Te fundit

22:41

22:29

22:20

22:12

22:00

21:50

21:40

21:39

2023-12-05 10:06:00Politika TEMA

27 Komente

 1. S
  Sali bolleku per familien e tij

  Vajza e kesaj,supermbesa e kriminelit sali,po vuan atje ne vile mes gjermaneve,e vetme ose ne shoqerine e ndonje zezaku

  1. O
   Osman Saliu

   Nuk ka drejtësi dhe sic dhe duket, jemi mallkuar nga zoti për të vuajtur!

   1. p
    pilo Lala

    I lutem vajzes Saliut te hapi nje numer llogarie, te financojme kete familje te ndershme, se po vdesin per buke. Me mire hap 2 ose 3 numra llogarije, nje ne Leke, nje ne Dollar, nje ne Euro, nuk i dihet mbase ze peshq ne te treja.

   2. s
    shelegure

    Duhet te ngrìhemi kunder ketyre hajduteve me mbiemrin berisha.

    1. D
     Dardani i Ri

     Vërtetë është koha që, populli të ngrihet por, vetëm për të permbysur shtresën super të pasur të milionerëve shpellar, hajdutëve dhe kriminelëve të familjes Berisha.

     1. C
      California

      Thirrje : Gjithe berberat e PD te mare brisket me ja rrujt falas Gites per te mire e Partise .Kush ha njehere ne dite nga fukaralliku , te haje nje here ne muj per Argiten . Kush eshte e shemtut ashtu te rrije qe ti njgjaje Ardites . Psikopatet fanatik bashke me grupimin PD - UDB te blejne barut qe ti vene flaken Shqiperise per gopin e Gites . Etj etj

      1. S
       Shtriga

       Put rrace e poshter.I dukesh shtirge qe ne surat.Ju duheni djeg si familje.

       1. S
        Shtriga

        Put rrace e poshter.I dukesh shtirge qe ne surat.Ju duheni djeg si familje.

        1. L
         Lala i Lushnjes

         Të "ngrihemi,, për fëmijët e tu moj rospie se tanët morën rrugët e botës me gjithë ne, që kur na dogje vëndet e punës duke iu vënë zjarrin fabrikave e uzinave. Avionët me bomba dërgove, në mes te bulevardit i vrave. Hajt siktir ndyrësirat pa din e pa iman!

         1. H
          Ha ha ha

          Kush "qytetare"??? Katunaret e Temes, po!

          1. ÇEKIÇI

           HAJDUT BABA HAJDUTE VAJZA HAJDUTE FAMILJA BERISHA HAJDUTE FAMILJA MALLTEZI SPAKU NË GJUM HAJNAT NË LIRI

           1. S
            Shtrese e mesme gjynah duhet ta ndihmojme

            Ish dashnore Bashes shtrese e mesme me 19 kulla nuk e di qe nje mesues oficer punonjes zyre te kene 20 30 40 kulla e ka humbur fillin e pasuris zonja . - Vajza ne Gjermani me vile te blere nga mami shtrese e mesme kur pjesa me e madhe e shtetasve gjerman rreth 90 % banojne me qerra apo per te blere i duhet 30 vjet borxhe te banka . - Gjynah duhet te ngrihemi ne proteste te mbrojme familjen kriminale Berrisha shtrese e mesme . Cfare te bene frika e burgut haa

            1. D
             Demokrati idealist

             Do iki një kryeikorruptuar nongrata dhe do vij në krye të PD një nongratë tjetër,e bija e MALOKUT. O moj Shqipni e mjera Shqipni Kussh të ka qit me krye në hi sali berisha dhe të pjellët e tij.

             1. T
              Trapajane hesapi

              Thirrje shqiptareve:-Rrembeni hunjte e shkopat e bejsbollit dhe ti godisim me dohune,ashtu Sic na Kane dhunuar ,vjedhur dhe na dhunojne cdo dite keta funderrina te kombit.Ta provojne mosbindjen tone ne kurriz te tyre.

              1. A
               Andi dhe Mehdi Bushati

               A keni ndonje argument tjeter per te çrrenjosur mentalitetin dhe barbarine tribale te verioreve shqiptare, se na hapet barkun me bemat e te paudhit Sali? Po qe se keni ngelur tek argumentat e "Fiks Fare", lodheni kot, se edhe "fiksi" gjobaxhi eshte, "fiks" si familja kobzeze Brrisha, qe pjell vetem gjarprinj.

