Te fundit

22:42

22:27

22:23

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

2023-11-28 12:06:00Politika TEMA

99 Komente

 1. M
  Maloqja vorjoqimarjot i Viçidolit

  Kulluf kari! Mungonte edhe sekretari thithkars i Ferid Bejlerit dhe Janulles, t'i bënte homazhe Ismail Qemalit!

  1. O
   Oerdi

   Hahaha. Fiks si Shaban Qosja, behet keq po si the o surrat si lafshe gjeldeti.

   1. H
    Hajduti i Surrelit

    Sala thote qe Rama eshte spiun . Rama nuk eshte aq shume spiun, Rama eshte njecike spiun, se eshte sherbetor i Vucicit ,po s'ka gje se e duan keta budallenjte qe gelojne ketu tek pacavure Tema

    1. S
     Shqiptari i Ilirisë

     Kockat po i trokëllijnë Ismail Bej Vlorës kush i ka shkuar tek varri!

     1. P
      Putin Gelboqja

      Po mer Hajduti i Clubit Partizani, naften dhe benzinen Miloshevicit ja dergonte Ram ...Sal Berisha!

     2. S
      Sali kufoma

      Po' ti hajdut i vicidolit,,cfar te plakes do ketu tek tema,,,,ik qiu andej nga qim picka,,,,boj te fala dem llapes,,

      1. L
       Lushi momes

       Mir o bole mire, vure kunor ene ti mas Sales or te q Sala

     3. p
      pilo Lala

      Kufome, zambi qe bredh rrugeve per te ngjallur frike, gjakderdhje, djalli vete.

      1. L
       Loni pe Kolkondasi

       Yyyyyyt ere Berishë, gerrmisu tujte, të hengcin pidhezat, të hengcin.....

      2. X
       Xeni pjella bythqir e Lili hajdutes

       Me ShkelXen bythqirin në burg e Argiten shume te shemtuar (qe do nderroje seksin) në burgun e burrave Salih gazbardhisti do perfundoje në me jam abi bin babin në tavolinat e njerezve si objekt talljeje.

      3. k
       kirurg

       Ky bën lutje që ta shash. Nuk rri dot një ditë pa dëgjuar sharjet ????

       1. S
        Si Shaban hund-dërri

        ahahahahahahaha.... e fortë kjo.......... ahahahaha

       2. N
        Noci

        Dhe kur thote do rrezoj Ramen,po me ke mor matuf,

        1. H
         Himarioti

         Nuk ka fyerje më të madhe për kombin tonë dhe Ismail Qemalin se, prezenca e krekriminelit të kombit tonë, Sali Shpellar Berisha, pranë Varrit të Ismail Qemalit, në ditën e madhe të Pavarsisë.

         1. L
          Legen

          Legen burre asgje me shume

          1. D
           Diku

           O kerme! E para Edi Rames I ke Ruhr e do ti rehash te gjatin. E dyta mos dil rrugeve pa dike qe te mban per krahu se do te bjere ndonje damlla ose do te shtype ndonje makine .

           1. A
            Agimi

            Ore Diku lere ore burre ta shtypi makina sepse duhet patjeter te zhduket ky nga faqja e kesaj toke qe te beje per mire ky vend.

            1. A
             Agimi

             Ore Diku lere ore burre ta shtypi makina sepse duhet patjeter te zhduket ky nga faqja e kesaj toke qe te beje per mire ky vend.

             1. A
              Agimi

              Ore Diku lere ore burre ta shtypi makina sepse duhet patjeter te zhduket ky nga faqja e kesaj toke qe te beje per mire ky vend.

              1. A
               Agimi

               Ore Diku lere ore burre ta shtypi makina sepse duhet patjeter te zhduket ky nga faqja e kesaj toke qe te beje per mire ky vend.

              2. D
               Demokrati orëve të para

               Si e kanë lejuar këtë mut muti të afrohet në festimet në Vlorë. Këtë monstër nuk duhet ta lejojnë të dalë në ambjet publik pasi ndot edhe ajrin që thithim. Poshtë tradhtari Sali Krimineli !!!!!!!

