Te fundit

01:10

22:41

22:25

22:10

21:58

22:00

21:50

21:40

2023-05-13 15:00:00Sociale TEMA

30 Komente

 1. L
  Luani

  Rrac e ndyr. Ca ti bej dy hajduta e qe te vun aty mor pleher.

  1. X
   Xing Fu

   E vuri Sali vrima dhe Like florini. Sali vrima apo Lul brava, kjo eshte ceshtia. Hahaha.

   1. k
    k

    Ndrysho fillimisht atë derrkucin e korruptuar të babait robqirë.

    1. I
     Ikni nga Shqiprija

     Ikni nga Shqiprija ju o Grek shqip dhe ju o Turq shqip foles, veç të kqija i keni sjedhe kombi Shqiptare. Poshte Turqija bashke me gjith Turqit shqip foles... Poshte Greqija bashke me gjith Grek shqip foles... Rrofte Shqiprija Evropjane...

    2. B
     Bashke shkaterrojme

     Berisha

     1. S
      Shpresa

      Fare e keqe e lindur nga nje baba tradhtar, Ermiona Bejleri ik ne Greqi, ne Shqiperi ti dhe familja jote heni te mallkuar!

     2. k
      kuptoka vetem Griechisch

      nga pas

      1. h
       hi moj te dhjefsha gjuhen e grekut

       ktu je ne himare ne Shqiperi dhe flitet shqip jo gjuhen e Dreqit te Mallkum grek

       1. z
        zbardhni komentet ju shkerdhefshim motrat

        Krimbat e janulles bllokojne komentet pasi jane duke i palluar me ymer bozin , sdihet kush ja merr me pare ne goje njerei tjetrit ,por nji gjo eshte e qarte ,se pederastet shkerdhehen ne kte Hale

        1. K
         Koli

         Nuk i njoh shume Greket,po kjo derisa flet Greqisht(megjithese besoj qe di dhe Shqip),ha buke ne Shqipni,por i pelqen si Babai Vrases i Peshkepise te flase Greqisht.Me duket e vogel nga mosha,por megjithate nje Pietje kam:E mban te Rruajtur aty poshte,apo Kacurrel?Po ike moj Bibe,po deshet Greqi,hudhune matane,nje ore larg e keni,cna cani trapin ne Shqiptareve.Ju Grekeqire doni dhe Himaren tani?Moret Finiqin,OK,Moret Dropullin,OK,por dhe Himara?

         1. p
          pse moj koce ,ne Politike ne kte moshe !

          Shqiperia ka shume me shume se Politika per t'i afruar asaj gojes tende , ka fryta qe s'i gjen dot ne gerrqi ,qe ta kenaqin

          1. N
           Noci

           Ka qene nje kohe qe njerezit e PD ne minorancë ne Himaren votonin vazhdimisht per PS.Mjafton ky veprim i Berishes dhe Metes per te kuptuar shqiptaret se ku ka perfunduar tradhetia e ketyre qe po punojnë kunder shqiptareve.Une nuk them te mos fitoje nje minoritar aty ku ka shumicen por jo nje antishqiptar dhe sidomos ne Himaren ku nuk perbejne shumicen dhe duke patur qellim t'a kthehen ne greke.Edhe presidenca edhe qeveria nuk duhet te bejne asnje leshime kur behet fjale per territoret shqiptare edhe pse aty banojnë njerez me kombesi tjeter ashtu si kudo ne bote.Te respektohet kushtetuta.

           1. g
            gjuha greke = gjuhe Gjaprinjesh Helmues

            gjuha me e urryer ne Bote . foli dikush ne gjermani greqishte ne nji restorant Gjermane ,u kthyen te gjithe gjermanet duke i pare gjith urrejtje . e me pas u degjua nji ze . ; cdo bythqri grek ne gjermani ,ala Euro nga qytetari gjerman apo carin !

            1. I
             Ilir

             Gjuhe jevgjitesh

             1. H
              Himarjoti

              Beleri e kruajti b... me gjethe fiku . Ta gezoje burgun!

              1. T
               T

               Ta kapim ta .......

               1. J
                Junanistan

                Pty little gojore,,me kercen sikur e ka mrena,,familje gojore qe ne embrion,,,certifikate burdelloje,,ptyyy

                1. C
                 Cubi

                 S'ka faj kjo jo. Fajin e kan goret tona qe i dhan mundesin qenve te grekut. Skishte faj ai i ashte quajturi gjoja diktator. Ai ju a martonte mamin. Dhe i thonin edhe baba nga qejfi. Kurse tani ne kete sistem leshi ka hyre greku serbi rusi e sa e sa te tjer dhe e hedhin vallen si te duan.

                 1. a
                  aleks

                  kesaj i thone rrit gjarprin te te haje koken

                  1. D
                   Dibraaaaa

                   Shqiperia e shqiptareve...vdekje tradhtareve...????????????????????????

