Te fundit

17:53

17:41

17:27

17:17

17:04

16:50

16:41

16:34

2024-04-15 10:16:00Politika TEMA

26 Komente

 1. z
  zot fali cfare ke krijuar !

  eh Enver ! Paske pasur te drejte .

  1. E
   Evisa

   E kam thënë edhe në një koment tjetër, Ilir Metaj sot ngjan me një pulë, e cila kakaris dhe kërkon të gjejë një vënd ku të bëjë vezën që është bërë gati për të dalë. Duket, Edi Rama po e përdor si letër higjenike duke e shfrytëzuar për qëllimet e tij, (si në rastin e sulmit ndaj Erjon Veliajt)por pa i dhënë garanci se mund t'i ofronte marrveshje bashkëpunimi në zgjedhjet e ardhëshme. Deri më sot, Ilir Metaj ishte rezervë për çdo krah politik, por tani është i shqetësuar se është shtuar edhe një lojtar tjetër, PD e Lulëzim Bashës, i cili kërkon pjesën që i takon në këtë lojë. Pra, nuk janë më tre lojtarë kryesorë në fushën e betejës, janë bërë katër, ndaj ai nxiton që të hidhet i pari në anën e fituesit, sepse ndoshta mund t'ja zërë vëndin Basha dhe ngelet si peshku pa ujë. Të mos flasim pastaj se sa do të ndikonte ndërhyrja e drejtësisë në këtë lojë, ky është aspekti jashtë politikës.

  2. M
   Mona

   CFare fatkeqësie per ket popull kur kujton ke ka pas president.nje hajdut ordiner nga. Cepani.

   1. S
    Sula

    Ndosh po pergatiet ti paraqitet sistemit te drejtesise si njeri me te meta mendore !

    1. P
     Preshi I lushnjes

     kujdes rruaj bithen se plas diarreja dhe te merr muti shalet o koke kar me zhufke

     1. E
      Edi25252

      KORANI (Blendi Fevziu ) do bisedojë me XHENERIKUN(ilir meta) ????????????????????

      1. K
       Karma

       Shvejku! O Çepan, ç'e pate fat! As per pune, as per zanat! Like, mblidhi delet, ke shku per lesh! Nuk e ha njeri qe, gja ke rreshkit, do dhe ben si Shvejku. Selam beji edhe vjehrres, kollovar!

       1. D
        Dridhe Like dridhe

        Burg ore bythqir classic, burg do besh, tani dhe për perversitet me te mitur. Ptu rrace muti , katundar safi.

        1. Roberto

         I ka ikur truri Agush Carit. Eshte bere si Shabon Qosja qe griceshe me te gjithe. E Imagjinoni dot qe njr president te hipi maje hekurave?? E imagjinoni dot Saliun?? Rexhep Mejdanin,Bamir Topin (ky hipen por nuk eshte Car si Meta) Alfred Mojsiun apo Bajram Begajn?? E lere pastaj te hipi Manuel Macron,Vjosa Osmani etj hhahajaaaaaa.

         1. P
          Pt'huuuuu pedofil Skrapari.

          Pt'huuu qelbësirë. Pt'huuu shkerdhatë. E kam kuptuar shumë heret, që ti je nji Pedofil. Ti, rracë-kurva Ilir do shkosh në burg për vjedhje e ndoshta edhe për tradheti ndaj kombit, por në burg, njerëz me akuza të tilla rrespektohen pak a shumë nga të burgosurit e tjerë, po të kesh akuzen edhe per pedofil, ty do të shkerdhehet rraca nga të burgosurit e tjerë, ti do rrifesh çdo ditë, ti do taksohesh çdo ditë dhe ti do ushtrosh në burg profesionin e prostitutës, që do të thotë, që ti do bësh rrolin e rroba-larses në larjen, tharjen, hekurosjen e rrobave të të burgosurve të tjerë, ti do gatuash për krejt katin ku do instalohesh, ti do blesh paketat me cigare dhe drogen per të gjithë ata të burgosur që e konsumojnë në katin tënd dhe siç ke deklaruar ti vetë, ti do t'ju thesh në mes karin atyre të burgosurve që nuk kanë parë nji femër për vite e vite të tëra. ps- kam degjuar, që po të pret me padurim në burg Altini ai gungaçi-kazimondo i Laçit....!!!