               1. p
                pilo Lala

                Nuk kishin cfare ti benin, se tha Albini ka ardhur me mua. Te marret me te marret, mashtruesit me mashtruesit.

               2. L
                Luani

                Ky ka bërë kakën në brekë .., ishalla ka bebelina .. rrotd kari kompletë

                1. S
                 Sali Ram Sheqere Berrisha ( Helena e Tropojes)

                 Mos e gjykoni eshte njeri i dale nga shpella qe nuk di cfare eshte gezimi hidherimi eshte njeri pylli ..... Sali komunisti burgu Recit nuk eshte i keq

                 1. A
                  Agimi

                  Burgu eshte lule per kete pleh. Ketij kermes i duhet bere mishi copa - copa.

                 2. P
                  Petrit vasili surat bytha.

                  Sali ha. mut ha

                  1. P
                   Preshi I lushnjes

                   Salih kari karaxhic gerdeci eshte vetem nje dordolec I pd se me te pjerdhur shqyptare.

                   1. P
                    Preshi I lushnjes

                    Salih kari karaxhic gerdeci eshte vetem nje dordolec I pd se me te pjerdhur shqyptare.

                    1. P
                     Preshi I lushnjes

                     Salih kari karaxhic gerdeci eshte vetem nje dordolec I pd se me te pjerdhur shqyptare.

                     1. A
                      Afrikani udhetues

                      364 dite njerezit ne shqiperi e dhjesin vendin e tyre, ndersa emigrantet shqiptare te vetmit qe s krijojne komunitete neper bote. Per 28 nentor ama sillen si te ftohur nga trute.

                      1. A
                       Aleko

                       Rama tradhetare ???Po ngushticen e Otrantos kush do ja jepte greqise o derr me zile …apo harrove..Po Vlores cfare i bere ne 97 ten apo harrove o mjeraun …Ti vec ta kesh per nder qe te shkelsh ne Vlore se ti meriton te mos e kalosh Uren ne Mifol…

                       1. S
                        Svetllana

                        ... eshte i derguari i Putinit ne Vlore.

                        1. K
                         Krimineli i fundit te Komunizimit ne Vlore !

                         Pasardhesi Diktator Sali penecilina Spiun Ordinere Kerme dhe Kriminel i fundit , Vizite pa Anetaret e Burose Politike te PPSH ! Vlonjatet me siguri po ta dinin do ta perzenen me shpulla dhe me shqelma.... Ky Kerme Kriminel vrau ne Vlore e pergjaku Vloren Heroike te Ismal Qemalit.. Ky Kerme Kriminel pergjaku dhe perdhunoi Vloren...

                         1. F
                          F b kruje

                          Betohem para skenderbeut se vitin tjeter do ta paketol s berishen Édouard ta col ne te semes

                          1. I
                           Ikir

                           Qe delegacioni zyrtar nuk ka perfaqesues te Opozites eshte turp i Kryeministrit. Kur Berishaishte ne krye te shtetit Rama ishte pjese e ketij delegacioni.

                           1. L
                            Li

                            Mund të na shpjegosh çfar perfaqson non grata qe ta merte Rama???

                            1. k
                             kete kisha tani per tani

                             Ikir, ti s'e ke kuptuar akoma se opozita ne Shqiperi ka vdekur si udheheqje politike; po, opzitare ka plot Shqiperia por i ka turullosur Sali Berisha dhe nuk dine nga te shkojne. Me erdhi keq se pashe ca te rinj qe besoj do jene datelindja e viti 1990 e ketej dhe qe shkojne pas Sali Berishes, ose paguhen marrin parate ose lume e det nga mendja qe kane. Edhe nje here IKIR, Mesoje se ne Shqiperi ka shtet ligjor dhe Sali Berisha perfaqeson me ligj vetem Lirine, Shkelzenin dhe Argiten po dhe ata qe i bejne ysmetin Argites e Lirise, ate te naftes nga Grameshi dhe ate djalin e Malltezit. Ti e do atje ku s'i takon; nuk mundemi , e pé se si vinte rrotull nga te shkonte, a u marte purtha shalet?!

                            2. T
                             TIRANA

                             Rama tradhetar? Tani qe po tregon shkallen me te larte te ardhedashurise duke i lutur Culon asaj Melonit qe ti sjellin nga 36 000 Afrikane ne vit?

