Te fundit

22:41

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-05-22 17:08:07Rajoni TEMA

3 Komente

 1. S
  Shmil Gostivari

  PIQUNI një herë dhe kurohuni nga adoleshenca politike shoveniste. Folni dhe mos vuani se jeni, ju sllavët pa identitet, minoritarë të "bardhë" në Shqipërinë Lindore. Trevat lindore të shtetit fabrikat banohet nga shumica bullgare. Pikë.

  1. N
   Noci

   Te gjitha shtetet europiane kane patur probleme edhe me pakicat si dhe lloj lloj problemesh,por kurre nuk mbaj mend kushte ti jene vene ndonje shteti per çfarëdo .Ka mbetur puna vetem tek Shqiperia dhe Maqedonia te cilen i nderuan edhe emrin per qejfin e grekve.Perse nuk e thone troç kurvat europiane siç kane bere me shtetet e vogla qe po te mos ishin amerikanet sot do ishin skllevër te te tjereve me kombesi dhe fe te ndryshuar

   1. S
    Sh. Gostivari

    NOCI, ti je i BDI për "Integrim" në NHALE, por jo të Gjermanisë.

    Lini një Përgjigje

    14:10 Rajoni

    14:00 Rajoni

    11:04 Rajoni 8 komente

    09:22 Rajoni 1 koment

    22:40 Rajoni

    22:20 Rajoni 1 koment

    20:30 Rajoni 6 komente

    20:10 Rajoni 1 koment

    19:10 Rajoni

    17:30 Rajoni

    Më të lexuarat

    09:14 Blog 17 komente

    10:06 Dossier 15 komente

    09:10 Politika 9 komente

    11:02 Bota 11 komente

    09:39 Politika 11 komente

    09:30 Politika 13 komente

    Blog Tema

    17:49 Blog 2 komente

    17:29 Blog 15 komente

    16:36 Blog 6 komente