          1. P
           Psikologu

           Sa i shkon roli i karit

           1. c
            ceni

            Babale 3 sot tek Blendi do na flase per skandalin e te dhenave biometrike te Shqipetareve,e pikerisht per drejtuesin qe sot eshte nen arrest shtepie. Sot pra hajduti do bertase ,kapeni hajdutin,nderkohe qe minimalisht duhet te ishte duke vuajtur denimin per krimet ndaj ketij populli e vendi.

            1. T
             Taulant

             Dhe ty, PS-ja te zgjodhi president! Tallja me e madhe per nje shtet karagjoz! Tani qe je kerkushi kerkon te behesh dikushi. Ke te fala nga Shabon hunderi, ndjese paste. Drejt asaj rruge je tu shku. Do te te tallin kalamajt rrugeve - O ilir o flori, mona mona tu ka q.........

             1. V
              Vlonjati

              Ngjadhmëri shumë me ka.....in ushtar. Bobo kush ka qenë kryeministër dhe president, një fshatar fare psikopat. Monika duhet ta lidhi për kapistal. O Enver oaxke pas të drejtë.

              1. Y
               Yp xhi xhi yp chixhi

               Bobo e kur shperthen ky edhte i rrezikshem ky jo vetem te ha ate te mezit po ta ha edhe mutin te te le pa bythe , na cau menderen ka tere keto dite tamam si nje pskopat nuk di se c’fare te beje si duket ju afrua ngordhja nga Spaku e ne poston tili budallalliqesh sikur na plasi neve e dime mire qe ka pasuri te vjedhura shume po c’eshte nevoje te ne shese pordhe nj shemtire .

               1. S
                Si nuk nxori një të zgjuar e të ndershëm ky komb

                Kur ky që ka qenë president është kaq budalla,imagjinoni ata që i shkojnë pas

                1. M
                 Malshova

                 Kujdes lej dhembet se do ne kafshoc bythen me ate shperthim O IDJOT

                 1. T
                  TIRONA

                  Zoti te merr mendjen pastaj gjene!

                  1. V
                   Vasili

                   pi ilacet o karjan

                   1. © KENDVESHTRIM TJETER ©

                    Duhet të ketë ligj, për testimin e politikanëve që përsëritin probleme psiqike, për herë të dytë.

                    1. "
                     "Mrekullia"

                     Like floriri me pseudonimi "Drita" po shkuoka te shpertheje te Bledja i pseudonimit "Korani". Nje gje eshte per tu besuar...se do flasin per kontributin e tyre si ish-bashkepunetore te sigurimit te Shtetit. Nese ka gazetare te ndershem, medeomos duhet te refuzojne te jene prezent ne mbremjen e sotme te dy spiuneve Like, Fef-ziut, si dhe te spiunit Hoxha, President i ngelur ne tentative.

                     1. S
                      Sebastiano

                      Komplet bole.Agush Metaj

                      1. N
                       Na ruajt zoti

                       Paska gjet trencherman e Skrapari ne Bertin hajn te VEFES NJE COPE INJORANTI qe e terheq nje copa mish me dy sy ckrapari

                       1. p
                        paemerr

                        fisderra ,ky dhe te tjeret ...

                        1. H
                         Hekurran gabeli

                         Ky pedofil bythqirosh duhet te tregojë edhe për atentatin pa dashje që i ka bo Tan Leprit se gjoja ky i fundit i rregullonte dhëmballët Monës që shkonte te dentisti per kurs klarinete.

                         1. A
                          Agushi

                          O Agush,o Agush,ana e rruan ate karush

                          Lini një Përgjigje

                          22:20 Politika 24 komente

                          20:18 Politika 13 komente

                          20:00 Politika 1 koment

                          18:57 Politika 15 komente

                          18:40 Politika

                          18:10 Politika 3 komente

                          18:00 Politika 2 komente

                          17:20 Politika 10 komente

                          15:38 Politika 24 komente

                          15:09 Politika 5 komente

                          Më të lexuarat

                          13:17 Politika 14 komente

                          16:50 Politika

                          18:50 Rajoni 1 koment

                          11:38 Politika 4 komente

                          18:16 Kulturë 1 koment

                          15:55 Politika 2 komente

                          Blog Tema

                          20:50 Blog 1 koment

                          11:20 Blog 20 komente

                          18:08 Blog 3 komente