                             1. H
                              Humoristi

                              I biri i Tij Lulbrava ne Buletin!?Po kurtivladimirin a e pa gjekundi gjyshi ne Vlire!?

                              1. M
                               Mulnoqja

                               Fundi pa fund qenit zgjebosur si sadamkadafisalic Shpirti nga butta po del

                               1. M
                                Mulnoqja

                                Fundi pa fund qenit zgjebosur si sadamkadafisalic Shpirti nga butta po del

                                1. E
                                 ENTSOE

                                 Gerdalla nongrata!

                                 1. T
                                  Tropoja

                                  Normal si gjjthe kokat e medhaja te politikes ngaterrohet dhe ky si Biden,e scholz

                                  1. Z
                                   Zaza

                                   Saliu eshte antishqiptar dhe terrorist vrau gjysmen e tropojes. Beleri dhe fasllici me argiten.

                                  2. b
                                   birce

                                   Erdhi krimineli Sali NON GRATA shoqeruar nga gomere e shpellar.....

                                   1. L
                                    Loku

                                    Ka mbetur si qen i zgjebosur.

                                    1. S
                                     SYRI

                                     Fiet dhe zotohet "//jashteqitja e zagarit te Vicitolit.."

                                     1. k
                                      kola

                                      ka ngatrru me varrin e dushanit, klysh tradhtar i ndyre

                                      1. s
                                       sllobodanka

                                       prandaj nuk e more gruan, sllobodanken se do te ndjehej e ofenduar kur ia shane vellezri pashiq e vucic qe jane dajat e femijeve tu. femijewt e tu kane karagjicin gjysh, mos harro karagjichi eshte babai yt ka pase flirtue me sheqeren, rafmet paste sheqrja. na la la hale saliun edhe karagjichi mallkue qofte me gjith te birin sali

                                       1. S
                                        Shpetimi.

                                        Tamam.. Concert ne Vitin 36,.. Po fiks fare! Ha ha ha, Po si ky derdimen,..nuk pushon se kuisuri...

                                        1. D
                                         Demiri

                                         E kane poshteruar shume rende, ShBA, BE, Britania, te gjithe partite e djathta europiane, e urrejne shqiptaret, e shporren dhe zonat qe kane qene gjithnje me PD, nuk e takon askush, i poshteruar familjarisht si hajdute te pronave publike, familjarisht si sabotues te demokracise dhe Drejtesise gje per te cilen eshte shpallur non grata nga ShBA, BE dhe Britania e madhe. Jo vetem kaq por edhe i rrahur me grusht turinjeve ne mes te Tiranes ne prezencen e te gjith lidereve me te rendesishem te Europes. Arrestimet ne familje i kane filluar, prandaj sillet si i dale mendsh e nuk di ku eshte. Më e rënda ështe se ai jo vetem qe ka vjedhur vete, por i ka fute te shoqen dhe 2 femijet ne vjedhje. Ky njeri eshte ne pragun e vdekjes dhe e tmerron, i ka vrare gjumin makthi se çfar do pesojne femijet, pasi ka vrare shume njerez ne nje vend ku ligji i hakmarrjes per gjak vepron me fuqishem se kudo. Ky sheh tmerre me sy hapur. Ketij edhe varrin do ja hedhin ne ere siç ja u ka bere te tjereve e sidomos fisit Haklaj ne Tropoje.

                                         1. p
                                          pilo Lala

                                          Koment i sakte. Ky edhe nga varri do kerkoj te kthehet te vrase.

                                         2. f
                                          fcb

                                          I ka lezet , ske ca me i thone , Burre Shteti do thoshte nje Ambasador Amerikan.

                                          1. K
                                           Kenge Dukaqote

                                           Pike e zeze me tu ngjit Sala ma's kepuces e me qelb rruzullin

                                           1. R
                                            Rikardo C42

                                            Nese do te isha nipi apo sternipi i Ismail Qemalit do te ndihesha shume i fyer qe ti i je afruar bustit te tij

                                            1. G
                                             Gezuar diten e pavaresise

                                             Po mire mo skeni lajme te tjera Edhe sot duhet me e nxjerr kete?. Jepni foto te bukura qe. Po festohet festa e pavaresise.

