Te fundit

15:20

15:09

15:07

15:00

14:47

14:36

14:33

14:27

2024-03-01 09:48:36Politika TEMA

32 Komente

 1. D
  Detari

  filoturket kunder filogrekve, zihen tradhetaret mes tyre lol...vk

  1. H
   Henk

   Detar kari. Jo, janë shqiptarët e vërtetë kundër byth..irave grekqira. Nejse, meqë ra fjala, të ka dhjerë papuja sot në gojë apo akoma?

   1. A
    Akoma e shohin Fevziun?

    Ky Dekari nuk është grek. Vetëm mamane ka greke. Pra gjysem është. Si rrjedhim nuk e pranojne në Greqi. Nga e keqja është bere grekedashës. Por, kur bë politikë edhe çuni i Faros, Balli mafishja, mos mbestë politikan më këmbë mos mbestë, do thoshte Jovani i shkrete ndjesë pastë. Kur e shoh më hapen zorrët dhe me vjen per të vjellë.

  2. I
   Ilir

   Me i ndyri eshte Ky, kelyshi i fari pilafit, spiunit e bythlepiresit, bashkepunetor i berishes si ne kohe te komunizmit ashtu edhe sot, eshte qenia me e ndyre... Pthuuuu.. turp qe jane vene ne sherbim te grekeve e antishqiptarizmit. Perse dreqin i ftoni neper tv?! Apo edhe ju qe i ftoni, keni ngrene te njejten corbe?! Bravo Baton qe i dhjeve mu ne emision e ike!

   1. p
    pilo Lala

    Batoni eshte personalitet, ka qene anetar i Komisionit te Kosoves ne Rambuje. Batoni eshte koke qe duhet degjuar.

    1. J
     Juristi

     Batoni është spiun i udb-së jugosllave legen burre

     1. H
      Hordhia e ndyre e Sali Rrumpallës

      Ou, ore Jurist i Kristalit. Me atë me xhamite e pe? Apo e ngaterrove Batonin me Saliun. Pa na thuaj, si provohet që ka qene spiun i UDB-se? Daja i Liri Berishes ka qene major ne UDB. Dhe dhenderi i Milicës e ka vertetuar disa here qe është kunder Kosovës se pavarur. Por per Batonin nuk na the gjë, o papagall i Saliut. Me shumë mundesi ka Rama të jetë agjent i kinezëve, se sa Batoni me UDB-ne.

      1. a
       am

       Për spiun s’kemi fakte , për Rambujenë e kemi parë vetë.

       1. Z
        Zoti me shqipetaret

        Pafytyrsia juaj nuk ka limit........poshte antishqipetaret......poshtersia e kombit shqipetar duhet te qerrohet nga ai vend........ Gazeta Tema.......ju jeni nje gazete shqipetare........c`faredo maskaralleku te shkruajne antishqipetaret eshte detyra e juaj ta braktisni ( e pakta )......denoni dhe injoroni.......boll me ......ne jemi shqipetare dhe ne shtypin tone nuk duhet te lejojme c`faredo qeni e mace qe jane kunder kombit shqipetar....boll me......

      2. B
       Baca-Bajram

       Batoni u tregua i qut dhe i la ata zagaret te lehnin e hanin m#t... Poc'do presesh nga nje panel ku ben pjese Kerrici Falliu dhe drejtohet nga qerosi Fejziu... pa permendur ate bythqiring filogrek... Emision vari trapin!

       1. E
        Evisa

        Të kesh djalin e Fahri Balliut pjestar në një panel, sinqerisht një pako aspirinash me gjithë ambalazh të pijë i ziu njeri nuk është e mjaftë për t'i ulur dhimbjen e kokës.