                   1. E
                    Erdogan

                    Arnautet e vetequajture "skiptare" duan Periudhen Osmane jo Ate te Aleksandrit te Madh Helenistike qe fillon me Aleksandrin e Madh ne shekullin e 4rt P.E.S dhe mbaron me vdekjen e Kleo-Patres ne vitin 30te P.E.S. Helenizmi eshte Krenari per Ata qe duan te Identifikohen me Kastriotin. Kur Ignoranca dhe Idiotizmi dy Terma keto Greke eshte e ngulitur per shekuj eshte veshtire te eliminohet.As me vaksine. Epo kur hiqen dhe Veziret,Pashallaret,Bejleret dhe bijte e tyre se kane "Identitet" ne nje kohe qe kush nuk u Turqizua considerohej Kaurri i Derrit. nuk e kuptojne qe edhe flamurin (fllug angl) e kane te Kaurit nga Kostantinopolis. Se jane thjesht "Muslumane" vetem se kane ndryshuar cdo gje qe nga Emrat,Mbiemrat,Istitucionet,Fene e te pareve te tyre bile edhe breket i kane Osmane te ashtuquajturat Tumane te Cameve te Thesprotise qe ua ndryshoi Kombesine Turqia. Hipokrizia eshte se Ismailet,Frashellinjte,hasanet,Tahsimet luftuan per Baben dhe kunder Pppullit Greke me ne krye heronjte e Revolucionit Greke te ashtuquajturit Arvanitas. Kur u bene edhe enveret,Mah-Mutet (Mehmet "shqip"),Abdullahet (Abdyl "shqip"),Idrizet,Shabanet,Aqifet te na tregojne Neve qe jemi 'Pellazge"!

                    1. E
                     Erdogan

                     Per Arnautet e Mashmuteve,Envereve,Abdullaheve,Saleheve,Shabaneve,Idrizeve etj me shume rendesi ka Periudha Osmane se ajo Helenistike qe fillon me Aleksandrin e Madh dhe mbaron me vdekjen e Cleopatres se

                     1. F
                      Frankie

                      Po mir o erdogan trapi na thauj rrugezgjidhjen ?

                      1. K
                       Kacifa ngordhi

                       Erdoganomitstakis, shqiptaret te qijne gruan ty, se loqet ti kane prere dhe ja kane hedhur derrave ti hane. Kur juve shulloheshit ne shkretetirat e arabise, arvanitasit filluan kryengritjen kunder baballareve tuaj osmanllinj. Sapo u shporren osmanllinjte, sollen nje mbret nga Gjermania qe e quanin Otto. Ai gjeti vetem shqiptare ne Atjine dhe per te bere Graqine, solli arabe dhe osmanllinj. Ti je pjelle e atyre evgjiteve dhe prandaj te dhemb. Nuk zbardhesh me sharjen e shqiptareve o evgjiti turkoarab. Shpirtin e zi edhe Krishti do te ta urreje dhe ne Ferr do te hedhe. Sto mouni tis gynekas sou vre kopane, i alvani mathenoune pos na gamane.

                       1. M
                        Mbeshtetesi...nga prapa

                        Erdogan,,,po' pse e keni cehren e surrati kaq te zi o mavria,,,si shpjegohet,,,se edhe ne shqiptaret boll djell kemi ketej....ju surrat lesh arapi ....

                       2. K
                        Kauri lal myzeqeje ,,kristos anesti ,,,

                        Bravo e madhe qe mban fjalimin ne greqisht,,,,himara dhe gjith orthodhokset ne shqiperi meshat ,,liturgjit ne kishat e tyre grekorthodhokse i benin ne grqishten bizantine ,,1600 vjet dhe su ankuan ,,,,bravo dhe sunitet dhe bekashinjte myslym qe meshat per ramazan dhe bajram i bejne ne arabisht ne xhami, teqe ,dhe neper sheshe ,,,,kjo eshte demokracia ,,,,u pelqe apo su pelqen tjeter pune ,,,,

                        1. F
                         Frank

                         Un nuk di shtet ne bote qe ti lejoj minoritetet e veta te flasim kundra shetit qe kan lind kaq hapur ne qekami me europian se vete europianet, e kuptoj ka minoritet duhet rrespektu dhe qe kan korrniz ligjore dhe te mbrojtur me kushtetute ,por ligji dhe kushettua duhet te percaktojne korrnizet dhe deri ku i lejohen nje personi te shprehet ne menyre te lire ,po nejse dihet shqiperia gjithmone ka pas tradhtare dhe te shitur per dy kile tomate

                         1. V
                          Vetetima

                          Alexandri i Madh, Alexander the Great, Alexander of Macedonia. Vetem greket e sotem e quajn Alexander i botes Helenistike?! Pse nuk e quajn Alexander of Greece (Alexanderi i Greqise). Mesoje Pra se ka nje vije ndarese te hequr nga greket e vjeter midis botes Helene dhe Barbareve (kupto ata qe nuk flishin greqisht. Dhe Aleksandri i Madh i perkiste zones se barbareve. Aq e vertet eshte kjo sa per te marre pjese ne lojrat olimpike, fillimisht i jati, Filipi dhe me vone ai, Aleksandri, shkonin ne ishujt grek dhe paiseshin me certifikata fallco. Keshtu Alexander behej Aleksander-is. Edhe Kleopatra ishte maqedonase, Barbara dhe nuk quhej Kleopatra-is. Mjere ai vend i vogel qe mendon se bota eshte rrotulluar dhe vazhdon te rrotullohet rreth Greqis!? Deliri i Madheshtise.

                          1. F
                           Futja kot

                           Konica do thoshte : "E dhjere por krenare".

                           1. s
                            shqip

                            to mikro culaqi-arapaqi

                            Lini një Përgjigje

                            09:35 Sociale 24 komente

                            22:25 Sociale

                            18:13 Sociale 2 komente

                            16:10 Sociale 4 komente

                            20:53 Sociale 4 komente

                            11:43 Sociale 9 komente

                            11:12 Sociale 2 komente

                            09:36 Sociale 1 koment

                            22:25 Sociale

                            17:37 Sociale 12 komente

                            Më të lexuarat

                            09:31 Politika 24 komente

                            17:40 Kronika 10 komente

                            09:44 Politika 49 komente

                            11:41 Politika 14 komente

                            16:15 Kronika 19 komente

                            09:38 Rajoni 22 komente

                            Blog Tema

                            18:08 Blog

                            10:40 Blog 6 komente

                            18:59 Blog 6 komente