                                              1. S
                                               Skraparliu

                                               O MERO KETE VIDJON COJA PO MUNDE ALBIN KURTIT TE SHIKOJ CFARE LIDERI KA.

                                               1. R
                                                Revolucionari

                                                Mos e gdhiftë deri nesër ky qelbësirë, jashtëqitje e kombit.

                                                1. s
                                                 socialisti i thekur

                                                 Ky po qe eshte humori i shekullit.Na rrofsh per dimer o Sali qeni se per vere e rruj vete.Je bere kllouni me i pelqyer dhe njeherazi me i urryer ne popull o legen burre

                                                 1. a
                                                  aa

                                                  ne kete dite te bukur te Pavarsise se Shqiperise i duhen bere nderime atyre qe punuan e punojne per nje Shqiperi te lire dhe asnje vemendje publike tradhtareve te Shqiperise. Gezuar Diten e Pavarsise!

                                                  1. B
                                                   Bbb

                                                   Booo sa i shpifur !! Si qen i plakur a i dobet qe endet rrugeve .Zhduku se ndyve dynjane .

                                                   1. G
                                                    Goni

                                                    Ky eshte Uriapi djalli I vertete Sali Berisha! Eshte I lindur djallzor ! Nuk pranon asnji gabim ! E quan veten engjell ! Eshte person qe duhet te analizohet ADN -ja e qelizave te tij djallzore ! - Berisha do hyje ne histori si njeriu I fameshem qe u be Pap-a I krimit dhe korrupsionit ne Shqiperine post komuniste! Mund te behet film historia e tij qe nga nje fshatar ordiner u be President dhe Godfather I Maria's shqiptare ! Qenie e shemtuar e felliqur !

                                                    1. H
                                                     Haha, ky është gallatë

                                                     Salioviç, ku e ke Belero- karisin???

                                                     1. V
                                                      Vlora

                                                      Sali Berisha shkon ne Vlore per te lene amanete qe mos ta nxjerrin nga varri!E çuditeshme eshte si nuk e ka shoqeruar Albini se kishin lene takim!Kur pa oren ai kishte vajtur perpara ores se takimit!Eshte rasti i dyte pas "bombes se Vefes"ne 26 shkurt te 1996 ,kur shkoi tek Spitali Ushtarak dhe i tha drejtorit Ilirit se sa viktima ka :Iliri iu pergjigj asnje viktime nuk kemi !Si nuk keni e pyeti ai se ke marr vesh qe kane vene bombe ne Super marketin "Vefa"?Jo u pergjigj Iliri ketu nuk ka ardhur asnje njeri!Saliu i nervozuar heshti per nje moment pasketaj reagoi menjehere duke pyetur shoqeruesit sa ishte ore :Nje afer tij iu pergjigj 09.05 minuta!Mos tha Saliu paskemi ardhur nje ore para,ku ne oren 10 shpertheu vertet bomba.Edhe sot kishte plan me fondamentalistin por shkoi nje ore perpara rrypi.Ndaj dhe nuk u takua dot me fondamentalistin Kurti.

                                                      1. M
                                                       Maliqi

                                                       Nje Vlonjat qe ishte ndodhur prane kishte kapur hunden kur i qe afruar Saliu!Shiko i ishte turrur ai:Ty bashke me ate qe te ka mesuar prisni dhe nje vit sa te vije Bushi,me fal Trapi,me fal Trampi dhe se bashku me ate ne burg do ju kalb!Rrugaç i kishte thene dhe u tha truprojeve ,merini emrin se do tia beje me zi se 21 janarin se bashku me deshtakun Edvin!

                                                       1. B
                                                        Baba

                                                        Ropt ju a qifsha krejtve bashk me mero kurven qorape spijuna, ropqir po si nuk leni gja pa shpif o shpifsira te ndyra mbetje koperativash quna sigurimsash

                                                        1. C
                                                         Cuni i Vuk Karaxhicit , Dobicit nga VICIDOLI

                                                         Ore komentuesi Baba qe me te drejte te vjen keq per tet bir , pse nuk e thua te plote emrin dhe mbiemrin sic e ke Vuk Karaxhic , mos te vije turp . Ja , ne shqiptaret nuk e fshehin babane e Vucicit , Farine !