               1. N
                Noci

                Shume e drejte,kur del kjo debile ikone e vjedhjes e i kerkon popullit te ngrihen per te mbrojtur pasurite e tyre te vjedhura,jo vetem nuk duhet t'a ndjekin, por te largohen nga ajo bande qe ka uzurpuar opoziten

                1. T
                 Treni

                 I uroj karrierë të suksesshme politike Argitës... Më bëj baba të të ngjajë si i thonë. Për 30 vjet babai i saj, dogji (Gërdeci), vrau (21 Janari), zhduku (Remzi Hoxha), bëri spektakël me "tragjedinë" e të tjerëve (Kosta Trebicka), i dha "dinjitet" femrës ("Lavirja e Bulevardeve"), vodhi (Kompleksi Partizani), futi në hasmëri bij e bija (Haklajt), futi në luftë gjithë shtetin (Sudja, Xhaferri, Vefa) dhe shau e shpifi për këdo (ndër të tjerë Artan Hoxhën dhe për SPAK tha, është organizatë kriminale dhe ndoshta është meqë nuk i lëvizi qerpiku nga akuza, kush e di). Shpresojmë që me Argitën të kemi prosperitet dhe begati pa fund.

                 1. a
                  american23al

                  Kjo moster e kamufluar mbas babait te saj bene te njenjtat levizje si i jati duke promovuar shkaterrimin dhe dhunen ne interesin personal te familjes se saj mafioze. Kesaj familje i ka ardhur rradha t’i behet gjyq popullor per cfare kane vjedhur dhe abuzimeve ne kurriz te kombit shqipetar.

                  1. D
                   Dde

                   Fuck you! Familja bastarde malazeze...dorzoni gjene e vjedhur!

                   1. F
                    Familja Berisha ne litar kete meriton

                    Mut i Ati Mut i biri mut e bija mut ai qe beri t’Ane kjo eshte familja Berisha .Kjo eshte akoma me mut, ku ka jetuar kjo keto 33 vjet qe kerkon te regulloi te ardhmen e femijeve Shqipetare sot ? Ajo kerkon te mbroi ato qe ka vjedhur nen hijen e babait kriminel , pse nuk tha te denojme Sali Berishen per bemat e ketyre viteve qe pruri tere kete shkaterim qe tashme dihen tewgjitha . Kjo eshte Argita MASHTRUSJA o popull dhe asgje tjeter .Familja berisha ne LITAR .

                    1. f
                     fcb

                     Grua Zonje , Burre Shteti pati thene ne Ambasador Amerikan per te Atin e saj.

                     1. D
                      Drini i Bardhe

                      Nuk asht ngop se vjedhmi e se mashtrumi kjo ketu? Paskaqen te pacipe kjo mashtruse e bije mashtrusi.

                      1. a
                       a.a

                       jo nuk eshte ngopur per sa kohe ka ende budallenj e maskarenj ne Shqiperi

                      2. F
                       FATMIRI

                       RRAC E QELBUR NA MBUSHI MENDJEN KJO INJORANTJA SI FAMILJE DUHET TE PERFUNDOJN NE BURG

                       1. Y
                        Yllka

                        Përse moj Argita hajdutja të ngrihesh ti, apo pse merrnit shpërblime të majme si ti dhe Shkëlzeni nga institucionet shtetërore pa qenë punonjës të atyre institucioneve shtetërore si dhe pa bërë asnjë punë. Sa rroga ke marrë ti dhe Shkëlzeni mest të tjerave më në institucionin fjala vjen të Kontrollit të Lartë të Shtetit. Madje as nuk i keni raportuar si të ardhura. Turp ti dhe vëllai tënde moj familja kriminelësh dhe hajdutësh dhe ju oaftl zoti keq e më keq brez pas brezi.

                        1. a
                         asd

                         Cfare shemtie!?

                         1. C
                          Columbo

                          Drejtësia i arreston dhe burgos., Rama ju a pastron dosjen dhe i liron.

                          Lini një Përgjigje

                          09:44 Politika 2 komente

                          09:37 Politika 1 koment

                          09:28 Politika 5 komente

                          09:23 Politika 3 komente

                          09:19 Politika 3 komente

                          09:18 Politika 9 komente

                          09:15 Politika 8 komente

                          22:20 Politika 25 komente

                          22:10 Politika 2 komente

                          22:00 Politika 10 komente

                          Më të lexuarat

                          09:09 Bota

                          16:07 Bota

                          17:29 Sociale

                          10:52 Bota

                          19:10 Dossier

                          17:20 Politika

                          Blog Tema

                          20:10 Blog

                          20:00 Blog

                          10:25 Blog 1 koment