Te fundit

20:50

20:40

20:29

20:25

20:20

20:10

20:07

20:00

2024-02-20 15:38:00Politika TEMA

29 Komente

 1. D
  Dari

  Normale qe 2 sulltanet aktuale te ballkanit kane shume te perbashketa dhe gjera per te ndare.

  1. S
   Sunit Shiit = Shit

   Dy vellezer te nje gjaku. Uallah akbar gezuar ramazonin.

   1. A
    Arvanitasi

    Ti mut zhabzi me emrin Shit na rrufsh Karjanin e na hengsh i tope muti se ju evgjitet e Athines sa here ju kercenon ky burri ne foto i beni hallve. Ptu pederasta njerez

    1. V
     Vasili

     Sunit kjo qe bejne keta te dy quhet tallje rakue bet 5000 me xaxat jevgj grek qira. Rrofshin e qofshin shqiptaret, ky popull i bekuar nga ZOTI

     1. j
      janulla non grata

      Kur e priti sygerdalla jot Micua i Takit dhe i beri pipa ne mes te Athines ishte mire atehere e gabzer i janulles ....atehere nuk ishin vellezer te nje gjaku , tani po ....ik se ka dhjer ne benevrek Janulla , shko fillo me llap ....

      1. D
       Daullxhiu

       Rri urt ti vorioeqirjot, te shpeton shurra nga birazeri Erdogan.prandaj mos hani.mut ju grekqiret.

       1. J
        Janulla online

        A edhe Greki Maxhupi i tho vetit Eropian. Erdogoni kur erdh n Athin, kevet tja honger Specin. Edi Rama i krshten pot d'hoket musliman brother ne syt e nje t friksuenit. Grek Maxhupi rracist, lol.

       2. G
        Galltë fare

        Ditë e madhë për Turqit shqip foles... Turqit që mbeshtesin Ramën Kane dasëm se pse Ramë Turk hajduti takoi me suksesë dhe dashuri të madhë babnë e Muslimanve shqip foles... Kursë Turqit që mbeshtesin Sali Gerdeci kanë Mort dhe do protostonë se pse Kane izeluë Saliun.. Gallatë Fare

       3. S
        Security Engineer

        Presim nanje vlleh tani te dali e te shaje shqiperine, fene, etj. Respektoni cik vendin qe ju ka mbajtur

        1. H
         Hahahahaha....

         Corape kuqi nuk e "rruan" kkk per me te "bukurin" ne Ballkan..sa te kete...SHBA dhe Erdogan baben....ja ka shkerdhy "pragun" grekeve...shkumezojn greket kur e shikojn qe ben vizite tek Erdogani....hahahahaha....gjithmon e me shpesh.....te presim shtypin grek...cfare do te serviri kete rradhe per viziten e Corape kuqit....me siguri..komplot kunder Greqise....hahahahaha...

         1. A
          Ariu Polar

          Corapekuqit i ka hyre frika ne palce nga Serbi qe po behet gati tja plasi dhe ti shfarosi alvanet turko-mongol. I mori informacionet qe nese fiton Trumpi, Amerika nuk na mbron dot nga Ruset e Serbet. Do rrojme dhe degjojme.

          1. H
           Hahahahaha....

           Te ishte gjeopolitika aq e thjeshte sa ta shpjegosh edhe ti ..o carac...vari kkkk Planetit...hahahahaha....cmenduri me ju...kokrrat e Anastasit...nuk u "poqet" nje here o derra...

           1. M
            Mihali

            Na e rruaç o Ariu po Kar jevg grek qire. Shko laj sumen e ik pallohu me Qishe me Janulle bytharin

            1. M
             MiçoKakis sufllaqis bythaqis

             K Ariu Pokar o jevg prej Ger qie a na ha i top muti ti bashke me dhespot kaken

             1. U
              USA

              Ja qe sfiton Trampi dhe ti o ariu polar do shkosh atje ku e ke vendin, ne akullnajat e Arktikut.Do te japim dhe serbet na mbrapa.