                                                        2. i
                                                         ish Prokuror në Prok.Përgjithshme

                                                         Fatin e Millosheviçit do të kesh o Sali Berisha, Doctor Vdekja i Shqipërisë dhe jo vetëm, por do marrësh me vete dhe familjen biologjike e politike, si dhe mikun e ngushtë (edhe Ai malok por nga Jugu) të idealit: HAJDUT dhe VRASËS, SHPIFËS dhe KËRCËNUES, Like Floririn me të tijët në shtëpi e në kioskën LSI/PL.

                                                         1. Z
                                                          Zenel bej nga laberia

                                                          Kur u be varrimi i Ismail Beut ,,dymbedhjet hoxhallar me kuran ne dor e shoqeronin per ne xhenet ,,,ndersa per Saliun kur te vdesi ,,nje hoxhe do ti shkoj apo jo ,,,,nuk e dim ,,,

                                                          1. t
                                                           tetovari2

                                                           Do t'ia dërgojmë një hoxhë që t'ia ngulitë gishtin më bythë!

                                                          2. R
                                                           Rajmond Skelari

                                                           Nuk duket si i hutuar por si i frikesuar....More, po ku Rajmond Vlonjati ku eshte?

                                                           1. A
                                                            Altin

                                                            Duket se i ka mbushur breket, "trimi" doktor rrumpalla, bastardi nga Vicidolli.

                                                            1. L
                                                             Luli

                                                             I ziu Sali si eshte katandisur . Nuk mban dot ekuilibrin drejt dhe anon djathtas . Kot qe rron , me mire helmin dhe te shpetoje .

                                                           2. Y
                                                            Yllka

                                                            Është vetëm se edhe SHBA dhE ANGLIA e kanë lënë vetm me motivacionin "non grata". Madje edhe zoti ja për ta lënë vetëm plakun matuf cjapin serbo-rus. Lëviz edhe 30 ditë deri në fund të dhjetorit 2023 se më hale të gomëreve ke për të shkuar sic kz thënë fzllxhorja më tv .

                                                             1. S
                                                              Shtet hale me CEO Edvin Kristaq Ramen.

                                                              O Mero Kari e kokerrjepuri ne e njohim se kush eshte Sali Berisha, por kur thua eshte i vetem para varrit te Ismail Qemalit shiko foton tregon se je edhe kokrra e bythe-qirit.

                                                              1. S
                                                               Sali hale me ceo ...haaa

                                                               Ne 100 komente duhet nje karre a duze si ty td prishi syrin e keq o komunist i foltore-nevojtore

                                                              2. F
                                                               Frat

                                                               Si u ka bo, si pikepyetje

                                                               1. L
                                                                Lira lidhe qenin

                                                                I vetmi gabim i Rames eshte qe ta ndalonte policia kete qelbesire te shkonte tek varri i te madhit Ismail Qemali si ofendimi me i madh qe i behet kombit shqiptar , si tradhetari me i madh .

                                                                1. m
                                                                 mirel

                                                                 Shpejt se erdhi postieri i SPAK-ut...

                                                                 1. L
                                                                  Liria

                                                                  Ku do tha dije krimineli Vetem te shpetoje pasurine e vjedhur dhe femijet e tij hajdute

                                                                  1. V
                                                                   Vjosa e eger

                                                                   Paska lajthitur fare zullumqari, te kujtohet kush ti vere nje cip se sic duket mendja e ka lene dhe kembet nuk dihet se nga e cojne. Na duhet ta ruajme edhe kete gjene e keqe deri sa drejtesia ti vere vulen e turpit.

