Te fundit

15:35

15:20

15:09

15:07

15:00

14:47

14:36

14:33

2024-02-20 17:42:00Politika TEMA

25 Komente

 1. S
  Sllobodanka

  Edhe vetem dy veta te vine ne protesta te Rithemelimit, ne do te vazhdojme te mbrojme pasurite dhe jetet tona!

  1. M
   Me emër

   Kjo video është bërë që dje.

  2. F
   Flet

   Nuk jeni te sakte, video duhet bërë tani

   1. A
    Astriti

    Boj nje foto tani Mero,dhe shikoj sa jan,Dhe po je burr postoje foton

    1. d
     drejtesia

     Pse mburresh o Astrit,kujtoni se jeni shume? Proteste kombetare me 2000 vet!

     1. J
      Jorgo

      poc'jane a derezi, mos qofshin.... eh mer Edo ,... e bone sic dshe vete... te lumte RCK

     2. S
      Sali krimi burg...

      Ja u mblodhen 1000 katunare,bashke me Mulin,sojin,Gazi i zi...nuk i rruhet Rames fare....20 shkurti simbol i renies komuniste edhe Salehu ketu ben pjese..rrofte Amerika!

      1. D
       DEMOKRATI

       O TI I QUAJTUR ASTRIT NUK ESHTE FAJI I MEROS SE NUK JU NDJEKIN MBRAPA DEMOKRATET JUVE QE DONI TE MBRONI NJE PERSON NONGRATA NGA PARTNERET TANE.NUK JU MBESHTESIM SE JU PO MBRONI KRIMINELIN DHE HAJDUTIN SALI BERISHA SE BASHKU ME FAMILJEN E TIJ.DHE UNE DEMOKRAT JAM POR NUK MBESHTES HAJDUTET TE BKUJT KRAHU QOFSHIN.

       1. D
        Daullxhiu

        Po ci do sa jane more legener kur thote rroft salihaleja. Antiamerikani non grata.

        1. M
         Madhi

         Ik o gazete kurv. Pjesemarrja eshte 100 here me e madhe

         1. L
          Lozhani

          Hahaha...me 1000 bajga berrishjane ish komunisti qe sot e keni ne burg shtepie...o zot...Rama edhe 100 vjet eshte kryeminister...duhet gjaku i ri intelektuale...jo Muli,Bardhi,dhe bajgat...

          1. e
           enver

           pse i keni pamjet te marra pa nisur protesta? gazetari dizinformuese.

           1. m
            monika

            kane harruar motrat maloket e deghjeneruar

            1. Z
             Zyko

             Keta qe jep Mero Rama jane shqiptaret e pashprese qe shetitin cdo dite rrugeve te tiranes. Se sa jane ne proteste po e shohim live dhe ata jane shume shume. Propaganda tende Mero mori fund bashke me tutorin tend edi rama. Te kesh turp qe nuk flet nje fjale per korrupsionin e qeverrise. Turp.

             1. Z
              Zigur Ka

              ...nuk shpetohet krimi Berrishe me protesta...aty 200 jane shiku...pak nga malokeria e kamzez..katunaret e viteve 91...99...rreth Tr.me 1000 veta ? Populli do ne burg komunistin Saleh...ju hani kot..per Argiten 19 kulla...Zenin...miliarda...a pika....

              1. M
               Malsori

               Ore me inteligjence. Artificiale ju nxirrni dhe bashen ne foltore,po behuni nje here te vertete,e tregoni realitetin.se ne fund te fundit duhet njeriu me e pas nje pike yndyre dreqi ta haj

               1. D
                Drejtësia

                Te shpartalluar

                1. M
                 Malo

                 Nuk ndikoni dote ne publike o Mero jo jo,ben mire te jeshe realiste se cfar po vuan Populli… bolle me lepirjet Ed Drames.

                 1. U
                  Uuuuu protesta

                  Jo keq jan mbledhur 100 taliban

                  1. P
                   Psikologu

                   Po nje rrote kari si ti edhe kte e beson “ 100 taleban” , se duket se trurin se ke fare me vete.

                  2. S
                   Saranda

                   Katandisja e disa shqiptarve, kane vene ne balle Dlamur Noken e UDBse serbe dhe Argiten e Fred Bejleret.

                   1. j
                    john qeflliu

                    Protesta eshte masive sipas meje por u duk sikur ishin mbledhur per Belerin. Shqiperia ka halle te tjera dhe protestat te jene te vazhduashme jo vetem kur del hena blu. Edi rama sillet sikur ehste ministri i jashtem i Amerikes, ngali nga nje kancelari ne tjetren, asnje investim serioz i jashtem te siguroje punesim, njerzit ikin, shqiperia zbrazet

                    1. E
                     Ermir

                     Hyni ne youtube dhe shikojini.

                     1. A
                      Andi

                      O Z. Mero! Por ata qe i shkojne poshte ballkonit dhe i vijne ne protesta, jane kufoma vete - kufomat me kufomen! Tani cfare duhet te presesh nga njerez te vdekur, pir te pakallur ne grope, por edhe kjo dite do te vije! Mendoni pak “udheheqesit” e rinj te Rithemelimit: Mul Maloku, Albana Buzelopa, Gaz Bytheprishuri dhe me e shtrenjta frymezuesja shpirterore e Berishes dhe berishisteve - Zonja Karo, zedhensja e zerit te kufomes Saleh Berisha!

                      1. R
                       Real

                       Populli eshte mire te protestoje dhe duhet inkurajuar ne protesta dhe nuk ka rendesi ngjyrimi qe i jepet.nqs ju mendoni qe populli po qeveriset mire mos u ngrini se nuk jemi ngritur ndonjehere si popull shohim vetem interesin personal prandaj bejne qejf jeta politike te ne.

                       Lini një Përgjigje

                       16:13 Politika 5 komente

                       15:38 Politika 29 komente

                       15:15 Politika 11 komente

                       14:15 Politika 6 komente

                       13:35 Politika 4 komente

                       13:26 Politika 2 komente

                       12:42 Politika 7 komente

                       12:33 Politika

                       12:09 Politika 3 komente

                       12:01 Politika 47 komente

                       Më të lexuarat

                       20:00 Rajoni 99 komente

                       17:42 Politika 19 komente

                       10:49 Rajoni 14 komente

                       10:31 Sport 4 komente

                       09:15 Politika 20 komente

                       20:18 Bota 6 komente

                       Blog Tema

                       12:22 Blog

                       11:37 Blog 2 komente

                       21:10 Blog