       2. F
        Fevziu artopoland i familjes kriminale Berrisha

        Vertete ka njerez qe shikojne emisionin e ketij sekrerari te rinis komuniste , porte parole i familjes kriminale Berrisha ?. Emision per Bejlerin haa kur ne Tirane ishte samiti BE ne llogjiken e ketij komunisti me shume rendesi ka Bejleri se samiti dhe me qesharake eshte se ne studio ka ftuar tre debile te ashtuquajtur te djathte konservator qe marin ne mbrojtje nje antishqiptar qe djege simbolet e shtetit haaa e djathta komuniste . I ftuar femijs i spiunit paçe pilaf kerriçi Klevis qe ne Londre jetonte ne shtepine e Damir Faslliç... i ftuari tjeter qenka kanishi apo konece Fredi Bejleri dhe i treti nje palaço studiosh . Ne krahun tjeter Bâton Zekthi dhe nje tjeter ... Nje emision i pa ballancuar thjeshte per te bere zhurme nje zevendesim i emisionit te idiotit A Cani . Injoroni emisione kazanesh te tipit te sherbetorit Fevziu Une se shikoje ku

        1. t
         tetovari2

         Unë që mooooti kam ikur prej këtij emisioni OPINION të moderuar prej kryek@rit Blendi Fevziut,shokut të Batonit! Ka mbi 18-20 që nuk i ndjek.

        2. m
         monarko fashisti i fundit

         Kush i nxjerr keto filo manarko fashiste greke neper ekrane. C'jane keto avokate sharlatane qe bredhin studio me studio e mbrojne nje kriminel si Beleri. Por bashkepunetore me ta jane edhe moderatoret qe i ftojne ne studio.

         1. Z
          Zoti me shqipetaret

          Ke thene edhe fjalet qe me burojne mua nga shpirti......boll me me sharlatane e te shitur.......keta jane pjella e atyre qe ai sistem para (50-vitesh )i plaste ne burg.....gjithmone e me shume po shihet se antishqiptarizmit i jepet goje dhe veshe ne televizionet shqipetare........boll me...boll se po i vjen ere kesaj pune.......

         2. A
          Astriti, Holland

          O ca plere ky Sula...po Zoti qysh I shemton keta qe jane dhe kaq te poshter? Te tre ata plehra njeri me I shemtuar se tjetri,o te shitur qe vetem nje Enver u binte hakut ju, ankohen qe jane persekutuar,ja ku I kini shikoni si mbrojne kriminelet diten me diell,po nuk ka faj Syli se nga ai rasat eshte,mamaja na vodhi leket e pagave ne ate kohe qe nuk guxonte njeri dhe u denua ca muaj burg,gjynah qe nga ngjare nga rasati I te jemes qe jane me turpe...se babin e ka patur zotri

          1. B
           Blersi

           Studio fshati, zihen, grihen, nuk len tjetrin te flas, shajne pa arsye.

           1. B
            Boston

            Fevziu eshte me antishqiptar, me antiperendimor si cope e pandare e Sali Berishes. Emision pa vlere ne nje kohe kur u mbajten dy samite te nivelit nderkombetar…….. Eshte dhe njeri me shpirt te lig……

            1. Këtu po lehin spiunazhet e huaja dhe ju kërkoni lepurin. Nuk e kuptuat Zheleskin kur tha rrallën e ka ballkani.

             1. D
              Demokrati idealist

              Të gjithë e dijnë se Fezua është një bythëlepirës i sali malokut.Ai i shërben atij dhe Frangajt sepse ata e kanë bër qerozin të pasur.Ai e heq veten si patriot,por t’i bësh temenara malokut është njësoj sikur i ke bër temenara armiqëve të Shqipërisë.Surrat bytha Beleri është një antishqiptar dhe anëtar i MAVI-t ,një kriminel i vorio-epirit.Dhe fajtor që ky plehu beleri është sali haleja dhe ilir muti.

              1. S
               Sadiu

               Sa mirë e bënë punën e qarqeve greke ky Bledi Fevziu në emisionin Opinion. Ky vazhdimisht ka qënë një antishqiptar i emëruar në emisionin e Klanit, Opinion

               1. G
                Gjeka prej lezhe

                Shume mire beri qe iku i dhjeu mu ne emisjon Fevzos , nuk cuditem pse iku po pse shkoi ne nje takim me ate super pleren Klevic Badhiu cunin e Fadhi Badhiut qe e ne paraqitje nuk eshte njeri po si specie i krijuar ne laborator , apo ata te ftuarit e tjere krah vicit te faros dy anti shqiptare qe dite naye hane mut nga Sali jeja e dalin ne tv na japin mend mbrojne qe batakci si Cred Beleri .

                1. D
                 Doda

                 Kush eshte antishqiptari me I madh. Ai qe drejtue emisionin

                 1. L
                  Luani

                  O Fevzi ! Batoni iku ne te sateme. O pleher.

