Te fundit

16:25

16:19

16:14

16:12

16:02

16:01

15:53

15:44

2024-02-20 18:51:00Politika TEMA

31 Komente

 1. T
  Tropojani

  Gjysmat jan kureshtare e po pertypin fara .shtyjnë kohen

  1. H
   Haaaa disfate totale

   Haaaaa Bardha me Mulin protest ne 200 katundar te ardhur me autobuze

   1. J
    Jorgo

    Bravo! E "tunden" cecenet Tironen

    1. d
     drejtesia

     Dhe aq sa kane qene prezent,gjysma e tyre jane policia,gazetare,kureshtare etj...dhe te mendosh qe eshte proteste kombetare,te paguar si gjithmone me panine e qofte,rruga falas! Ka plot qe kane ardhur me bo nji xhiro ne tirane se e kane qyl!.....mblidhni mendjen se nuk ju ndjek kush per te shpetuar bythen tuaj!

     1. r
      robi

      dhe gjysma e njerzve qe jane aty jane kalimtare te rastit qe duan te shohin shfaqje nga tallagjarja e Tiranes Adriana nockederrja dhe vokshi sygerdoqja me vetullat tranverstite te marre borxh nga cim gjata. shfaqje e bukur, por kur gergufet Muli te vjen me plas, pika o Muli kacavjerrsi , kurre nuk do vijsh ne pushtet, mbaje mend o gangster.

      1. D
       Dardani i Ri

       Sukses i madh për kombin tonë. Kam menduar se kemi shumë më tepër injorantë. Gjysma e tyre duhet të jenë të dërguarët e Kurtit nga Kosova.

       1. V
        Vaj vatani e mjer mileti

        Prapë shumë janë Nuk duhet të ishte asnjë Nuk duhet të dalë më as një këmbë shqiptari, as për njërën palë as për tjetrën

        1. U
         Ushtari.

         Po bejani qejfin si mulit e bardhes se ishin 40 mij 50 mij 100 mij ne shesh qe ti zere gjumi rehat se te shkretet ata ca kane per te hequr nga doktori..

        2. V
         Vicidoli

         E gjithe aleanca me nevojtoren i bashkon zanati I hajdutit. kurse popullit po i japin ndonje salcice dhe keshtu jane krenar te gjithe por qe vine pak ere..Cfare shteti do ngrene keta ndyresira qe e kane mendjen vetem si te mbushin xhepat.Kurre nuk behet ai vend po nuk vazhdoj drejtesia te coj tek vendi qelbesirat e te gjitha partive.

         1. L
          Llogaritari

          E ke gjetur tanam se cilët janë hajdutët: sa minustra të brëndshëm janë shkarkuar dhd futur në burg; sa ministra monustre janë shkarkuar; sa denime ka marë qeverija shqiptare nga humbja e gjyqeve me shaiotarë dhe me të huaj;…..Po Saimir Tahirin e harove?

         2. T
          Thyerje arresti

          Prap shume jane per nje gerdalle

          1. A
           Ardesa

           Po flamujt Amerikan ku i kane keta te Rrizbarkimit? I ka ne shtepi Sala mbase....komunisti Sale ,vdiq politikisht me kohe....hajani Edi Rames...

           1. J
            Jam shqiptar

            Kishin flamuj shqiptare! Kenduan dhe himnin! Ketu jane Zot shqiptaret! Cuditerisht i keni marre ne dore flamujt amerikane, ju pasardhesit e komunisteve qe e quanit Ameriken tiger prej letre!

           2. S
            STRUGA

            Hani mut ore Mut i shqiptarisë, llim jeni dhe llum keni qenë o të marrë. Protestë po bëni por për çka? As vetë se dini, pasi s‘keni asnjë kauzë pë të nxitur popullin të bashkohet në protestën tuaj. Ju „ulërini për kauzën tuaj- të ruani pasurinë e vjedhur në vite mos penalizoheni. Kjo është kauza juaj dhe nuk është kauzë e popullit shqiptar. Prandaj jeni NON GRATA, TË PADËSHIRUAR jo vetëm për Amerikën dhe BE-në e aq më shumë për popullin shqiptar. Sa më parë ta kuptoni këtë aq më mirë për ju, se populli e ka kuptuar moti kohë, prandaj ju përbuzë O Muti Noçka, Bardha u bë gazi i botës- lavire e pastër, ashu e mba vetin Bardha dhe Bardhat që i shkojnë pas.

            1. T
             Trapajane dibran

             O Edi,do te ti rruaje topet Mehdi aktori.E shikoni apo Jo,700 mije vete ne proteste.E dije ti,prandaj jà mbathe te Erdogani.

