Te fundit

22:10

22:00

21:53

21:50

21:47

21:40

21:30

21:22

2024-02-21 15:51:00Politika TEMA

25 Komente

 1. v
  viola beqiri

  Turpi i krishterimit shqiptar, je o rahman!

  1. D
   Detari

   ramazoni eshte jevg musliman

   1. M
    Miço

    dekar burri a me ha i top mut o xax i zi prej Athine

   2. k
    k

    po te mos benit pislliqet me vorio epirin e me beleresin ndoshta sdo ishte takimi me turkin po me te tjeret. na dhembin syt kur e shofim ne turqi e jo ne evrop, po skemi cbejme, kemi greket e ju 300 evrot, skemi cbejm

    1. K
     Kisht fale ~!!!!!!!!!!!!!!!!

     beqir - myslimania i vjen keq per Krishterimin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    2. L
     Lali Fiku tiranasi i vjeter qe e quan veten tironc

     Shume e sakte "eshte rrote karri si Une", te lumte Ed Droga je ne konkurence Nard Noken.

     1. M
      Mondi

      Qe ti je me shume se rrote kari,d.m.th bythqire,kte e di dhe ti por nuk ta ben zemra ta pranosh prandaj po te ndihmoj une.Shko ule prapanicen tani se u largua Rama.

     2. q
      qyfyre rilindjote

      ...dhe Sulltani Stambollit u shqye se qeshuri me shakate e kripura te Duces...ndjese, te Rames!

      1. D
       Daullxhiu

       Mos e shani lali dhjerin. Po e con bashkin nga fitorja ne fitore.

       1. H
        Himarioti

        B ravo Rama, je më i miri! Vazhdo me kokën lart, injorantët nuk kanë të sosur.

        1. A
         Andi

         Katolik nga Qeparoja vetem Edi Rama eshte

         1. H
          Hamzai

          O sulltan Erdogan,shumë Ram ‘Skenderbeut’ or burr je tu i dhan. Mos harro se aj fetot po i mban Buk,uj e kafe ekspres po i ban. Do vij ni ditë,qi ene ty ka për t’bo hatanê Se asht sternip Skenderbeu e lufton për ‘kalanë’..

          1. a
           aliu

           Sabriu eshte turkoshqiptar ,,,,i biri kicos eshte grekoshqiptar ,,,,,te dy kara ,,,,

           1. P
            Pargaliu

            Ti bythar duhet te jesh Spiro. Gremisu o loqe e shiko gjineken se ta shpartalluan ne Karjan shqiptaret

           2. a
            adi

            Erdogani ne shkollen fillore vetem gjuhen e Nënës e ka fol me shoqeri,Shqip rrenjet i ka nga kraja ne mal te zi!

            1. L
             Liri

             S’eshte ndonje arritje e madhe diplomatike te shkosh mire me sulltanin e fundit te ballkanit apo me agjentin mcgonigal. Te dy kane te perbashketa shkeljen flagrante te demokracise dhe lirive

             1. M
              Mihali

              Bravo km im! Krenar per Shqiperine tone

              1. S
               Stefani Krete

               Je i modh si perhere Rame

               1. A
                Aldo

                Si gjithmone ne forme Ed i dashur

                1. D
                 Dudi

                 Ja dhe aldo i dashuri rames. Patrononazhiste eunuke

                 1. u
                  u shofshin zagaret

                  dudi i Dashuri Vampirit

                2. E
                 Eralado Hadushaj PEDOFIL

                 Eraldo Hadushaj një PEDOFIL ORDINER që punon në Policinë RRUGORE dhe NDALON PA SHKAK dhe PA ARSYE VAJZAT e Bukura të Tiranës dhe i NGACMON SEKSUALISHT ! I bëj thirrje SPAK (Altin Dumanit) dhe MINISTRIT Taulant Balla , që të SURVEJOJNË 24/7 , PEDOFILIN e Policusë RRUGORE Eraldo Hadushaj , të Birin e Batjar HALESË , dhe ta ARRESTOJNË një Orë e më Parë , sepse në tē kundërt VĒLLEZËRIT dhe të Dashurit e këtyre VAJZAVE , do të bëjnë VET GJYQĒSI , duke e DJEGUR të gjallë PEDOFILIN e Batjarit të ZI .

                 1. d
                  dylber i gjore

                  Shikoni si rri ramiu para rexhepit: I fergellon bytha,nga kenaqesia se e di cfare e pret.

                  1. T
                   Turku

                   Turqia, sna sjell dem, nuk kerkon vorio epir, prandaj rrini urt mos hani mut ju sufllaqe me xaxiqi se ju vjen naten baba erdogan. Ju qi gjinekat ne gjume. Nje sinjal pret nga Tirana. I vini nje tap bythes qe qelbur .

                   1. T
                    Ton

                    Ky Sabriu jone nuk respekton Protokollein...kaq

                    Lini një Përgjigje

                    15:00 Politika 8 komente

                    14:25 Politika 8 komente

                    14:05 Politika 78 komente

                    13:54 Politika 6 komente

                    13:44 Politika 5 komente

                    13:36 Politika 2 komente

                    11:48 Politika 3 komente

                    11:28 Politika 114 komente

                    11:20 Politika 4 komente

                    10:43 Politika 1 koment

                    Më të lexuarat

                    13:57 Sociale 19 komente

                    09:35 Politika 48 komente

                    13:30 Politika 44 komente

                    09:22 Politika 7 komente

                    09:15 Kronika 21 komente

                    10:25 Politika 5 komente

                    Blog Tema

                    21:47 Blog

                    20:47 Blog

                    11:15 Blog