                                                                   1. V
                                                                    Vatani

                                                                    Saliu eshte turk si Ismail Bej ,,,jo serbo rus ,,,me kryq ...haha

                                                                    1. D
                                                                     Daullxhiu

                                                                     Eshte tu kerku vorrin e vet sali gomari, e ndjen qe eshte bo per vorr

                                                                     1. m
                                                                      monika

                                                                      o karaduz edi rames do ja rruash para mrapa majtas djathtas lart poshte horozontal vertikal ti je nje hiç para tij o moter qire familjen ta qisha si sebahatja

                                                                      1. 1
                                                                       1001 vrasjet

                                                                       Perpelitjet e fundit e serial killer

                                                                       1. C
                                                                        Columbo

                                                                        Një grup pleqësh e prisnin te varrezat e dëshmorëve në Tiran, ndërsa ai ja krisi iku për në Vlorë ( pa ftes të askujt)

                                                                        1. T
                                                                         Taras Bulba

                                                                         "Ali Baba me 40 Hajdut" alias Sali Berisha -do te behet film shume shpejt! Nje njr ktrijes turkoshake e basarduar qe nga nje fshatar i humbur (mediat franceze keshtu e kane cilesuar) u be nje politika hajdut klas

                                                                         1. A
                                                                          Agimi

                                                                          Amanet leri Lirise, Argites dhe Zenit para se te shkosh ne boten tjeter o pebindesh i zi. Ismail Bej Vlora po rrotullohej ne Varr kur ti perbindesh ju afrove . Burracak, i paburre dhe i pabese me paturpesi thua qe po betohesh para varit te patriotit dhe burrit me te madh ae ka pasur populli Shqiptar ? Si mundesh ti kriminel, hajdut, vrases , mashtrues …. Dil para drejtesise dhe jep llogari per te gjitha zullimet qe ke bere . Drejtesia vononnpor kurrenuk harron.

                                                                          1. E
                                                                           Eranda

                                                                           Ky na heq mallin e Ali agës në tiranë, që ruante biçikletat tek stadiumi qemal stafa. Ku është muli, paloqja,balshoj gallava vokshi, o zgjebet e mbetura si neveri e këtij msllkimi popullor.

                                                                           1. A
                                                                            Aleksander Thana

                                                                            Po ky zgjebe ç’kerkon ne Vlore. Duket qe ka bere shurren ne breke ose bixgen. Jane disa arapçinj ne Vlore qe ka bere edhe poza me kete kanser Jo shume kohe me pare. Nuk Po I shoh qe ta shoqerojne e t’i tregojne ku eshte haleja.

                                                                            1. y
                                                                             ylli

                                                                             Nuk lahet muti me shurre Sali. Ne vtin e uryer 1997, u kerkove bandave te tua te te sillnin vetem nje grusht hi nga Vlora . Sali ,Vlora eshte nje mrekulli,qe mema natyre ja ka dhuruar Shqiperise ,atdheut tone. Vlora do te te ndjeke edhe pertej varrit. Heret a vone krimineli ,zvaritet pikerisht aty,ne vendin e krimit.

                                                                             1. K
                                                                              Klevi jam kerrici i koke paces .

                                                                              Betohu o qenie monster e ndyre , kriminel ,hajdut perpara pjellave te tua hajdute te pangopur Gites dhe Sypeshkaqenit se do i hashe mutin mu ne bythe Rames , betohu o kerme ,perbindesh , vrases , bandit , gojeshthurur perpara serbes hajdute Liries se do i rruash bolet Rames .

                                                                              1. C
                                                                               Cecua

                                                                               Urime gjith shqiptareve potriote qe e duan vendin e tyre me zemer festen e pavarsise por por ne kemi 100 vjet qe jemi te tradhetuar nga politikanet tane qe nga zogu qe duhet qojtur korbe te enver terroristi sali komunisti dhe kelyshet e tjere si nano meksi majko iliri dhe deri te ky i fundit qe po i jep fund shqiperise pse ne duhet te festojme si popull per ate qe vazhdojne te na i lerojne keta keta kane thene te 99 tat per kete popull jo koke palare jo bageti jo su ngrihet per cfare jemi ne krenare per te festuar per keta qe jane te dekoruar nga armiqte tane per ata qe helmuan Ismail qemalin dhe mbas ati te gjithe keta jane vene ne pushtet nga serbi dhe greku ne po te ishim popull me dinjitet ose patriote keta nuk duhet ti kishim lene te gjalle a e mendoni sa shqiptare kane vrare keta per te mbajtur pushtetin me shume se cvrau serbia ne kosove dhe ne presim te na ndimoje amerika dini nonje rast kur miku juaj tu ndertoje shtepine ati qe e vjeth vete kurre dhe ne kurre skemi per tu bere po sungrit populli vete asnje nuk e ndihmon mos prisni nga spak asgje nuk ka per te bere keta jane aq te pasur sa dhe amerika zor se ka cu ben mos festoni se keta ju perdorin per sy te botes qe ja sa i lumtur eshte populli me ne pavavarsisht se eshte i vjedhur dhe i dhjere prap mbas nesh mban ere edi qe stafi sdo ta lejoje komentin po te pakten mos e dije qe jemi te gjithe dele

