Te fundit

16:02

16:01

15:53

15:44

15:35

15:20

15:09

15:07

2024-02-20 21:39:25Politika TEMA

15 Komente

 1. Z
  Zeni dhe Gida

  Rrugace rrugesh

  1. F
   Fener Zizi

   Jua @ifsha Grat Malokve ,si iken Shpirti nga Dhia, prandaj kane lene Mjeker ,shikoni Videon ça Fytyrash jane, Shpellar Puro .

   1. N
    Nje nga Durrsi

    Nuk eshte problemi te filmimi,por shikoni se sa te frikshem jane dhe keta perfaqesojne shqiptarin tipik pordhace,arogante,gangester, me pamje arabesh,etj dhe absolutisht qe nuk kane lidhje me tipin europian.Dhe po ti pyesesh ,asnje prej tyre nuk ka nonji profesion,te punoje apo ti sherbeje familjes dhe shoqerise me ndershmeri dhe dinjitet.Si keta jane gjithandej ne Tirane dhe qytete e tjera te Shqiperise,pamvarsisht jane te PD , PS apo te Like floririt. Nje komb qe po shkone per lesh. Prandaje qeveria dhe politika duhet urgjentisht te ndertoje nje strategji per mbushjen e vakumit te popullsise shqiptare me te ardhur nga Europa lindore (Ukraina,Bjellorusia,Polonia,etj,,)qe jane race e paster dhe Europiane se sa nga Afrika,Arabia apo pakistani she India.

    1. A
     Asd

     Shume e drejte idea e lejimit te ukrainasve. Do ta pasuronin kete komb qe po rreshket drejt mjekrave te neveritshme arabe.

  2. P
   Parruca

   Kete rradhe nuk ka qene Shkelzeni ne faj por pulishti. Se cdo qytetar ka te drejte te filmoje nje arrestim. Nese cdo gje eshte sipas rregullave polici nuk ka pse trembet nga filmimi. Ky polic duhet te sanksionohet per veprimin.

   1. Z
    Zaza

    Kapeni rraseni burg brekmutin e saliut. Neser eshte gjygji

    1. U
     Universi shpresa ime

     Gjithkush ka të drejtën e vett të filmoj

     1. D
      Drejtesia e munguar

      Shpellarët!

      1. b
       ben.

       Ke te drejte , vetem 1 shpellar mund te mendoje se nuk duhet te filmosh. E kane ne gen shpellarllekun keta cobenet komuniste qe lane dhite dhe moren pushtet, kane qe ne 1944. Ca mund te presesh nga ta.

      2. A
       Avokat Ngjela qe nuk ka fituar asnje gjyq.

       "Fake News" nga vidio duket qarte qe nuk eshte perplasur me efektivin "civil" te policise Shkelzen Berisha, por efektivi anonin i policise eshte perplasur me Shkelzenin, ku me pas largohet si shkerdhate.

       1. K
        Kalimtari rastit

        Po ku ka bythe Shkerlleni per tu perplasur me policine . Ai ate te shkrete e ka per qejf e jo per perplasje .

        1. K
         Kani

         Ore ky xeni eshte djali si sales, por pse nuk paska te drejte si qytetar, qe te filmoje dicka publike?! Me cfare te drejte e ndalon dikush kete?! Apo jemi ne rusine dhe bjellorusine ballkanike?!

         1. A
          Asd

          Lajmi nuk eshte nese Zeni ka apo jo te drejte te filmoje. Edhe sipas meje e drejta per te filmuar ne kete rast eshte legjitime. Lajmi eshte qe i biri i Sales ka 8 bodyguard qe e mbrojne. Saliu tha qe femijet e tij nuk kane probleme; Atehere pse i mbron ? Nga kush i mbron? Ku i gjen parate per te siguruar rreth te tille mbrojtje?

         2. A
          Adriatik.

          Ne kohen qe xeni ishte ne proteste ,gruaja e tij po,i benet lavazh gopit me dy protestues.

          1. p
           paemerr

           tani keta mund te jene mut (sic edhe jane) por e drejta per te filmuar dicka publike eshte e patjetersueshme ....keshtu qe polici ketu ja ka futur ka**t kot ....

           Lini një Përgjigje

           21:01 Politika 23 komente

           20:51 Politika 15 komente

           20:20 Politika 12 komente

           19:50 Politika 34 komente

           19:45 Politika 9 komente

           19:36 Politika 7 komente

           19:28 Politika 4 komente

           19:20 Politika 20 komente

           19:17 Politika 10 komente

           19:10 Politika 16 komente

           Më të lexuarat

           20:00 Rajoni 99 komente

           10:49 Rajoni 14 komente

           17:42 Politika 19 komente

           10:31 Sport 4 komente

           09:15 Politika 20 komente

           20:18 Bota 6 komente

           Blog Tema

           12:22 Blog

           11:37 Blog 2 komente

           21:10 Blog