             1. D
              Dakord

              Hapen se mos i numërojë gjermani hahahahahahaha

              1. M
               Mul noka

               Po pse rreni mer moterqira aty ishte plot

               1. A
                Aron

                2000-2500 veta maksimumi. As nje lagje.

                1. s
                 serxho

                 Shpellare e malokeri...

                 1. S
                  Shqiptari

                  Ka nisur beteja per kreun e Foltores te lene rehem nga rahmetliu ne Papafingo.Tere kjo tallava qesharake e metonjesve qe luftojne per karrigen e thyer te non grates drejtohet nga ballkoni i papafingos per t’u treguar bytheceve qe çirren para kryeministrise,se pronari i Foltores jam ende une.Çfare loje qesharake me besimtaret qe protestuan,shane,gjuajten me molotov,hengren ndinje sanduiç dhe u hipen autobuzeve per t’u kthyer ne Kukes,Puke,Mat e Mirdite,Shkoder,Lezhe,Korçe Berat Pogrsdec e me tej,pasi e “Rrezuan dhe nje here Ramen”.Ndersa Rama pritet me tam-tame ne Stamboll nga Erdogen,pasi e ngriti ne qiell Daj Sami gjate vizites ne Tirane.Rama ik perseri!

                  1. P
                   Pisha

                   Aman,vetëm pa protesta mos na lini se skemi me çfarë të tallim k...n.

                   1. S
                    STRUGA

                    Saleh qeni, është mësuar të hajë atë që han qeni i rrugëve langaraq! O të marrë që e faktorizoni të vdekurin, a jeni duke e parë, duket si zombi i gjori!

                    1. E
                     Endri

                     kjo ishte vdekja e dyte per Salih shpellarin

                     1. E
                      Endri

                      kjo ishte vdekja e dyte per Salih shpellarin

                      1. Analist

                       Haram buken njerez budallenj akpma shkojne pas pordhve te krimibeit hajdutit shkateruesit te demokracise dhe drejtesise ne kete vend sali berisha.Njeri qe shyqyr pasivuri dore perendia vajti atje ku duhej ne zhdukje e te na lere rehat.Eshte kenaqesi qe mbyllet epoka e nje njeriu maskara e kriminel aty afer jane edhe dhume te tjere e shyqyr sa me shejt te shkojne ne te semes bashke me ujkun e madh.e

                       1. Z
                        Zeqine sallaksja bjonde

                        Me thene te drejten ca njerez ishin. Saliu nuk meriton as njeri te dalin ne proteste. Ky kriminel do te luftoji me ameriken? Hahahaaa. Duhet te rrasin brenda edhe Shkelzen sypeshkaqenin. Dhe tju a marrin paret dhe pasurine?

                        1. S
                         Skenderbeu

                         Ja rusjten jo vetem Edit por dhe Blinkenit dhe Erdoganit. Ysh ore gomere shpellash.

                         1. F
                          Filani

                          Lepini peshtymen tuaj qe nuk late vend pa peshty se Edi Rame keni kohe qe thjesh ja rruani edhe ai tall lesht me ju gjith kohes…sic thonim ne,BUK ME DJATH ju ka…as njk ju fut ne llogari fare ….niveli juaj e i mbeshtetesve tuaj eshte i trishte…me ju thjesht tall menderen cdokush jo vetem Edi Rama por gjithe shqiperia e shqiptaret.

                          1. Q
                           Qytetari i Thjeshtë

                           Sa shumë qenkan mo aman. Paska pas të drejtë Floriana Karo kur tha se ishin 120,000 persona në protestë!

                           1. 7
                            768

                            Coje drronin nje ore para o Bollino....normal kaq do duken

                            1. Z
                             Zyko

                             Per sa kohe te jeni koke derra nen thundrat e Rames e berishes do te mbeteni. Ngrihuni o trapa, ne greva e demostrata per ti hedhur ne koshin e plehrave keta plehra te koalicionit famekeq 30-vjecar rama-sali-meta-basha!

                             Lini një Përgjigje

                             18:40 Politika 6 komente

                             18:34 Politika 10 komente

                             18:28 Politika 16 komente

                             18:22 Politika 26 komente

                             18:17 Politika 23 komente

                             18:04 Politika 6 komente

                             17:59 Politika 4 komente

                             17:51 Politika 6 komente

                             17:42 Politika 25 komente

                             16:13 Politika 5 komente

                             Më të lexuarat

                             20:00 Rajoni 99 komente

                             10:49 Rajoni 14 komente

                             17:42 Politika 19 komente

                             10:31 Sport 4 komente

                             09:15 Politika 20 komente

                             20:18 Bota 6 komente

                             Blog Tema

                             16:19 Blog

                             12:22 Blog

                             11:37 Blog 2 komente