Te fundit

10:05

09:54

09:44

09:43

09:37

09:34

09:28

09:26

2023-09-25 22:40:00Rajoni TEMA

2 Komente

 1. M
  Mercenari 3

  Kontrolloni perkthimin se ia keni futur kot

  1. a
   astrit

   Dhe une jam ne nje mendje me Dushanin se Vuçiçi ka bere nje marveshje me EULEX-it dhe KFOR-it,” gje e cila do trajtohet nga formacioni ushtarak qe ishin barikuar ne Manastir si tradheti. Aty eshte nje loje me e madhe se aftesia e policise se Kosoves.

   Lini një Përgjigje

   22:29 Rajoni 20 komente

   22:00 Rajoni

   20:50 Rajoni

   20:09 Rajoni 1 koment

   20:10 Rajoni

   19:58 Rajoni 16 komente

   19:55 Rajoni 2 komente

   18:44 Rajoni 25 komente

   18:04 Rajoni

   17:55 Rajoni 5 komente

   Më të lexuarat

   18:00 Politika 16 komente

   13:07 Blog 11 komente

   18:23 Bota 18 komente

   10:17 Sport 5 komente

   13:25 Politika 32 komente

   15:34 Rajoni 13 komente

   Blog Tema

   21:09 Blog 1 koment

   17:33 Blog 43 komente

   17:27 Blog 10 komente