                                                                               1. R
                                                                                Real

                                                                                Kush je ti more gazetar ka .. i qe nuk e shkruan emrin . Kur te arrish moshen e nongrates ti dhe krye hajni i ripjelljes do duhet nje sanitare me legen tek kryet e shtratit. Perversa jeni dhe nuk u ngopet me gojore per ripjelljen. Jenimaskarenje te neveritshem.

                                                                                1. #
                                                                                 #Arber.

                                                                                 Çingie qe don tua prishi festen shqiptareve.Nuk eshte hera e pare qe Berisha ben ketë gje.Pas ardhjes se liderëve te Europes ne Tirane Ai nuk gjente rehat.Perdit ne TV me nxjer helm.Gjithmon kur Shqipëria gëzon ky I mare se ske ç'i thua sndjehet mire.Semuret.Sdon ti qeshe buza shqiptareve.Na akuzon Ramen. SHQIPERIA E RAMES VITE DRITE ME LART SE AJO QE LA berishka.Sot zeri I Shqipes eshte me I forte ne Ballkan e Europe.Gezuar Shqiptare mos e ndalni festen mos e ndalni gëzimin.Me nalt me nalt.Gezuar Shqipëri.

                                                                                 1. S
                                                                                  Sokrati

                                                                                  Banditi, qe 26 vjet me pare sulmoi Vloren, shkon ne Vlore per tu betuar, per te prishur festen e shqipareve dhe per te mbledhur mercenare per aksionin e tij te fundit! Antishqiptari me i urryer nga shqiptaret, ish kryeshtetar, sali berisha, mbetet nje rrezik destabilizimi per vendin dhe rajonin. Mercenaret e tij ushqehen çdo me ''idete hakemarrese'' per asgjesimin e kundershtareve te tij politike, te gazetareve kritike ndaj sjelljes dhe veprimeve banditeske te ketij banditi. Njerezit duhet te bejne kujdes, institucionet e drejtesise te veprojne per izolimin e tij, ndryshe sali gjakatari eshte i pandalshem dhe mund te beje krimet e nje perbindeshi, duke marre jete njerezish. Ai eshte psikopatisur ne ate shkalle, saqe shkon me mendimin: une jam duke ikur, nuk humbas asgje, ama kundershtarit do ti bie ''me te gjitha menyrat''... Duke shkuar neper rrethe, ai ben thirrje per asgjesim te kundershtarit politik, te gazetarit dhe per te keqen e popullit.

                                                                                  Lini një Përgjigje

                                                                                  11:24 Politika 5 komente

                                                                                  10:53 Politika 139 komente

                                                                                  10:33 Politika 3 komente

                                                                                  10:01 Politika 16 komente

                                                                                  09:54 Politika 2 komente

                                                                                  09:37 Politika 36 komente

                                                                                  09:18 Politika 13 komente

                                                                                  09:15 Politika 25 komente

                                                                                  09:12 Politika 39 komente

                                                                                  09:04 Politika 2 komente

                                                                                  Më të lexuarat

                                                                                  10:03 Politika 15 komente

                                                                                  13:10 Kronika 25 komente

                                                                                  13:37 Politika 59 komente

                                                                                  17:00 Politika 7 komente

                                                                                  18:10 Politika 9 komente

                                                                                  12:36 Kronika 8 komente

                                                                                  Blog Tema

                                                                                  20:54 Blog

                                                                                  20:30 Blog 1 koment

                                                                                  20:10 Blog 1 koment