                  1. Z
                   Zefi

                   Fevzi harrova te te them qe me A . Bushtin jeni e njejta marke, nje pleher greke je edhe ti ,maskara.

                   1. Q
                    Qerimi

                    Batoni nuk kishte faj!Fajin e ka ky byth qiri Fevziu dhe shum Fevzia të tjerë që ftojnë nëpër studio filo Grekqirë,dhe anti Shqiptarë ! Në Grekqirë janë vrarë ,burgosur me mijëra Shqiptarë ,dhe kuk kanë pasur bythë të dali në TV të e Grekqirëve të mbrojë bashkomësit e tyre Shqiptarë.

                    1. x
                     xheJ.eN.Bi

                     O Fevzo si nuk e kuptoje pse iku Batoni.Unë 5 min.e hapa dhe më filloi dhimbje e kokës kur flisnin të gjithë bashkë.Sa niste të fliste Batoni flisnin edhe tre të tjerë dhe nuk mora vesh asnjë fjalë.

                     1. H
                      Hamzaj

                      baton Stanishiqi këshilltar i jashtem i Vuqiq dhe Ramoviq . qija bre nanen..

                      1. x
                       xheJ.eN.Bi

                       O Hamza Kastrioti ...derisa q-ën e bëni ç-ë ,pse te qija nuk e shkruan çika.

                      2. P
                       Patriot

                       Je fisnik, i madh Baton! Te paçim!

                       1. S
                        Sebastiano

                        Bojkotoheni kete emisjon shkerdhate me ato pederaste te ftuar si puna atij evgjitit Suli dhe kerriçin e Fahri paces.

                        1. s
                         shpiragu

                         Per z Baton duhet te kemi RESPEKT,eshte nje nga gazetaret dhe analistet me te mire ne studiot TV tona.Emisioni Opinion i B Fevziut e ka humbur pre kohesh interesin e shqipetareve,eshte shndruar ne nje TALLAVA te keqe.Aty asnjeher nuk meret vesh per cfar flitet e diskutohet.Ne te gjitha emisionet ftohen persona pa pjkuri politike dhe analitike.Aty ka vetem zhurme dhe asgje tjeter.Dikur kame menduar se B Fevziu do ishte nje BRUNO VESPA shqipetar,por sh shpejt nga fillesa e ketij emisioni u binda se ,ai nuk do ishte emision i pa varur asnje here.Kjo vetem per pa aftesi drejtuese te B F,sepse Fevzua i jone favorizon vete nje krahe politik.Mendoni dhe kujtoni,_Ylli pangon, Mesila Doden,f noken,salianjin ,balliun tevjetrin e te riun e sh te tjer.Qe per cdo debat qe zhvillohet ,do gerthasin duke bere zhurm dhe do flasin vetem kunder EDI RAMES.Keto skena cakordojn edhe Blendi Vespen dhe ai me stek ne dore vetem leviz instiktivisht para dhe mbrapa pa qene i afte ti dali zotte studios dhe te vendosi NORMALITET ne DISKUTIME. I ka ngel mendja te fredi bejleri,te cilit nuk duhet ti zihet F A R E emri ne goje se ka qene BASHKEpuntor ne VRASJEN e dy BIJE NENASH ne KRYE te DETYRES.Si Batoni duhet te veprojn te gjithe te ftuarit per aq kohe sa FEVZIU do ta shdroj studion ne PAZAR roskoveci.

                         Lini një Përgjigje

                         09:42 Politika 22 komente

                         21:10 Politika

                         19:58 Politika 27 komente

                         19:19 Politika 8 komente

                         19:02 Politika 30 komente

                         17:07 Politika 7 komente

                         14:16 Politika 53 komente

                         14:18 Politika

                         14:08 Politika 3 komente

                         13:55 Politika 4 komente

                         Më të lexuarat

                         20:00 Rajoni 99 komente

                         17:42 Politika 19 komente

                         10:49 Rajoni 14 komente

                         10:31 Sport 4 komente

                         20:18 Bota 6 komente

                         09:15 Politika 20 komente

                         Blog Tema

                         12:22 Blog

                         11:37 Blog 2 komente

                         21:10 Blog