Te fundit

21:10

21:00

20:56

20:50

20:40

20:29

20:25

20:20

2023-12-04 11:07:00Politika TEMA

13 Komente

 1. A
  A.G.

  Tym edhe flakë, qiell' i Shqip'-risë, po i vjen vde-kja Qeverisë, nga Shqipo-Shqiponjat tropojane.

  1. D
   Drenica kuqe

   malokun, kur i hipen kalit per se prapthi, vetem plumbi e zbret

   1. R
    Raimond Vlonjati

    Ik mer te shkerdhefsha Sali kurven. Shpellart e garit. Çeçena gari.

   2. A
    Argita me pulle te kuqe

    Sa ja u rritet rrogat ketyre kurvave?…….. pak po bej vallaj!

    1. B
     Balshaj

     Ore ky BQ ne mall te babes eshte gje? Nuk eshte blere me leket e tij eshte blere me leket e shqiptareve...

     1. T
      Tironci

      Maloket ne parlament ,maloket te ardhur ne Tirane ,e tifoza me Partizanin e Tiranen shkatarojne stadiumin ,kur do pastrohet Tirana jone nga maloket ?

      1. X
       Xhezo Smokthina

       Kjo është e hëna e parë e muajit, nuk na thatë, çfarë u bë me Berishën, u paraqit në SPAK apo jo? Apo ju bëri sizakonisht bajgën edhe këtë radhë? Ju nuk jeni shtyp, ju jeni shërbëtor partiak, ju ka dhënë urdhër të mos e zini në gojë Partia dhe shoku Edi dhe ju nuk bëni zë fare.

       1. P
        Populli ju mallkon me gjith shpirt

        A mortja qe sju ha skeni turp jeni dhe deputet,e more miratimin nga kryetari i bandes verja flaken? Kush te pengon? E cjane keto lojra qe beni do mbaheni mend dhe do ngeleni ne histori si njeres negativ nga menyra si veproni te gjithe te majtewe te djathte me ne krye kryekriminelin Sali Berisha yyyyyyt pacavuret e kombit . Cfar hallesh ka populli e me cfar mereni ju doni pushtet kush e kush te vjedh me shume dhe ti mbroni pasurit atij krimineli ju vrafte Zoti me buke ne goje plehra epesofshi atje ku ju dhemb me teper.

        1. K
         Kurrizi I dushkut

         Vetëm mosë arthtë dita po këtij mulit dhe palokës do ja qimë motrën më këto që bëjnë se nukë i paguajm për këto maskarallëqe ne

         1. A
          Alban Dega

          OPERATIVI STRATEGKIK I UDB- BIA MULI NOKIC NE HYXHYM DREJT BURGUT PER TERROR KUNDER ALTARIT TE DEMOKRACISE- KUVENDIT TE SHQIPERISE Askush nuk eshte mbi ligjin aq me pak spiunet e felliqte te UDB- BIA-s gjakatare te Milloshevic Vucic, Stanishicit .

          1. C
           Ceni Boston

           Po si i lejoni keta zagare injorante te zbritur nga shpellat te tentojne ti vene zjarrin parlamentit?! Po plasini brenda se 2 -3 kokra legenash jane.

           1. C
            Columbo

            Arrestimi tyre për shkatrim të pronës së përbashkët, dhe heqja mandatit të deputetit( të gjithë atyre) që shkaktojn trazira, është mëse urgjente.

            1. l
             luani u.s.a.

             Deputetet e PD ne Kuvendin e Shqiperise tentojne t'i vene zjarrin Kuvendit te Shqiperise vetem e vetem te shpetoje deputeti i PD Sali Berisha kriminel,vrares,hajdut per veper penale nga SPAK,poashtu deputetet e PD-se dhe bandat e PD-se jane per lufte civile ne Shqiperi sikurse ne vitin 97'?!

             Lini një Përgjigje

             10:56 Politika

             10:45 Politika 1 koment

             10:37 Politika 2 komente

             10:28 Politika 15 komente

             10:21 Politika 1 koment

             10:14 Politika 7 komente

             10:12 Politika 1 koment

             09:58 Politika 19 komente

             09:40 Politika

             09:30 Politika 2 komente

             Më të lexuarat

             22:10 Kronika 1 koment

             11:04 Blog 80 komente

             09:19 Kronika 3 komente

             09:10 Kronika 7 komente

             17:02 Ekonomia 21 komente

             10:12 Politika 30 komente

             Blog Tema

             18:59 Blog 2 komente

             17:48 Blog 2 komente

             12:05 Blog 9 komente