Te fundit

22:40

22:25

22:10

22:00

21:50

21:40

21:30

21:20

2023-05-22 11:04:07Rajoni TEMA

8 Komente

 1. r
  rracen ta qifshin qent e rrugeve far e peshtire

  kujt po i ha cari per Kermat e Njerezimit !

  1. s
   shikoheni mir kte surrat bythe Arabi Grek !

   (si ortodoks Shqiptare e Krenar ,duke par greket ,mendoj i skandalizuar ): si mundet nji Ortodoks Shqiptare te ule Vehten dhe behet Grek , eshte njelloj sikur te zhytesh ne Mutin e Njerezimit e injorohesh nga kjo rrace e peshtire ,qe vec Ligesise nuk reflekton asgje Njerumit !

   1. j
    janullatos topefagos

    to makri qirje Miço

    1. O
     O Zot ,crrace Muti o Gerrku !

     Ber det ,fushe,mal e pill , bere derrin e arine, bere byth e bere verre , bere kart me i ngop te tere , bere majmunin dhe njerine - por c'deshe e o Zot qe bere Gerrqine !!!!!!!!!!!!!!!!!!

     1. A
      Anti-halldupi

      Ore halldup,kjo eshte nga shkrimet e Cajupit per Turqine.Pse e ngaterron or qen islamik

     2. M
      MutoFagos nga Athina me sufllaq ne goje

      oh te keqen more Harrixhiu jone .Perseri ne Pushtete .Do pushtojme Skiperia nashti .Do dergojme ca Vorioepirjote si Bejleri te pushtojne Skiperia

      1. P
       Phoenix

       Surrat Cifuti. Ky Micotaki eshte Cifut Anadolli i pagezuar si Grek. Ky eshte dobici ilegal i Dora Bakojanis, qe Marika Micotaqi ja beri vella.

       1. k
        komentues falas

        Phoenix, eshte e vertete ajo qe thua dhe eshte me e rende se ajo qe beri Sheqerja, se fundja te dy dobiçer jane; une kam pare e degjuar nje video te personazhit artist qe ka shkele si kaposhi pulen Dora Bakojanis, ne nje emision me nje gazetar te Thesaloniqit dhe i vinte verdalle te vertetes me dollmataqet e Marikes dhe shoqerine e ngushte me Doren. Po fundja se mos beri ndonje krim! Ne demokraci dobiçlleku eshte norme e gjallesave te saj. More, po si ngjan ne hunde me dobiçin e Sheqeres, çudi?! Dhe keta dobiçat nje pjese e popullit i do, si duket jane e njejta rrace se te rrije turku 400 apo 500 vjet e te mos ndryshoje rracen besohet? Pastaj fillojne e shajne babane se kishte qelluar shtrember kur nenat e tyre kishin ngrite kembet.

       Lini një Përgjigje

       09:22 Rajoni 1 koment

       22:40 Rajoni

       22:20 Rajoni 1 koment

       20:30 Rajoni 6 komente

       20:10 Rajoni 1 koment

       19:10 Rajoni

       17:30 Rajoni

       17:20 Rajoni 2 komente

       15:48 Rajoni 3 komente

       15:37 Rajoni

       Më të lexuarat

       11:49 Sociale 18 komente

       10:40 Sociale 19 komente

       11:35 Blog 22 komente

       12:02 Ekonomia 37 komente

       15:28 Kronika 17 komente

       10:25 Blog 21 komente

       Blog Tema

       20:20 Blog

       12:16 Blog

       11:35 Blog 22 komente