Te fundit

16:59

16:57

16:52

16:45

16:33

16:30

16:22

16:13

2023-11-29 14:53:00Politika TEMA

5 Komente

 1. M
  Murrashi

  Po Salen nuk do e tajoni? Mossss. Do hidherohet shume....do vrasi vehten nga hidherimi...

  1. S
   Shefja e kabinetit te Lulit G Deljana

   Shume mire Komandant. Keshtu nivele super te larta takofsh gjithmone. Suksese

   1. r
    robi

    Bo paska per te nxjerre shkume nga goja perbindeshi i vicidolit dhe do dale me vrap tek Mjekercjapicimpordhaqenefitv per te hedhur helmin e radhes.

    1. T
     Tironc

     edhe Salih Ram Berisha do takoje Qim Peken hahahahahah

     1. V
      Vranakonti

      Opo çfare behet keshtu? Kini pak meshire per te "madhin" Sali Qenefi. Atij do t'i bjer dambllaja sa t'a marin vesh per ardhjen e amerikaneve ne shqiperi. Mos i jepni menjehere keto lloj lajmesh,por dal nga dal.

      Lini një Përgjigje

      14:27 Politika 8 komente

      14:14 Politika 21 komente

      13:56 Politika 3 komente

      13:28 Politika 3 komente

      13:17 Politika 4 komente

      12:27 Politika 38 komente

      11:20 Politika 26 komente

      10:59 Politika 26 komente

      09:43 Politika 1 koment

      09:21 Politika 4 komente

      Më të lexuarat

      21:22 Politika 39 komente

      18:09 Blog 25 komente

      09:10 Kulturë 9 komente

      17:10 Politika 67 komente

      19:47 Politika 53 komente

      19:19 Bota 9 komente

      Blog Tema

      10:04 Blog 13 komente

      09:06 Blog 2 komente

      08:48 Blog