              1. H
               Henks

               Ariu Polar. Të na hani karin ju grekqirat, turkqirat, serbqirat dhe krejt ju bythqirat që hani mut kundër shqiptarëve.

             2. F
              Fati

              Pritje madheshtore

              1. 2
               2

               2 idiota pseudo-diktatore injorante qe kane fundosur ekonomite e vendeve te tyre.

               1. R
                Ramalluku i Surrelit

                Ne kete dite sikleti te asaj proteste ne Tiran, gjeta te shkoj ne vater te vellami Erdogan / per Sulltanatin ti marr eksperience, qe ta zbatoj ne Tirane me urgjence / se edhe me blerje votash nuk e shtyj me gjat, ndaj me mire po behem Sulltan e po rri rehat / edhe ne keputet Zullumi e plas tjeter Skandal, do bej si koke turku ndoj Balle a Spiropal /

                1. P
                 Pargaliu

                 I barabarte mes te barabarteve, flm km Rama qe i jep vendin e merituar Shqiperise tone mëmë

                 1. H
                  Himarjoti Lab

                  Faktor stabiliteti ne Ballkan e Europe. Me ne fund e kuptuan dhe fuqite e medha. Je i madh Ed Rama

                  1. B
                   Bollano

                   Respekt per keto 2 burra! Rrofte e qofte Shqiperia

                   1. A
                    Aldo

                    Nderim te madh i beri Erdo km Rama kjo tregon rendesine e madhe qe ka Shqiperia ne gadishullin ilirik. Forca Shqiperia ime

                    1. B
                     Bastard i bllokut

                     Qenie perverse historike,qe ne menyre tragjike vazhdon te jete ne krye te ketij vendi europian,qe vazhdon ta rrokullise Shqiperine,perseri drejt erresirave islamike,duke shkaterruar nga themelet,ate kulture monumentale,qe na prezanton si europian dhe duke vazhduar te denigroje heronjte tane kombetar te trimerise dhe kultures.

                     1. A
                      Avokat Ngjela

                      Sot ta tregon Erdo o Edvin I Surrelit, ta ben bythen cope.

                      1. V
                       V

                       Do mbjelle ndonje xhami tjeter plaku ketu?

                       1. R
                        Reciproke

                        Shume bukur,kush te do e te nderon,Duaje e nderoje 100 here me shume,.....dhe kush ste do e ta ka me hile e te can trapin,tregoji trapin 1000 here.

                        1. S
                         Sebastiani

                         Na rrufshi Karjanin e na hengshi Dule mutin o evgjiter afro aziatiko grek qire me komente koti e pa pike lidhje... Faktori shqiptar sa vjen e behet me i forte ne gadishullin ilirik, tashme e kuptoi Amerika dhe Europa qe Shqiperia eshte çelsi i ballkanit.

                         1. R
                          Real

                          Po rruge te gjate ke marre ore hipokrit dhe hajdut me damke. Kjo dite ishte test per te provuar se cfare njeri je ore frikacak i peshtire.

                          Lini një Përgjigje

                          15:15 Politika 11 komente

                          14:15 Politika 6 komente

                          13:35 Politika 4 komente

                          13:26 Politika 2 komente

                          12:42 Politika 7 komente

                          12:33 Politika

                          12:09 Politika 3 komente

                          12:01 Politika 47 komente

                          11:17 Politika 7 komente

                          10:56 Politika 2 komente

                          Më të lexuarat

                          22:10 Kronika 1 koment

                          11:04 Blog 80 komente

                          09:19 Kronika 3 komente

                          09:10 Kronika 7 komente

                          10:12 Politika 30 komente

                          17:02 Ekonomia 21 komente

                          Blog Tema

                          18:59 Blog 2 komente

                          17:48 Blog 2 komente

                          12:05 Blog 9 komente