do kujtohet per poshtersi, bema e gjema...

                                1. A
                                 AI

                                 O Tema.....late nam....Berisha Berisha...cdo beni kur te mos jete me ky...cfare do shpikni

                                 1. Q
                                  Qelbesirat shqipfolese

                                  Shqipëri - vend kërmash e kërma lëpirësish. Popull gërmadhë

                                  1. R
                                   Reja

                                   Kur ske bythë të gjykosh gazetarët dhe ti injorosh me emra një ppr një të gjithë ata qe ishin aty, i fut një titull që të kesh klikime. TURO PËR CDO GAZETAR QË BËN TËTË VEPRIM

                                   1. F
                                    Fcb

                                    Gabimi i Çim Xhepës , nuk duhet të kishte pritur derisa Doktori t'ju afronte Gazetarëve por duhet të ishte shkëputur më përpara nga kamerat. Gjithashtu edhe gabim i gazetarëve , sapo t'a kishin parë që Doktori hyri duhet të vraponin në drejtim të TIJ . Burrë Shteti pati thënë një Ambasador Amerikan.

                                    1. N
                                     Naimi

                                     Mirush Kabashi, Robert Ndrenika, por edhe Fuat Boçi kanë qenë aktor nën mesataren, pa vokal të pëlayeshëm(me zë hundor), megjithëse u perkrahën shumë si kosovar dhe çam nga shteti atehershem monist.

                                     1. O
                                      Ooo naimi

                                      Naimi nuk po flitet per Mirlesh Kaleshin vetem aktor nuk ishte kishte probleme me articulation e gjuhes shqipe po po flitet per sociopathin Berrisha.

                                     2. S
                                      Spak o te beje punen o te ike

                                      Qe Sali muti eshte nje malok i shekullit 17 kjo nuk diskutohet pa ofenduar malesoret e vertete po me muter se ata gazetaret qe i rrijne i bejne temena nje krimineli qe mban era mut tre ore larg nuk ka , po le le po i thone zot nje hale te qelbur nje vrasesi te shpreses te shqiptarve .

                                      1. N
                                       Njerzilleku

                                       Akoma presin gazetaret se mos thote ndonje fjale te mencur? Sa turp per gazetaret qe i hapin rruge nje njeriu te mbaruar para nje aktori te madh e te kulturuar. Jepjani mikrofonat lypsareve, me mire se ju do te dine te respektojne njerezit.

                                       1. H
                                        Hasoni

                                        Ne te vertete, kjo sjellje e gazetareve te ben te ndihesh dramatikisht keq dhe me turp!

                                        1. A
                                         Al

                                         Byrekxhinj jo gazetare…

                                         1. a
                                          americane23al

                                          Gazetarja nuk duhet t’a intervistonte Berishen duke nderprere ate te Ndricimit, veprimi i Berishes eshte absolutisht psicopatesk dhe tipik idiot bajraktar…neveri per per kete kerme dhe gazetare injorant..

                                          1. PER MENDIMIN TIM TURPI BIE DIREKT MBI TE QUAJTURIT GAZETARE.I MADHI NDRICIM XHEPA KUR E PA QE DONTE TE INTERVISTOHEJ PLAKU MERE TU THOSHTE GAZETAREVE TE CILET JU SULEN PLAKUT:INTERVISTONI KETE QE ERDHI SE KY E KA PATUR SHOK PUNE E PROFESIONI.

                                           1. a
                                            adi

                                            Turp si iken Xhepa nga nje Qakej nga sot skam pik rrespeki!

                                            1. C
                                             Columbo

                                             Berisha do mban një minut heshtje dhe kur të vdes Ndriçimi.Verisha shtiu Alibeajn nga foltorja kuvendit, shtiu lulin nga selia blu,.A kemi të bëjmë më burrin e fortë të Tiranës.

                                             1. a
                                              anti anarkisti

                                              Titulli: "Sali Berisha përzë Ndriçim Xhepën nga kamerat". Gazetaret servil është dashtë të largohen nga mumia – monstrumi S. Berisha sepse edhe ashtu e kanë në Medie 24 orë në ditë dhe na kanë lodhur me gënjeshtra shpifje dhe kërcënimet për të shpëtuar vetin dhe familjen kriminele, plaçkitëse të shtetit dhe kombit.

                                              1. A
                                               Aqif. Kopertoni

                                               Jam thellesisht i lumtun dhe mjaft i gzu qe marr pjese ne hidhnimin tuuuuuj. Maloku i dreqit....malok !

                                               1. A
                                                ALB Patriot

                                                Gazetaret DUHEJ te vazhdonin me intervisten e Ndriçim Xhepes.

                                                1. H
                                                 Heretiku

                                                 Shpellari, jo nje shkolle te beje, por 100, jo te dale jashte nje apo disa here, por te jetoje atje per nje kohe te gjate, po shpellar mbetet. Normat e kultures, qytetarise jane ne gjak. Ato o i ke o nuk i ke.

                                                 1. T
                                                  Tani

                                                  ÇFAR GAZETARIE ËSHTË KËTA NUK JAN GAZETAR POR JANË INJORANTE

                                                  1. A
                                                   Arjan cani katundar primitiv

                                                   Ky palaco , goje shthurur, sharlatan,qenie monster e shpifur, krimineli Sali nongrata, hajdut, spiun , i pabese ,tradhetar i ndyre tere jeten kete pune ka bere eshte tallur me te vdekurit duke i perdorur ne politiken e tij percarese.

                                                   1. A
                                                    Artur

                                                    Gazetar pa nder pa bin e iman. Turpi ju mbulofte o maskarenj. Sali mashtruesi duhet te bojkotohet do te promovohet. Ka shkaterruar nje popull te gjithe, ka vrare , ka prere , ka bere dallavere , ka vrsre, ka vjedhur, ka shkaterruar nje popull te gjithe. Do shkoj pas hekurave nuk ka nga shkon . Zoti marrte hak per tegjitha zullumet qe ka bere.

                                                    1. Çim Peka, gazekar

                                                     Deri kur me këtë mut Berishë që po qelb dynjanë...shkoftë në hale të qenëve...

                                                     Lini një Përgjigje

                                                     14:27 Politika 5 komente

                                                     13:57 Politika

                                                     13:10 Politika 6 komente

                                                     12:46 Politika 8 komente

                                                     12:24 Politika 7 komente

                                                     11:12 Politika 8 komente

                                                     11:05 Politika 54 komente

                                                     10:55 Politika 1 koment

                                                     10:44 Politika

                                                     10:25 Politika 24 komente

                                                     Më të lexuarat

                                                     12:02 Politika 13 komente

                                                     10:05 Blog 49 komente

                                                     11:32 Politika 9 komente

                                                     13:15 Bota 21 komente

                                                     09:19 Politika 20 komente

                                                     11:52 Politika 27 komente

                                                     Blog Tema

                                                     20:38 Blog

                                                     17:11 Blog 7 komente

                                                     10:05 Blog 49 komente